Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Nie pokazują mi się zdjęcia i filmiki, które wstawiacie, tylko pionowy czarny pasek... :shock:

 

Dziś kolejny dzień pogody na sryliard kaw i drzemki... :hide: Ale nie jest tak zimno, jak wczoraj, nawet w sandałkach wyskoczyłam, tak na żegnanie się z sezonem.

Kupiłam garstkę truskawek, ale nieee... to już nie ten smak.

A tak to dzień bez sensu. Mam zrywy, a tak to nie mogę w żaden rozsądny sposób zagospodarować dnia. Absolutny brak sił i mobilizacji. :roll: Ale kupiłam składniki na obiad, znów dziś kombinuję bez mięsa, bo jestem na diecie niskożelazowej. Mam w poniedziałek powtórzyć badanie poziomu żelaza we krwi.

Pójdę też się zbadać na boreliozę, bo się wkręciłam - kuzynka zadzwoniła, że ma ( zbadali jej kleszcza i potem jej krew). Ja miałam kleszcza na początku sezonu i teraz jestem cała w stresie. :zonk:

 

Niech Wam piąteczek miło upływa!

 

Purpurowy, No ja bym to odbierała jako kolejny znak, że należy uciekać z tego miejsca... :bezradny: Zaczyna Ci już tak dużo rzeczy przeszkadzać.

 

Carica Milica, Dotarł do Ciebie widzę mój wczorajszy jęzor klimatyczny... Kochana dobrej zabawy dzisiaj na koncercie!

 

cyklopka, Czekam z niecierpliwością na relację z aranżowanej randki. :105:

 

platek rozy, Kochana dziś piąteczek, już sobie odsapniesz! Jakoś strasznie szybko minął ten tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Nie pokazują mi się zdjęcia i filmiki, które wstawiacie, tylko pionowy czarny pasek... :shock:

 

Witaj. U mnie to samo.

 

Purpurowy, No ja bym to odbierała jako kolejny znak, że należy uciekać z tego miejsca... :bezradny: Zaczyna Ci już tak dużo rzeczy przeszkadzać.

Niestety, wszystko jak zwykle rozbija się o kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia - No właśnie Kochana tak liczę na to, że wrzesień jakoś będzie sympatyczny, tyle że do pracy będzie już trzeba biegać... :roll:

No to jesteś wyposażona na jesień! :great: Ja chyba będę w tym roku bazować na zasobach swojej szafy... Może jakieś lumpkowe zdobycze.

 

purpurowy - Z reguły nie jest tak prosto, że pstryk i się zmienia. Na ogół plan musi być długofalowy. A Ty masz czas na zrealizowanie każdego planu - dobry zawód, przeprowadzka, fajne życie... Usiądź kiedyś z kartką napisz sobie cel i punkty ( od ogółu do szczegółu), jak go zrealizować. Jest magia w napisaniu sobie planu i celów, to udowodnione. ;)

 

Wstawiam Wam moje dzisiejsze zbiory ogródkowe. :great: ( w tym ta ciekawa odmiana zielonkawa, są pyszne!) Mam jeszcze fasolkę, ale czekam na ziarenka, coby takie świeżutkie dodać do jakiegoś warzywnego curry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, i jak się prezentuje? :mrgreen:

Obiektywnie w porządku, tylko wiecie, ja mam specyficzny gust i jestem statystycznie wybredna ;)

 

Purpurowy, nikt się nie śmiał przecież, ani nawet nie śmiał śmiać.

 

Carica Milica, ta, niby że labę robi, a się uczy.

 

kosmostrada, kawaler póki co nie dzwonił :P

 

mirunia, doskonałe zakupy! Używasz butów do latania? Moja mama buty do chodzenia po pobliskich sklepach nazywa butami do biegania. Starsza kuzynka też. A jaka córka kuzynki była skonfundowana czemu ktoś czółenka na niskim obcasie nazwał obuwiem sportowym :lol:

 

Posiadam niepokój, nie chcę "iść" spać, mimo że jestem zmęczona. Ratuję się książka.

