Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

tez wole brunetki chociaz i rude przejda o ile sa sto pro naturalne

Ano. Trzeba niestety przyznać, że prawdziwe brunetki i blondynki to dziś rzadkość, większość to farba. Króluje kolor naturalny tzw. mysi. Osobiście to wolałabym mieć rudy niź nijaki myszasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie różne ostre rzeczy jakie bym z nimi robił. Gdy podoba się mi dziewczyna czuję też to, że chcę z nią uprawiać seks, w przypadku blondynek jest inaczej.

Łał, mam tak samo, tylko że w związku z blondynami. Nie mam nic przeciwko nim, ale nie czuję żadnego pociągu seksualnego. :bezradny:

 

Rude są seksi.

TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, u mnie to nie ma znaczenia chyba. Jestem blondynką, chociaż pół życia zmieniałam się na brunetkę, żeby w końcu dojrzeć do pomysłu, że o wiele lepiej wyglądają naturalne, zadbane włosy, niż przepalone farbą "oszukane" kolory. Niektórym lepiej po farbowaniu, fakt. Ale mnie to już nie kręci jakby.

 

Co do preferencji zaś, jest mi wszystko jedno. Jeśli kolesiowi dobrze w burych, blond, ciemnych, rudych włosach to orzekanie o tym, że np "lubię brunetów" nic tu nie zmieni. Tak jak w dawnych czasach miałam zajoba na punkcie długich herów u faceta, a zawsze koniec końców i tak podobali mi się też inni. To zależy od wielu czynników, od facjaty, stylu, zadbania, a nie koloru włosów tylko i wyłącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja klasyfikuje się do tej grupy i także pod względem temperamentu. Dumny jestem z tego przynależenia.
Spaidermessiah, :lol: ja tez należe do tej grupy /ciemna karnacja, oczy, włosy + wybuchowy temperament/ wiem, ze taki typ urody jest uwazany za atrakcyjny. Ale jesli facio w jakikolwiek sposób kojarzy mi sie z tatuskiem, to działa na mnie jak kubeł zimnej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież co człowiek to inny gust. bez SĘSU :pirate:

 

Najlepsze podsumowanie, tego durnego watku :brawo:

 

Na uj zakladac temat tylko po to, zeby napisac swoje subiektywne odczucie? Jest masa innych watkow od tego i nie trzeba zakladac nowego. Powoli z tego forum robi sie smietnisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każdy ma swój gust ...ten wątek dokądś prowadzi?
do tego, ze kazdy opowiada o swoich gustach :mrgreen:

 

To taki synonim bezrobocia ;) .
:lol: dziwka co ma 90 lat i juz chetnych brak, bo na 80-latki to pewnie amator by sie znalazł 8)

 

-- 10 cze 2014, 10:22 --

 

Najlepsze podsumowanie, tego durnego watku :brawo:
A na serio watpliwości autora wątku nie są takie durne, wskazują na to jak silne jest funkcjonowanie stereotypów w społeczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

parę lat temu miałem problem ze schizofrenią... Bałem się wszystkiego i wszystkich...

A dlaczego?

Bo nie byłem pewny siebie... Oglądając wytatuowanych, wykolczykowanych i pewnych siebie ludzi w tv i na ulicach, postanowiłem, że również chce być taki jak Oni!

Dlatego poszedłem do najbliższego studia i wstawiłem sobie kolczyk! Zdjęcie zamieszczam poniżej.

Wykonałem je w: http://www.pierceofcake.pl/ jak coś, ale nie o to chodzi, bo...

Od tamtego momentu moje życie się zmieniło, stałem się pewniejszy siebie i umawiam rozmawiać nawet z dziewczynami :)

Więc polecam i apeluje, abyście się przemogli i pokonali swój strach, powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×