Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia lękowe, leczenie skutku czy przyczyny


RocknRoll1250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moim głównym problemem jest senność, która nastąpiła po serii nieciekawych wydarzeń.

 

Poszedłem do psychiatry, który dał mi Sertralinę oraz Cloranxen celem poprawy samopoczucia i wyjścia z lęku, który nastąpił po tym jak zacząłem szukać przyczyny swojej senności. Biorę od wczoraj i w związku z działaniami niepożądanymi myślę o przyczynach mojej dolegliwości.

 

Lekarz mówi, że przyczyną mojej senności jest stres i to prawdopodobnie dobra diagnoza. Martwi mnie tylko przyczyna tego stresu, ponieważ ogólnie w czasie pojawienia się senności wcześniej niespecjalnie się stresowałem. W związku z tym podejrzewam, że od nadmiaru leków i odżywek (ćwiczyłem na siłowni) uszkodziłem sobie nadnercza, za tym poszły problemy z kortyzolem, później nadmierny stres i lęk.

 

Czy moje założenie może mieć rację bytu?

Czy warto zbadać kortyzol i nadnercza?

 

Dzięki, Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbadaj sibie te nadnercza a na pewno nie miałeś jakiejs przyczyny stresu konkretnej, czasem kilka sytuacji jakis stres, dodatkowo ozywki, moim zdaniem jak sie niema naturalnie zaburzonej równowagi w organiźmie i wynki sa dobre to nie nalezy sobie samemu dokładac bo mozna sobie zrobic krzywdę i naruszyc równowage chormonalna juz na zawsze róznymi dodatkami, jak brałes ich za duzo sam wiesz najlepiej to mogłes sobie zaszkodzic zwyczajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×