Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konkurs Eurowizji 2014


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Thomas Neuwirth – austriacki wokalista wykonujący muzykę pop, soul, R&B, jazz, od 2011 występuje jako drag queen pod pseudonimem Conchita Wurst; zwycięzca 59. Konkursu Piosenki Eurowizji.

według wikipedii.

 

-- 11 maja 2014, 16:03 --

 

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140510/STYLZYCIA03/140519963

Tutaj coś o nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę cię, oni też całkiem niezle. Ale Conchita? Przecież wiadomo czemu wygrała. :mrgreen:

Nie wiem, o co Ci chodzi. Ma niezły głos, oprócz dobrego wykonania piosenki zrobiła tzw. szoł. Urocza, chociaż trochę gwiazdorzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam swój głos oddałbym na drak queen- nie ze względu na stylizację, tylko mimo niej- oczywiście gdybym był idiotą i naiwnie wierzył, że ktoś ten głos weźmie pod uwagę. Piosenka bardziej filmowa, to jednak jej wykonanie zrobiło na mnie wrażenie, w zasadzie nie interesowały mnie kolejne propozycje. Z dość ambitnym i znów zupełnie nie wpisującym się w całą tą eurowizyjną szopkę utworem pokazali się Holendrzy i o ile kompozycja była ciekawa, to nie podobało mi się ich współbrzmienie. Dobrze zaprezentowała się Białoruś, zajebista choreografia a kawałek wpadał w ucho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałam jak wyglądałby ranking na podstawie samych głosów telewidzów, bez jury. Wtedy bylibyśmy na 5. miejscu.

Ogólnie i tak sukces, że doszliśmy do finału.

A co do głosowania jury... nasz występ wywołał małe oburzenie, że cyckami na wierzchu chcieliśmy zdobyć nagrodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę cię, oni też całkiem niezle. Ale Conchita? Przecież wiadomo czemu wygrała. :mrgreen:

Nie wiem, o co Ci chodzi. Ma niezły głos, oprócz dobrego wykonania piosenki zrobiła tzw. szoł. Urocza, chociaż trochę gwiazdorzy

Thomas miał znakomity utwór, a w dodatku kreacja sceniczna jest bardzo dopracowana.

Ale nieważne ile będę go bronić, to wszyscy będą mówić, jaka Wurst jest obleśna i w ogóle.

 

Moje przewidywania dot. Austrii, Węgier czy Holandii się spełniły, jedynie zaskoczyli mnie Francuzi. Mieli dość nowoczesny, chwytliwy utwór, w dodatku ten francuski... :105:

 

Eurowizja to nie są moje gusta muzyczne, ale lubię to oglądać jako 'przegląd europejskiej wiochy', bo nieraz występują jakieś techno-klubowe łupanki. Poza tym... Warto się odmóżdżyć.

Wolałam jak Polska nie występowała, wtedy był święty spokój i nikt się tak tym nie podniecał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, pytam, gdyż na innym forum taka wypowiedź została usunięta i zastanawiam się, czy brak komuś poczucia humoru, czy jestem trollem-hejterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się występ kiełbasy nie podobał. Jedyny występ, który mi zapadł w pamięci to szwajcarski, a właściwie gwizdane wstawki oraz skrzypce, które u mnie mają +100 do zajebistości :mrgreen:

 

Tu jest fajna tabelka pokazuje, że widzowie mieli inne zdanie niż jury co do utworu Polaków np. Wlk. Bryt. publiczność 1 miejsce (pewnie ze względu, że tylu polaków tam), angielskie jury 25 miejsce...

http://www.rmf24.pl/kultura/news-eurowizja-2014-widzowie-glosowali-na-cleo-jurorzy-juz-nie,nId,1423720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- Nie chcę być kobietą. W domu jestem bardzo leniwym facetem zachowującym się jak królowa."

Szoł pod publiczkę w imię promowania "tolerancji", a raczej dziwactwa... moim zdanie czujemy się albo kobietą albo mężczyzną, nic mi do tego czy ktoś zmienia płeć, jego sprawa, ale jakieś stylizowane drag queen nie mieści mi się w głowie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×