Skocz do zawartości
Nerwica.com

Agresja-czy da się coś z tym zrobić?


serek87

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszłam za mąż w sierpniu 2012 roku.Po ślubie była już tylko równia pochyła,mój mąż coraz częściej robił się agresywny.Krzyki,przekleństwa,wyzwiska,poszarpał mnie kiedyś...prosiłam,żeby chodził do psychologa-jest niepijącym alkoholikiem , nie pije już 3 lata-poszedł raz-dwa i na tym koniec i tak było kilka razy.W końcu przy kolejnej ostrej awanturze puściły mi nerwy-wyrzuciłam gada z domu.Mieszka u rodziców od stycznia br. .Spotykamy się,ja czuję,że go kocham,od 2 miesięcy chodzi do psychologa.Dałam mu szansę-powiedziałam,że poczekam rok-do następnej Wielkanocy.Chcę sprawdzić,czy będzie faktycznie chodził do tego psychologa.Nie wiem tylko czy terapia faktycznie jest w stanie coś zmienić i takiego człowieka który ma zapędy agresywne?Umówiliśmy się,że przez najbliższy rok będziemy mieszkać osobno.Potem jeśli będzie ok z powrotem zamieszkamy razem i udamy się na terapię małżeńską.Co Wy o tym myślicie?Czy jest cień szansy,że terapia coś zmieni w jego zachowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że przed ślubem widziałam pewne sygnały no ale...miłość bywa ślepa...Jemu ciężko było uświadomić to,że mnie krzywdził swoim zachowaniem-dla niego takie zachowanie było normą którą wyniósł z domu...Teraz chodzi do psychologa,dużo rozmawiamy,wygląda na to,że uświadomił sobie w końcu czy jest jego zachowanie w takich momentach...Zastanawiam się tylko czy konsekwentna dlugotrwała psychoterapia przyniesie jakieś efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×