Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry... :D

 

mirunia, :great:, a może wiśnióweczki troszkę?

 

Będę oglądała skoki, za chwilę mają się zacząć-o 18, a o 20 mecz Ekstraklasy...

Skończyłam kolejną książkę, chyba wezmę następną, choć lubię zrobić sobie przerwę, by wyjść z klimatu przeczytanej powieści... :mhm:

Dzień spokojny, ale nie nudny :yeah:

 

Miłego popołudnia/wieczoru życzę Wszystkim :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Wygląda na to, że wszyscy dziś w lepszej formie! :great:

 

mirunia, Jesteś wielka! :D Zaraz zejdę do piwniczki po flaszkę. :D

 

Wróciłam z wyprawy w cichość i zieloność. Ucieczka z miasta tak na bezpieczna odległość 100 km. :P Na łące leżałam, witaminę D produkowałam ( w głębi lądu dużo cieplej, słonecznie), kurek nazbierałam.

 

Z aspektów mniej miłych - postanowiliśmy zjeść w wiejskiej karczmie rybkę prosto z jeziora, podjechaliśmy, a ja nagle dostałam mroczków i to wrażenie, że zejdę... :roll: Tak że niestety mały zonk na zakończenie, obiadku nad jeziorem nie było, bo żem zsunęła się na siedzenie i zaliczyła zgon. Myślę - o żesz franca mnie zaatakowała. A tu jedziemy i po paru chwilach, jak nie zrobi się nagle czarno i chlusnęło deszczem. I niech ktoś mi udowadnia, że bycie meteopatą to wymysł znerwicowanej głowy... :time:

 

Z działu wiadomości kręgosłupowych - jest lepiej, ale cały czas czuję kołek wbity nad dupskiem. Muszę uważać, żadnych gwałtownych ruchów, czy zbyt dziarskiego kroku.

 

Teraz leżem i dochodzę do siebie. Na pocieszenie i na głód zrobimy sobie grilla. Może się zwloke.

 

Sympatycznego weekendu Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczą mnie lęki dość silne. Jest tak w każdy weekend. Lęk przed samotnością. Przeważnie siedzie sam dopiero wieczór jadę do knajpy szantowej. W zasadzie tam przechodzą mi lęki. W tygodniu nie mam lęków niekreślonych. Mam silne, ale określone przed czymś konkretnym.

Jest dużo stresu, pośpiechu, łapania 4 srok za ogon.

 

Walczenie o zarobienie na życie. Do 14:00 pracuje z domu, a później jadę do coworkingu., nocą do gniazda piratów. W tygodniu przeważnie męczy mnie mega rozdrażnienie. Życie jakie prowadzę bez samej nerwicy jest ciężkie . Liczę na to, że to kiedyś wszystko się uspokoi. Nie wiem jak ale że się uspokoi.

 

Teraz wszystko przeżywam zbyt silnie, drobnostki wprowadzają w silnie rozdrażnienie, poważnie problemy powodują roztrzęsienie. Miesza mi się jakie objawy są wywołane życiem a jakie nerwicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j,

Tośka jak to jest że za każdym razem jak wchodze na forum to Ty jesteś.

Nudzi ci sie w życiu? Zajmij sie rehabilitacja i wychowaniem swojego niepełnosprawnego syna bo później sie żalisz że Cie ugryzł

spierdalaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Jakoś się zmieścimy Z Motocyklistą... ;)

 

Kto kce jeszcze na mapkę? :smile:

 

Motocyklista, Wybierasz się na Jarmark ( bo ja się nie mogę doczekać)?

 

bringthenoise, wieslawpas, Popieram pomysł z wolontariatem. :great: W weekend znajdzie się czas.

 

mirunia, Stek wołowy ma być. Żeśmy się zagadali i jeszcze grill nie rozpalony... A flaszka bez Ciebie osuszana... :why::smile:

Tak, już chyba wygrzać mogę, raczej już po stanie zapalnym.

 

Przyszłam się ubrać, bo zimno się zrobiło na wieczór. Oj bidne te ludziki, co pod namiotem postanowili powakacjować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista, A to mnie teraz zaskoczyłeś. Zawsze mi się wydawało, że akurat Jarmark Dominikański jest idealnym bezwysiłkowym sposobem na spędzenie przyjemnie czasu z samym sobą. :smile:

 

Purpurowy, Umówmy się, że ignorowanie jest najlepszą metodą.

A tak w ogóle dobrze Ci widzieć! Dopytywałam się o Ciebie, mam nadzieję, że się jakoś trzymasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×