Skocz do zawartości
Nerwica.com

(Z)Lot Ogólnopolski Arturówek 14-17 sierpnia 2014 LISTA


slow motion

Rekomendowane odpowiedzi

Odwieczne pytanie- kto może/chce zabrać sprzęt audio,grajacy, zajac sie oprawa muzyczna? kto zabiera aparat i bedzie cykał zdjęcia? kto pozabiera jakies gry- badminton, planszowe itp?

Ja jak zwykle mogę zabrać głośniki,ponieważ jadę autem i może ktoś się zabrać jak jedzie z Poznania lub okolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o wygląd, wyobrażałem sobie Ciebie jako statecznego dżentelmena po 40stce pod krawatem o aparycji zbliżonej do Kevina Spacey, który pod wpływem ChAD przeistacza się jak Dr Jekyll i Mr Hyde, przywdziewa koszulę hawajską, cichobiegi firmy adydas, wsiada w kabriolet i zapyla po miescie 220km/h zaliczając wszystkie czerwone światła. :D Nie wiem co mi się z tym wiekiem ubzdurało, że jesteś na etapie kryzysu wieku średniego.

 

Ja myslałam , że Łapa jest po 40, bo jego teksty są zawsze bardzo przemyslane i dojrzale napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf...

Dokładny adres ośrodka to

 

Hotelowy Kompleks Lesny "ARTUROWEK"

ul. Skrzydlata 75,

91-503 Łódź,

 

Kursuje tam linia autobusowa z Łodzi nr 56 (z częstotliwością około kurs/godzinę): http://www.mpk.lodz.pl/rozklady/trasa.jsp?lineId=30&date=2014-07-05-11:38:51

 

W pobliżu są obiekty gastronomiczne, np. Leśniczówka Gajowego, park linowy, paintball, rezerwat przyrody Las Łagiewnicki, OSiR, akweny do kąpieli itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslałam , że Łapa jest po 40, bo jego teksty są zawsze bardzo przemyslane i dojrzale napisane.

 

ladywind, a mnie wlasnie dziwilo ze osoba tak mloda jest tak dojrzala :) duzy plus dla Lapy

 

-- 15 lip 2014, 13:18 --

 

Czy jezeli uda mi sie jednak dojechac w ostatniej chwili to ktos mnie przytuli do siebie? :P Nie zajmuje duzo miejsca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×