Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedzi. Od lat siedziały we mnie negatywne emocje związane z uwagami owych "złych kobiet". Statystyki pokazują, iż jedynie te przeciętne dziewczyny mnie krytykowały i rzucały swoje krytyczne uwagi. Oczywiście dla mnie wygląd najważniejszy nie jest. Nie jest tak, że spotykając się z dziewczyną, która ma np mały biust, nie będzie mi się podobała, czy będę ją krytykował. Jednak w przeszłości dziewczyny np z sadłem na brzuchu, z szerokim tyłkiem mówiły np do mnie "krasnalu" itd mimo, iż ich w żaden sposób nie uraziłem.

 

Niemniej macie rację, to nie od wyglądu zależy kto jak się zachowuje, ale od człowieka, bez względu na to jak się wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :great: Też dorzucę swoje trzy grosze z perspektywy takiego właśnie niezbyt urodziwego dziewczęcia:

 

W czasach podstawówki i gimnazjum nieźle mi dokuczano (ale to żadna rewelacja, bo takie coś często spotyka brzydkie osoby). Uwzięła się na mnie taka szkolna elita - grupka bogatych dziewczyn i chłopaków; wszyscy piękni, świetnie ubrani i przy kasie. Pozostał mi wielki uraz i kiedy natykam się na tego typu osoby, to podświadomość mi mówi, żebym wiała, bo potencjalnie mogą być wredni i mi zaszkodzić, tak więc unikam ich, albo bywam bardzo wredna na pokaz, żeby jak najszybciej zniknąć im z oczu. Tak więc nie wynika to z tego, że ja jestem wredna, arogancka i się wywyższam, ale raczej z tego, że się podświadomie bronię. A może też troszkę zazdroszczę urody? Oczywiście nie generalizuję, że jeśli ktoś jest ładny i bogaty, to musi być wredną suk*/chuj**, ale niestety życie mnie nauczyło, że często tak bywa. Szkoda mi tylko kilku osób z przeszłości, które faktycznie nie miały wobec mnie żadnych złych intencji, ale zostały przeze mnie "odesłane z kwitkiem".

 

A co do takich przypadków wywyższania się i dokuczania innym, jak wspomniał Autor tematu - najlepiej je olać ;) Nie wiem, jak nisko trzebaa upaść i jak źle czuć się we własnej skórze, żeby tak docinać innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznym homofobem jesteś Maciej. Za dużo w tym wszystkim agresji. Dalibyście czasem na wstrzymanie.

pytam sie grzecznie i oczekuje tak samo grzecznej odpowiedzi...

nie wiesz o tym, ze bardzo nie grzecznie odpowiadac pytaniem/jeszcze w takiej formie/ na pytanie...

zwyczajnie nie jestem zainteresowany towarzystwem 22letniego chłopczyka na baletach a nawet nie mam ochoty wypic piwa z takim smarkiem.

 

-- 02 cze 2014, 18:42 --

 

a co? chcesz poruchac?

mam z kim sie ruchac

 

akurat, zważywszy ze płeć była dla ciebie istotna :)

a co w tym dziwnego ze wole towarzystwo kobiety niz faceta, jesli dla ciebie jest to obojetne to o.k...szukaj dalej chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co? chcesz poruchac?

mam z kim sie ruchac ..pytalem grzecznie, czy jestes facetem czy kobieta a okazalo sie ze jestes niedojebanym chłopczykiem..wiec wypjerdalaj do piaskownicy dalej walic konia

 

no raczej normalne jest to, że jesli się z kimś chcesz spotkać to warto wiedzieć czy to jest facet czy kobieta :mrgreen: a ty od razu o ruchaniu :hide::lol:

 

-- 02 cze 2014, 18:51 --

 

btw... nie rozumiem oburzenia jesli chodzi o pytanie Macieja o płeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co? chcesz poruchac?

mam z kim sie ruchac ..pytalem grzecznie, czy jestes facetem czy kobieta a okazalo sie ze jestes niedojebanym chłopczykiem..wiec wypjerdalaj do piaskownicy dalej walic konia

 

no raczej normalne jest to, że jesli się z kimś chcesz spotkać to warto wiedzieć czy to jest facet czy kobieta :mrgreen: a ty od razu o ruchaniu :hide::lol:

ale mogl zapytac jak mam na imie, przynajmniej nie bylo by to wyrazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×