Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

lunatic, co teraz bierzesz, bo nie nadążam

Inez, rano gorzej niż wczoraj, non stop napięcie i prawie ataki paniki. Po południu trochę powietrze zeszło. Moja dr twierdzi, ze zmiana leku nic nie da, bo wszystko przez ciagly stres, jakiemu jestem poddawana i mózg nie może sie zregenerować i może byc tak, ze w ogóle nie osiągne stabilnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa,

biore to co mam sprawdzone i wszystko dziala gorzej, w tej chwili 3 dzien sertraline bo poprzednie leki były za słabe, a teraz siedze ze słoikiem melisy bo mi zostało 1 benzo ktore musi starczyc jeszcze na 2 dni, ide do nowego lekarza mam tylko nadzieje ze mi esci nie wsicnie bo Radol był u niego i mu go dał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, no ok, to wszystko fajnie, tylko w związku z tym co twoja lekarka planuje zrobić? Masz tak tkwić w tej sytuacji?

 

lunatic, hmm, nie wiem co ci poradzić. Musisz poczekać do wizyty u lekarza...

 

Ja właśnie tydzień temu zaczęłam odstawiac Lamitrin, że 100 zeszłam do 75mg. Jutro zacznę brać 50 i chyba tak zostanę, do wizyty u lekarza, bo szczerze mówiąc się boję. Tym razem jakoś szybko mi lekarz każe schodzić z leków. Jakieś objawy mogą byc przy schodzeniu z Lamitrinu? Jak na niego wchodzilam nic się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby mi powiedzial czy jest sens sie meczyc z SSRI po moich reakcjach na nie, jak tak to moglby dac cos doraźnego na stany lękowe zanim nie przejdą a jak nie to niech coś innego wymyśli, moze jest coś lżejszego od SSRI co by pomogło, nie brałem wszystkich leków jakie są dostępne

 

-- 15 wrz 2014, 18:02 --

 

nie ide po zaden konkretny lek bo po pierwsze nie mam pomysłu a po drugie nie chodze do takich lekarzy którzy tak przepisują co kto chce, no chociaz tego nie znam wiec moze i tak robi

 

-- 15 wrz 2014, 19:25 --

 

Tojaaa,

a Ty czujesz coś takiego ze nie jesteś sobą po paro?

 

-- 15 wrz 2014, 19:54 --

 

poza tym ide tam bo chcialem chwile z kimś pogadac, po tym zwolnieniu z pracy czuje ze wszystko wymyka mi sie spod kontroli, ze nie dam rady tego wszystkiego tak poskładac zeby to nazwać zyciem, kiedys mnie leki z takiego czarnego scenariusza umiały wyciągnac ale sytuacja tez była łatwiejsza, nie było takiej presji na natychmiastową zmiane, teraz czas ucieka a ja jestem z niczym przez tyle czasu, chciałbym gdzies stad uciec od tego wszystkiego ale nie wiem dokąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, to daj znac co Ci dr zaprpopnuje. Czasem czlowiek idzie po prostu wygadac sie

Po paro wciaz jestem soba, co konkretnie masz na mysli? czasem mysle, ze po prostu wykam cukierki,bo nawet jak w zeszlym tygodniu nie wzielam jednego dnia, to nic nie czulam. dopiero nastepnego zauwazylam, ze zapomnialam

 

inez, no wlasnie, co robic? zmienic lekarza? no przeciez to zadna odpowiedz. Jutro mam do niej zadzonic, to dam znac co mowila, bo dzis smsowalysmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że leki biorę... przecież jestem okazem zdrowia :mrgreen:;) to świat jest zły a ludzie niedobzi, ja jestem w porządku...

 

-- 15 wrz 2014, 22:46 --

 

nie zatracę przez to kontaktu ze swym jestestwem?

 

-- 15 wrz 2014, 22:47 --

 

czy moje okulary 3D przestaną działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3,

no ta sertralina, zwiększyla stany lękowe, słaby jestem i zmęczony, nie mam na nic siły, wczoraj mialem byc na rozmowie o prace i nie dałem rady, najgorsze jest to ze nie mam mozliwosci przeczekania tego złego samopoczucia bo musze załatwiac cos z pracą, a w takim stanie to nawet nie mam siły wstac z lozka

 

-- 17 wrz 2014, 19:00 --

 

byłem u lekarza, sytuacja jest taka ze nikt nie wie co robic i chyba z tego nigdy nie wyjde :cry:

lekarz jak zobaczyl liste leków jakie bralem i jak działały to stwierdzil ze leki mi nie pomoga i odesłał na psychoterapie, sertralina do odstawki, chciał coś kombinować ze starymi lekami które mają mase działań ubocznych, tak naprawde to w ogole nie wiedzial co dalej z lekami u mnie zrobic, szukal tylko leku ktorego nie bralem zeby mogl zapisac na chybil trafil a ze z nowych nie znalazł to myslal nad starymi, w ostatecznosci po mojej sugestii dał jednak inny lek przeciwlękowy nie dzialajacy antydepresyjnie i tyle

 

-- 17 wrz 2014, 20:30 --

 

popieprzone są te leki, ja juz nie mam siły, po leku przeciwlękowym atak paniki, wizyta na nic i kolejny lek odpada, chyba mnie sam diabeł podkusił zeby odstawiać paro bo to co sie dzieje na innych lekach przechodzi ludzkie pojęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, ze przecież wiesz, że wszystkie leki na początku potęgują stany lękowe. Musisz to przetrwać. Co do terapii to też uważam, że w Twojej sytuacji jest wskazana.

