Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wrr pasuje idealnie w takiej sytuacji.

Uff, poranek za mną, musiałem wcisnąć jeszcze jedno miasto do planu urlopu. Wypadałoby wcisnąć jeszcze dwa ale już teraz 2 z 3 tygodni urlopu będę wstawać z budzikiem -_- Najgorsze będą spotkania ze starymi znajomymi z czasów szkoły średniej, ostatnio już było chlane 13 godzin i dwa dni dochodziłem do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JERZY62 napisał:

Ja uśpiłem swoją kotkę ale była już w agonii. Żałuje że nie zrobiłem tego pół roku wcześniej bo ciężko chorowała. Też uśpienie nie zależało ode mnie.

Mam podobnie. Żałuję, że nie mogłam swojego kota porządnie zdiagnozować i męczył się za długo.

Bylam, jestem i będę za eutanazją zwierząt - oczywiście w uzasadnionych przypadkach. Niehumanitarne to jest trzymanie cierpiącego zwierzęcia na siłę pomimo braku możliwości realnej pomocy tylko po to, by spędzić z nim więcej czasu i odroczyć ból związany z rozstaniem. Nasuwa się jedynie pytanie: kim jestem, żeby decydować o życiu czy śmierci moich pacjentów? Staję przed takimi i innymi dylematami i są one tym trudniejsze, im bliżej do "upragnionej" samodzielności zawodowej.

Powiało trudną refleksją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

W dniu 16.11.2018 o 23:14, DarkMaster napisał:

No właśnie tak czytam i aż mi oczy wyszły, bo pewnie myślałeś o tych przemysłowych. A są małe, lekkie, ciche i zasilają wszystko co w przyczepie 🙂 No ogrzewanie ważna rzecz.

Raczej myślałem o takim "zwykłym" (takim domowym) agregacie. Takim 40-50kg na dwóch kółkach.

Troszkę pooglądałem ogłoszenia z agregatami i nawet tutaj na forum w reklamach mi się wyświetlajo.:classic_ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lunaa napisał:

Witajcie 🙂

Dziś mam wolny dzień ale od jutra do soboty zapowiiada się charówa...już nie mogę się doczekać ;) Kawki wypite dwie można zacząć dzień 🙂

 

Harówka oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×