Skocz do zawartości
Nerwica.com

Test predyspozycji zawodowych


Chada

Rekomendowane odpowiedzi

I co, ma to jakiekolwiek pokrycie z Waszym doświadczeniem zawodowym? Mnie wyszło Ekspert (INTJ). Ładnie brzmi i to w sumie tyle.

W moim przypadku wynik ma raczej zerowe pokrycie z moimi właściwymi predyspozycjami zawodowymi, jedynie typ osobowości częściowo pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażnik - Ostrożnie i rozważnie troszczy się o innych.

 

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

 

Znane osoby o typie ISFJ: Książę Karol, monarcha Wielkiej Brytanii, obecny mąż Camilli Parker Bowles, były mąż księżnej Diany, syn Elżbiety II, ojciec Williama i Harry'ego

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażnik - Ostrożnie i rozważnie troszczy się o innych.

 

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

 

W zasadzie się zgadza, ale ja wprowadzam nerwowość a nie pokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mój wynik:

 

Strażnik - Ostrożnie i rozważnie troszczy się o innych.

 

Jesteś poważny, odpowiedzialny, spokojny i przyjazny. Zawsze wywiązujesz się z powierzonych zadań. W działaniu jesteś dokładny, ostrożny i staranny. Jesteś lojalny i taktowny. Zauważasz i zapamiętujesz wszystkie szczegóły i ludzi, którzy są dla ciebie ważni. Z całego serca troszczysz się o uczucia innych. I w pracy, i w domu wprowadzasz do otoczenia pokój i harmonię.

 

Znane osoby o typie ISFJ: Książę Karol, monarcha Wielkiej Brytanii, obecny mąż Camilli Parker Bowles, były mąż księżnej Diany, syn Elżbiety II, ojciec Williama i Harry'ego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

 

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojny, zachowawczy, elastyczny i tolerancyjny. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiony, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschły i bezwzględny.

 

Znane osoby o typie INTP: Albert Einstein, fizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISFP

Artysta - Pokazuje swoją twórczość, aby wzbogacić świat wewnętrzny.

 

Jesteś spokojny, przyjazny, wrażliwy i delikatny. Żyjesz chwilą i cieszysz się wszystkim, co dzieje się wokół. Potrzebujesz prywatnej przestrzeni, aby móc robić swoje rzeczy w swoim tempie. Kierujesz się sercem i jesteś lojalny wobec bliskich ci osób. Nie lubisz konfliktów i sporów. Nie narzucasz innym swoich poglądów i wartości.

 

Znane osoby o typie ISFP: Lady Gaga, wokalistka, autorka tekstów piosenek

hahahahahahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorok - Przenosi idee i pomysły w sferę działań.

 

Jesteś zwinny, bystry, czujny, bezpośredni i potrafisz motywować innych. Potrafisz zmobilizować wszystkie siły, aby rozwiązać nurtujące problemy. Wiesz jak myśleć strategicznie i szukać nowych możliwości. Posiadasz intuicję do odczytywania ludzkich myśli i zachowań. Zwykłe życie ci nie wystarcza. Rzadko powtarzasz te same rzeczy. Szybko przechodzisz od jednego zagadnienia do następnego.

 

Znane osoby o typie ENTP: Sokrates, filozof

 

Jestem ekstrawertykiem, a lekarz moją ekstrawersję wziął za ChAD, niezły kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj wcześniej, że wyszedł mi Strażnik. Tak sobie później pomyślałem, że jednak coś w tym jest ponieważ jest to idealna praca dla takiego fobika społecznego i odludka jak ja. Najlepiej to taki stróż nocny na parkingu tylko tam niestety raczej potrzeba grupę inwalidzką. Pamiętam, że nawet w szkole gdy wiele razy nie ćwiczyłem na lekcjach WF to inne osoby przeważnie dawały akurat mi swoje telefony i zegarki do przechowania. Wiedzieli, że jestem osobą godną zaufania i dopilnuję ich rzeczy, nie to co reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspert - Wyjątkowy i dążący do doskonałości.

 

Myślisz kreatywnie. Niestrudzenie realizujesz swoje idee i pomysły, osiągając zamierzony cel. Potrafisz szerzej zrozumieć świat zewnętrzny i myślisz z wyprzedzeniem. Jak się w coś zaangażujesz, sporządzasz plan i realizujesz go. Jesteś niezależny i sceptyczny. Zawsze stawiasz poprzeczkę wysoko, bez względu na to, czy sobie czy innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mentor - Rozjaśnia ciemność.

 

Zawsze doszukujesz się głębszego znaczenia pośród swoich myśli, w swoich relacjach z innymi ludźmi i ze światem materialnym. Starasz się zrozumieć postępowanie innych i masz przenikliwy wgląd w ludzi. W działaniu jesteś skrupulatna/y i wierna/y wyznawanym wartościom. Twoją misją jest zrobić coś dla innych ludzi. Potrafisz przy tym zachować odwagę, dobrą organizację i zdecydowanie.

 

Znane osoby o typie INFJ: Platon, filozof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśliciel - Do spraw podchodzi w sposób logiczny, głęboko je analizuje.

 

Zawsze starasz się znaleźć logiczne wyjaśnienie dla spraw, które cię zaciekawią. Cechuje cię myślenie abstrakcyjne i teoretyczne. Bardziej interesuje cię kwestia poznania niż relacje społeczne z ludźmi. Jesteś spokojna/y, zachowawcza/y, elastyczna/y i tolerancyjna/y. Masz niezwykłe zdolności do wnikliwego analizowania danego problemu. Jesteś raczej sceptycznie nastawiona/y, więc zawsze wszystko analizujesz. Czasami bywasz zbyt oschła/y i bezwzględna/y.

 

Znane osoby o typie INTP: Albert Einstein, fizyk

 

Ciekawe... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×