 

Ja natomiast zauważyłam, że od czasu tej akcji w niedzielę czuję się gorzej. Jakaś taka poddenerwowana jestem i wracają wspomnienia początków nerwicy, drżą mi ręce trochę... Może wystraszyłam się w tą niedzielę i stąd to wszystko? Drugi tdzien biorę 75 mg Lamitrinu zamiast 100 mg, ale chyba reakcja nie byłaby aż taka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Po co bierzesz sertealine,skoro pisales,ze ona daje u ciebie jakas alergie?!

Poza tym wiesz dobrze,ze na tych lekach jest na poczatku źle....to,ze kiedyś tak nie dzialaly na ciebie,to nie znaczy,ze teraz tez tak będzie.....

 

Inez

Z pewnością to co sie wydarzylo moglo wplynac na pogorszenie samopoczucia Poza tym okres tez wplywa niestety na nasze samopoczucie.....u mnie jest rak,ze dwa,trzy dni przed spada samopoczucie i czuje sie jak w jakims dolki,myśli wracaja,analiza.....

Poza tym jak bralam hormon czulam sie bardzo dobrze,a jak go odstawilam,to pojawil sie okropny dol....Moja dr kazala zbadać hormony,bo prawdopodobnie to ich brak wpycha mnie w dolki,stany beznadziejne i nic mi sie nie chce....ech,baba byc.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79, no wiem, że mogło. Co do okresu to już dzień nr 4, więc powinno byc lepiej. Ja natomiast jestem cała spięta, może tragedii nie ma, ale to troche wkurzające.

Zamiast tak się czuć to powinnam się cieszyć, wczoraj był mój ostatni dzień pracy, do końca miesiąca jestem na urlopie, a od 1.10 zaczynam nową pracę - dużo lepsza kasa, fajne obowiązki... Skąd ten stres? Jutro mam wizytę u psychologa, więc będzie o czym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, no to super, mam nadzieję, że teraz będzie już z górki :). Ja się nie moge doczekać jutrzejszej mojej sesji, bo bym chciała wiedzieć co się ze mną dzieje, a raczej popracować nad tym.

Poza tym czeka mnie jutro aż 4 h badań - medycyna pracy. Masakra jakaś ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Ja tez uczestniczylam q terapii grupowej....Wszystko zależy jak i przez kogo jest prowadzona....

Bo ja chodziłam codziennie.Fajna sprawa,bo na takiej terapii dowiadujesz sie,ze ludzie mają podobne problemy,niektorzy nawet i gorsze,no i mozna wyciągnąć"cos"dla siebie,tzn.jak sobie z tym wszystkim radzić...

A nie miales czegos takiego na oddziale?

 

Potem mialam isc również na terapie grupowa,ktora prowadzimy re same panue,ale terapia byla raz w tygodniu i....bylam tam ze dwa razy.I to okropnie mi sue nie podobalo,bo praktycznie byly tam same dziewczyny,które wręcz sie podnuecaly,ze uczestniczą w terapii,mówiąc co chwile jak to sie okropnie cieszą,ze tu są i jak one kochaja nas wszystkich.....no i w tamtym momencie wydali mi sie to wręcz sztuczne i nienormalne,bo pierdzielily takie glupoty,w ogóle nie na temat.A panie psycholog w ogóle w tym nie uczestniczyly,nic sie nie odzywaly.....

 

 

A mam pytanie.Czy ktos biorąc leki byl u stimatologa?Chodzi mi o znieczulenue.Czy mozna je stosować biorąc antydepresanty?

Wlasnie suw wybieram do dentysty,a nie siądę na fotel bez znueczulenia:)

Co prawda ostatnio pani dentystka robila mi zęba "na żywo",no ale tak sie strwsieakam,ze aż bylam cala mokra:)brrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na terapii grupowej prywatnie dawno temu i potem byłem na oddziale, nic mi to nie dało, to jest liźniecie problemu i nic poza tym, musiałbym isc na jakąś bardziej intensywną terapie po kilka godzin codziennie ale to wyklucza sie z pracą i tak to wygląda ze nie dam rady czegoś takiego załatwić bo codziennie słysze w domu ze praca mam załątwić natychmiast, wszystko zmierzało ku stabilizacji jak ostatnio pracowałem no ale ze mialem takiego pecha to znow wszystko zaczyna sie od początku, u mnie w domu nikogo nie obchodzi ze ja mam z czymś problemy, jakbym mial jakiś czas w ktorym moglbym sie skupic na leczeniu to moze by to wyglądało inaczej, zreszta sam nawaliłem, bo kilka lat temu jak mialem na to pieniadze i możliwość to traciłem po kolei pieniadze na oszustów którzy mieli mi pomoc, a wtedy mogłem sie wyprowadzić i znaleźć w spokoju prace i terapie i zawaliłem wszystko

 

-- 19 wrz 2014, 09:21 --

 

nawet nie wiem jak mam tą prace znaleźć, na internecie jest jakieś byle co opierające się głównie na akwizycji albo jak już są konkretne to wymagają jakichś konkretnych umiejętności i doświadczenia, a ja po tych moich studiach nic konkretnego nie umie i mnie to wszystko przeraza co ja mam robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×