Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Tojaaa, e, nie uważam, że to akurat nerwicowe. Może coś mi zaszkodziło? Albo babskie dni połączone z wysiłkiem z tym moim cholernym psem. Póki co to jestem wykończona...

 

Tak się zastanawiam nad Twoją sytuacją i sama nie wiem co zrobić. Nie wiem czemu Twoja lekarka bagatelizuje to co do niej mowisz, tzn. jak esci nie działało to nic ci do niego nie dodała ani nie zmieniła, to samo z paro, to wszystko jest aż dziwne. Przydałoby ci się coś na uspokojenie, jeżeli nie benzo to może połykaj hydroksy przez kilka dni, jeśli oczywiście masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, może masz racje, esci i paro nie dla mnie. Bo ja przez ten prawie rok żarcia ssri nie poczułam sie normalnie

 

inez3, jak esci nie trybilo to najpierw zwiększyła mi dawkę do 15 a potem jak dalej była dupa to zmieniła na paro. Potem jak dalej było tak sobie to zwiększyła do 30 a potem jak znow nie było najlepiej to do 40. Ciekawe co teraz ? Mówi sie ze lepiej brać jeden lek i próbować zwieksAc dawki niż brać kilka. No zobaczymy

 

-- 14 wrz 2014, 19:44 --

 

Hydro mam ale małe dawki nie działają a jak wezmę 20 to zasypiam i w pracy nie da sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, a weź sobie dziś na noc i ewentualnie jutro rano. Nawet nie dużą dawkę. Z resztą trzeba brać regularnie żeby coś dało.

Ja właśnie byłam u sąsiadów podziękować za opiekę i jeszcze trochę i o własnych siłach bym stamtąd nie wyszła - wiśniówka własnej roboty :P. Anieli się, że od razu tak powinnam była zadziałać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79, wątpię, ja ogólnie z nimi mało czasu teraz spędzam odkąd dobrze się czuję. Mi się wydaje, że to okres mógł byc, pogoda albo pomidory, które jadłam dzień wcześniej. Lęku żadnego nie było. Fakt, wystraszylam się, ale nie w sposób netwicowy... Nie łączę tego z nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dr na razie milczy, no jest niedziela, wiec rozumiem...

Inez, dobrze ze nie czulas żadnego napięcia, czyli jest ok.

 

-- 14 wrz 2014, 21:08 --

 

Wlasnie oglądam sobie zdjęcia z 2009,2010 r. Byłam taka szczęśliwa, po prostu normalne życie... Nigdy bym nie przypuszczała ze za rok, dwa zaczńie sie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dr na razie milczy, no jest niedziela, wiec rozumiem...

Inez, dobrze ze nie czulas żadnego napięcia, czyli jest ok.

 

-- 14 wrz 2014, 21:08 --

 

Wlasnie oglądam sobie zdjęcia z 2009,2010 r. Byłam taka szczęśliwa, po prostu normalne życie... Nigdy bym nie przypuszczała ze za rok, dwa zaczńie sie ....

Tojaaa co sie stalo, chyba bylo w miare dobrze na paro czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, dobrze było bardzo krótko, może z tydzień, dwa tygodnie, juz myślałam, ze powoli wychodzę na prosta, no i od kilku dni zjazd, we czwartek zasłabnięcie, potem narastające napięcie, niepokój itp. We wtorek zapomniałam wziąć rano tabsow, czułam sie ok. Może to od tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k,

a jakie brales? przeciez idzie zwariować, biore 1/4 tabletki a mam podwyższone stany lękowe i takie rozkojarzenie jakbym tego cały blister łyknął, jakby tianeptyna albo amisulpryd dzialal jakos to bym tego cholerstwa w zyciu nie tykał, chyba ze jeszcze jakies Tritico dostane czy cos w tym rodzaju bo nie bralem tego jeszcze, moze to łagodniejsze jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, ponoć trittico poprawia naturalny sen

nie jak inne co zmulą po prostu

niepełny agonista 5ht1 w ogóle sari ciekawa grupa może być lepszy od ssri

zresztą nie widzę zastosowania dla ssri w monoterapii

ja paroksetyna sertralina

paro pogorszyła stan sertra gó........ zrobiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, a co teraz bierzesz? Sam doskonale wiesz, że na początku SSRI tak się chrzani... Kurde, czy te leki mogłyby nie pogarszac stanu na początku? Skutki uboczne wykańczają....

 

Tojaaa, jak się dziś miewasz?

 

Ja po wczorajszej akcji non stop mysle czemu się tak stało i jaki był powód - to już stricte nerwicowe myślenie... Po co analizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wczesniej na poczatku zaden SSRI nie powodował napadów paniki, w ogole zaden lek nie powodował tego u mnie od razu po paru dniach a teraz nie wiem co sie dzieje, siedze spanikowany i sie cały trzese po ćwiartce dawki, sertraline biore ktora dostałem pare miesiecy temu, teraz zaluje ze ja w ogole zaczynalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×