Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, co nam serwujesz z rana takie smutne historie?

 

Dzień dobry! :papa:

 

Dzisiaj piąteczek i na dokładkę słoneczny! :yeah: Jest mroźno, rześko i pracowicie. Teraz chwila na kawkę i wyprostowanie kości, bo już mnie krzyż boli od ciągłego siedzenia. Trzeba troszkę się pokręcić po pokoju i przy okazji zrobić porządek wokół siebie. :D

 

Po południu chyba będę dziergać kopytka... tak mi się jakoś zamaniły. Mam ugotowane ziemniaki, trzeba je wykorzystać. ;)

 

Miłego dnia Kochani! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Ranek ponury, a teraz wylazło słoneczko. :great: Trochę jestem otumaniona i jakaś bez energii, chyba ciśnienie.

Właśnie wróciłam z robienia pazurków - a taką nagrodę sobie zrobiłam za te dwa tygodnie roboty.

 

Czekamy aż monsz wróci z pracy i jedziemy posnuć się po fajnej miejscówce, zajrzeć do poleconego sklepu ze starociami ( młody wymyślił sobie na podłogę orientalny dywan, a tam podobnież mają w dobrych cenach), zjemy coś w super barze mlecznym. O taki sprytny plan na dziś.

 

Życzę miłego piąteczku!

 

neon, Dobrze tak zacząć dzień z przytupem, od tradycyjnej ludowej pieśni. :D

 

mirunia, Widzę humorek nie najgorszy, piątek plus słońce często coś takiego generuje. ;) To miłego ugniatania kopytek! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Dzisiaj mniejszy ruch na Spamowej... :mhm:

 

U mnie dzień mija leniwie. Ugotowałam tylko rosół, bo na nic innego nie mieliśmy ochoty. Trudno powiedzieć, czy dobrze się czuję, czy nie...taka jakaś słaba jestem nadal. Wzmacniam się czym i jak mogę. I ciągnie mnie do ciepłego łóżeczka :mrgreen: , a to oznacza, że organizm potrzebuje jeszcze zaopiekowania...

 

Trochę czytam, kończę książkę z biblioteki, w połowie lutego muszę oddać, a to ostatnia z nich.

We wtorek mam wyznaczony RTG szyjnego kręgosłupa, dość daleko od domu, dlatego muszę się wykurować.

 

mirunia, jak ja lubię kopytka. Zrobię niebawem :D

 

kosmostrada, dzisiaj dostarczyli nam kolejne zamówienie z kawą, ale jednak bez dodatków

okazała się lepsza...

Podobno ta arabica, zaparzona w ekspresie jest aksamitna, doskonała...Synowa była zachwycona.

 

neon, sam zrobiłeś :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhrps, ja wiem, ale mam umowę z neurologiem, że jeżeli niczego nie dojrzy w rtg, będzie MR, przed którym ja się bronię jak mogę. Dla mnie leżenie bez ruchu przez 40 min, z różnych zdrowotnych przyczyn, jest koszmarem wręcz. A że jest to super neurolog, neurochirurg, mam nadzieję, że wystarczy Mu prześwietlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, hej Jerzy :D O czymś takim nie słyszałam u siebie, a miałam niedawno rezonans głowy z kontrastem...

 

Ja błagałam swojego doktora, by najpierw zrobić rtg, śmiał się ze mnie, bo podobno ludzie proszą o RM... w ogóle mam szczęście, bo to prawdziwy specjalista, o ile dobrze pamiętam, jest Libańczykiem=-przemiłym czlowiekiem, specjalistą w IPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczorne!

 

Ale dziś zaliczam zgon... No po prostu niewiarygodne jak można być tak sflaczałym... :bezradny:

Ale się zmobilizowałam, plan zrealizowany i popołudnie udane. Piękny dywan orientalny wełniany za grosiki nabyty! :yeah: Spodziewałam się sklepu z antykami z zadęciem, a tu takie mydło i powidło w starej kamienicy z labiryntem pokoi i piwnicą, taki pchli targ w miniaturze. Bomba! Uwielbiam odkrywać takie miejsca.

Teraz zapiżamowana, wykąpana leżem i myślę, jaką sobie zrobić herbatkę.

 

Dzień dobry.

Zmiana kodu na 5 z przodu. :yeah:

Purpurowy, Rozumiem, że szczuplaczek z Ciebie się robi? :smile:

 

Ḍryāgan, Co jest główną przyczyną tego dołka?

 

mirunia, Narobiłaś mi smaka i zamówiłam w barze kopytka. :smile: Na pewno nie tak przednie jak Twoje, ale były pyszne ( miejscówka jedzeniowa sprawdzona, więc wiedziałam, że będzie dobrze). :105: Coś wymyśliłaś sobie do porobienia na weekend?

 

neon, No to żeśmy dziś kopytni byli... ;)

 

misty-eyed, To proszę podaj mi linka do tej kawki, jak mówisz że taka dobra. :uklon: W jakiego typu ekspresie ją robiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja nie mam expresu, tę kawę wypróbowała Synowa, bo odsypałam Jej troszkę na spróbowanie. Swoją drogą, mogłaby zaprosić teściową na degustację :mhm::D

 

Link do sklepu - http://www.tommycafe.pl/pl/

- kawa ponownie zamówiona - http://www.tommycafe.pl/pl/ameryka-poludniowa/309-kawa-brazylia-santos-sc-17-18.html

Sklep polecam, szybka dostawa, ceny sprawdzałam, porównywałam - niższe niż w innych miejscach.

Zresztą jest tam wiele ciekawych propozycji, z których z pewnością skorzystam nie raz :D

 

Carica Milica, czujesz się lepiej, jesteś stabilniejsza, spokojniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×