Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sposób na pocenie się po SSRI


Chada

Rekomendowane odpowiedzi

na Paro potliwość masakra i żyje tak od 2009 , przeszło już do tego stanu że w spokoju w sobie oglądam film , w domu miałem wtey 16 stopni i okulary zaczęły mi parować i czoło skraplać z szyją i uszami. Postawnoiłem zejść z SSRI , nie dało się centralnie z same paro , istny koszmar , dzieliłem po 2mg tabletke i każde 2mg odczuwałem , drażliwość,serce bicie,płaczłiwość,brain zaps,chciałem się zabić lub pociać już do końca , więc zrobie to na zakładkę. Ładuje fluoksetyne z 8 tygodni i potem będę nią redukował , z niej łatwo zejść bo ma długo okres półtrwania , 2x tak w życiu zrobiłem i nei było problemów , ostatni raz w 2016 roku . Potliwość utrudnia prace,kontakty między ludzkie i wiele mi zabrała w życiu.

Paweł zniknie ale licz nawet do roku czasu  . Ja dostałempo odstawieniu SSRI PSSD i po roku sie naprawiło z potliwościa moze byc podobnie ,[USUNIĘTO] , nie tylko potliwością ale kompletmyn marazmem życiowym . mogłbym pisać wiele i wiele . Pozdrawiam 3m sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 22:00, cynthia napisał(a):

@benzowiec dostajesz upomnienie za sugerowanie leczenia. Jest to złamanie regulaminu. Kolejne takie zachowania będą skutkować ostrzeżeniem.

Ok to serio cenzurę tu niezłą wprowadziliście . Zrozumiałbym doradzanie poszczególnemu pacjentowi - co ma brać , to mogło by naruszyć regulamin. Ja po prostu zarzuciłem - dla ogólu ,że przestrzegam przed SSRI i lepiej brać słabsze antydepy, które tam wymieniłem. 

I proszę nie kasować znacznej części mojej wypowiedzi 🙂 (właśnie o antydepach) Pozdrawiam.

 

Ps: jak ja tu pisałem to ciebie pewnie nie było nawet jako zwykły użytkownik i możesz nie wiedzieć , że kiedyś można było prawie wszystko pisać , a to co ja napisałem na - pewno nie powinno być usunięte , nawet teraz , bo nie uważam że złamałem regulamin , tak jak napisałem wyżej , nie doradzałem leczenia pacjentowi

Edytowane przez benzowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, benzowiec napisał(a):

Ok to serio cenzurę tu niezłą wprowadziliście .

Nie my. Takie są wymogi. 

 

1 godzinę temu, benzowiec napisał(a):

Zrozumiałbym doradzanie poszczególnemu pacjentowi -

A za to to już pewnie byś dostał punkty bądź bana.

1 godzinę temu, benzowiec napisał(a):

kiedyś można było prawie wszystko pisać

Kiedyś w necie można było robić bardzo dużo różnych rzeczy, ale to było kiedyś. Teraz czasy się zmieniły i trzeba uważać co się pisze. Nie chcemy by nam usunięto forum dlatego pilnujemy porządku. 

 Zwróć uwagę, że teraz wszędzie mamy mega cenzurę.

1 godzinę temu, benzowiec napisał(a):

bo nie uważam że złamałem regulamin

Dostałeś upomnienie słowne tutaj, bez żadnych ograniczeń czy punktów. 

Po za tym tak jak wyżej napisała koleżanka, na każdego lek działa inaczej. Sama osobiście przeszłam przez kilka/ kilkanaście🤔 różnych leków. Zaczynając od takich z apteki bez recepty a kończąc na silnych ssri. Mi osobiście leki te uratowały życie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2023 o 09:16, benzowiec napisał(a):

Ok to serio cenzurę tu niezłą wprowadziliście . Zrozumiałbym doradzanie poszczególnemu pacjentowi - co ma brać , to mogło by naruszyć regulamin. Ja po prostu zarzuciłem - dla ogólu ,że przestrzegam przed SSRI i lepiej brać słabsze antydepy, które tam wymieniłem. 

I proszę nie kasować znacznej części mojej wypowiedzi 🙂 (właśnie o antydepach) Pozdrawiam.

 

Ps: jak ja tu pisałem to ciebie pewnie nie było nawet jako zwykły użytkownik i możesz nie wiedzieć , że kiedyś można było prawie wszystko pisać , a to co ja napisałem na - pewno nie powinno być usunięte , nawet teraz , bo nie uważam że złamałem regulamin , tak jak napisałem wyżej , nie doradzałem leczenia pacjentowi

Jeśli masz uwagi to pracy ekipy to zapewne wiesz gdzie zgłosić, skoro tak dobrze znasz struktury forum. Jesteś długoletnim userem, ale to nie powoduje, że wiesz lepiej. Jeśli chcesz licytować się na długość stażu to zacznij ze mną [ to nie jest moja pierwsze konto]. Zawsze ocena będzie subiektywna, jednak wg regulaminu nie podlega to dyskusji. Może warto sobie go odświeżyć? 
Proponuję trochę więcej dystansu, bo dostałeś tylko upomnienie słowne. Natomiast za dyskusje z ekipą możesz łatwo zarobić punkt. 

PS. następnym razem możemy wyrzucić cały Twój post ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat, bo z racji, że niedługo wjadę wenlą w noradrenaline i problem pewnie do mnie powróci. 
Medispirant testowałem, fajny szampon, w sumie został ze mną do dziś, ale w kwestii potliwości jakoś rewolucji nie czułem. 
Przez krótką chwilę testowałem też perspi block, czy jak to się nazywa, ale na tyle krótko, że nie ocenię. Może ktoś się wypowie?
Znacie jeszcze jakieś alternatywy typowo apteczne, które można nabyć na własną rękę?
W którymś z tematów od jednego z forumowiczów padło, że od dostał mirtę do wenli na potliwość, ale to wiadomo, że już tylko pod kontrolą lekarza. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2017 o 17:52, Kalebx3 Gorliwy napisał(a):

Ditropan

Ja po tym leku śpię tak że na drugi dzień dopiero po 15stej jestem w stanie ruszyć na zakupy 😆.  Lekarz przepisał mi na pocenie się nadmierne po ssri ale i jedno gówno i drugie też.

W dniu 23.01.2024 o 08:36, Samniewiem napisał(a):

Odświeże temat, bo z racji, że niedługo wjadę wenlą w noradrenaline i problem pewnie do mnie powróci. 
Medispirant testowałem, fajny szampon, w sumie został ze mną do dziś, ale w kwestii potliwości jakoś rewolucji nie czułem. 
Przez krótką chwilę testowałem też perspi block, czy jak to się nazywa, ale na tyle krótko, że nie ocenię. Może ktoś się wypowie?
Znacie jeszcze jakieś alternatywy typowo apteczne, które można nabyć na własną rękę?
W którymś z tematów od jednego z forumowiczów padło, że od dostał mirtę do wenli na potliwość, ale to wiadomo, że już tylko pod kontrolą lekarza. 
 

Żaden persil block Ci nie pomoże, nawet częste prysznice jeśli pocisz się po ssri, czy snri. Albo bierzesz i się pocisz i mniej cierpisz, albo odstawiasz i zdychasz ale się nie pocisz. Ze swojego doświadczenia dodanie takich leków jak chlorprotixen albo trazodon niwelowało pocenie- pewnie blokowało jakiś receptor który odpowiadał za to, ale nie u każdego się sprawdzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×