Skocz do zawartości
Nerwica.com

Igły


AronFtv

Czy boisz sie igieł  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy boisz sie igieł

    • Tak
      0
    • Nie
      7
    • Tylko jeśłi chodzi o nakuwanie mego ciała
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat bania sie igieł pod wszytskimi tego słowa znaczeniu czyli badaniu krwi czy nawet przymiarek

Co sądzicie o tym zjawisku '' Bania sie igieł '' Czym to jest spowodowane czy to uraz z dziecinstwa ? a może jakaś inna reakcha

Jestem bardzo ciekaw Waszych odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bać się chyba można tylko bólu jaki ta igła może spowodować.

 

no wlasnie ze nie. Irracjonalnie mozna bac sie samej igly jako zrodla tego bolu. Np. ja sie boje wiekszosci psow, mimo, ze zaden mnie nigdy nie ugryzl. Pdodobno we wczesnym dziecinstwie pies wsadził głowe do mojego wozka i stad moze byc ten lęk. Nie wiem. Z kolei kiedy miałam objawy nerwicowe, to bałam sie przedmiotów, które mogą wyrządzić krzywde, nawet, jesli nie wiedzialam, jak dokladnie odczuwa sie ich bol np. mialam natrectwa o wlewaniu sobie wrzatku do ust prostu z czajnika albo o odcinaniu palców-makabra, no nie? Bałam sie wtedy przedmiotow, ktore mogly sprawic taka krzywde, ale wiedzac, ze to natrectwa, staralam sie to olewac. Stad rozumiem, ze mozna bac sie igly samej w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy taki głupi 20% naszego społeczeństwa ma strach przed igła.Więc można uznać to za fobie społeczeństwa.Dla tego założyłem taki temat bo mnie to ciekawi. Zwróć uwagę na to że ankietę robię po to bo przyda mi sie ona dzięki waszej pomocy do pracy semestralnej za co jestem bardzo wdzieczny. Wiesz np jak leczą niektórzy fobie igły zaczynają cpąć.

Można uznać ze temat nerwica tak samo jest bezsensu bo wszyscy możemy być znerwicowani na różnych punktach życia.

 

A od tego wszystkiego zaczyna sie nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×