Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

A na Spamowej - Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie...

Zanika ostatni off top... :bezradny:

Może to pożegnań czas? Jak szła ta piosenka, którą się śpiewało na zakończenie obozów?

 

Przytaszczyłam arbuza z biedry. Gieroj byłam, jak wychodziłam, nawet dałam się zaciągnąć psu w okrężną drogę przez krzaczory. W połowie drogi zaczęło się robić coraz ciężej i ciężej... Ale smak rekompensuje nadwyrężone ramiona.

 

Nie mam zakwasów po wczorajszym rowerze. :great: Choć myślałam, że będzie słabo, bo jak zsiadłam to nogi miałam jak z waty.

Muszę tak w ogóle uzbierać na nowy rower.

 

U mnie nie ma gorąca, ale powietrze ciężkie. Na jutro zapowiadają burze, ale wygląda, że gruchnie dzisiaj. Tryb - mucha w smole.

 

Miłego weekendu!

 

tosia_j, Jak tam dzisiaj nastrój?

 

misty-eyed, I co byłaś w tej przychodni?

 

cyklopka, Zawsze coś... A z mojego doświadczenia wynika, że odległość realna przekłada się często na dystans psychiczny.

 

wiejskifilozof, Rozumiem, że w kinie byłeś?

 

Mirunia - Odezwij się, czy troszkę lepiej się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

U mnie kolejny marniutki dzień. Jestem do niczego. Obiad zrobiłam, ale na nic więcej nie mam siły ;)

 

kosmostrada, wizyta przełożona na poniedziałek, nie ucieszyło mnie to, ale co mam zrobić? Oblepiona plastrami-maści nie pomagają skutecznie, przespałam większość dnia. Ból kulszowy trochę odpuścił, plecy i kark nadal czuję...

 

tosia_j, mirunia, witajcie Dziewczynki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dawnego znajomego i dał mi gratis pigułe ponoć na kokainie, twierdził ze odlot 3 godzinny i niezapomniane wraźenia gwarantowane. Nigdy nie brałem niczego na kokainie. Człowiek chciałby znormalniec l, lata lecą hoj wielki i trzy bombelki, to co mi tam, chociaż sobie ulze. Lepiej to niż jakieś brudne dziwki z burdelu. Także w weekend pierwszy raz biorę koks i niech mnie wymiar sprawiedliwości cmoknie w pompke.

 

Koks plus dodatki bo te piguły pewnie mają jeszcze jakaś ekstaze, wie wypierodole rakieta w kosmos stąd i z powrotem. Będę penetrowal wszechświat jak wagine 17 letniej dziewicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j
Ma się smykałke do tego i owego, ale ja swoje atuty odkrywam przed ludźmi stopniowo, bo by powariowali na moim punkcie :mrgreen:

wstaw zdjecie w awatar panie mister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nieboszczyk, właśnie te motolotnie co jakiś czas spadają. Dlatego uważam je za niebezpieczne.chociaz widziałem wyczynowe latanie na tym i robiło wrażenie.

amputacje każdej części ciała która boli,hospitalizacje też są niebezpieczne bo np lekarz pomyli sód z potasem w kroplówce i też pójdziesz na przepał i nie będzie winnych a to głupia śmierć.nikt nie podziwia takich "kaskaderów",szpitalnych zwierząt.umrzeć na lotni jest lepsze niż utylizacja w zakładzie zamkniętym jak nie masz sie gdzie podziać,jesteś rozpaczliwie samotny i nikt ci nie pomoże nie uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, ale to są jakieś skrajne porównania. Ale jakbym miał dokonać wyboru to kazał bym siebie pakować na motolotnie, i strzała w przestworza up up jak najwyżej, a potem, gdy zabraknie już benzyny, lot w dół ku bram do wiecznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, ale to są jakieś skrajne porównania. Ale jakbym miał dokonać wyboru to kazał bym siebie pakować na motolotnie, i strzała w przestworza up up jak najwyżej, a potem, gdy zabraknie już benzyny, lot w dół ku bram do wiecznosc.

byś dokonał takiego wyboru gdybyś dziecinstwo i młodosc miał zmarnowane w szpitalach.w dzieciństwie liczne amputacje i wiele lat spędzone w szpitalach bo przeszkadzasz rodzicom tym że chorujesz zwykle poważnie i śmiertelnie.a potem okazuje się że jeszcze dopadł cie nowotwór z przerzutami i na ulicy mówią do ciebie że marniejesz w oczach.byś latał kilometry nad ziemią z lękiem wysokości czy bez.jak przeżyłeś amputacje to przeżyjesz sporty ekstremalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, że ja chcę, a on się nie zgadza. I nie chodzi tu o sam fakt posiadania dredów, tylko raczej o dominację, bo on chce pokazać, kto tu rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×