Dobrze też, że forum się udało odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia, Kochane a ja pol nocy w placzach , nie dosc ze migreniszcze mnie tyle trzymalo bo wczoraj mialam tez takie oszolomienie i nie tyle bol duzy ale zawroty od migreny i mdlosci i na pelnych obrotach w pracy musialam byc bo dosc ciezki dzien byl. Mnostwo ludzi ,z ajec . W nocy za to inni sasiedzi urzadzli impreze na balkonie , do tego noga znow mnie zaczela rwac i efekt taki ze pol nocy przeryczalam .

Teraz jestem zdolowana , wylekniona i odmozdzona.

 

mirunia, spodenki super :great: butki tez na pewno w ygodne i do spodni beda jak znalazl ! Moja sasiadka z naprzeciwka bardzo lubi wlasnie mokasyny i ma ich zawsze kilka par . Twierdzi ze najwygodniejsze.

 

kosmostrada, pomidory wlasne tez bym chciala miec z wlasnego ogrodka . Wtedy wiesz ze jesz bez pestycydow bo niestety one najbardziej je wchlaniaja ... A pomidorki uwielbiam . Nie jadlam tylko takich czarnych bo nie widze na bazarku.

 

Jakie macie plany na ten dluzszy weekend?

Ja w zasadzie nijakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

U mnie pogodowo jak zwykle, już dwie kawy dziabnęłam. Ale temperatura póki co przyjemna, jak dla mnie. ( wakacjowicze cierpią, bo już ni ma lata :bezradny: )

 

J3RZY62, A dziękuję, talerzyk vintage'owy, angielska porcelana z lat 80-tych chyba. ( takie smaczki z mojego okresu zbieractwa porcelany i szkła... ;) ) Mam takie cztery i normalnie używam, choć wzorek niemodny. ;)

Pomidorki to maluchy koktailowe, więc może nie są imponujące, ale i tak radują. :smile:

 

platek rozy, Tulam Cię mocno Kochana, spróbuj jednak z tego długiego weekendu skorzystać.

 

mirunia, Ano mam radochę, jak idę wyrzucić śmieci, a przy okazji wracam z garścią pomidorasków. :smile:

Widziałam te zielone pomidory na ryneczku kiedyś, ale w wersji dużej. To taka mała fajna niespodzianka , bo miały być gruszkowe, a jednak coś tam panu sadzonkowemu się pomyliło. ;)

Przede wszystkim życzę Ci, żeby nie padało, to sobie zawsze połazikujesz.

 

Ḍryāgan, I jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, wystarczy mieć konto na YT z datą urodzenia i wtedy automatycznie odczytuje.

 

mirunia, ale ja nie siedzę, bo lubię, tylko na prawdę boję się iść spać...

 

platek rozy, tulam!

Planów nie mam, dzisiaj tylko akcja charytatywna, a potem nic konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, wystarczy mieć konto na YT z datą urodzenia i wtedy automatycznie odczytuje.

 

mirunia, ale ja nie siedzę, bo lubię, tylko na prawdę boję się iść spać...

 

platek rozy, tulam!

Planów nie mam, dzisiaj tylko akcja charytatywna, a potem nic konkretnego.

 

Próbowałem to,ale się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada , cyklopka dziekuje Kochane ;**********

 

cyklopka mialam tez kiedys tak ze snem ze balam sie zasna c :bezradny: na szczescie to minelo ale meczylam sie jakis czas z tym.

 

Bylam w outlecie facktory na rozprzedazy czyli na jeszcze nizszych cenach niz te na ktore rzeczy byly przecenione . Udalo mi sie kupic czarny, koronkowy i sliczny stanik w Dalii ( za 80 zl ) i kiecke ze wstawkami skorzastymi w reserverd ( 23 zl) wrocilam zadowolona . Teraz siedze slucham muzyki i pije kawe.

Nie wiem czy nie robi mi sie zapalenie w lewym oku bo mam czerwone i mnie piecze :hide::hide:

 

mirunia, tez uwielbiam takie zakupy warzywno - owocowe , na dzis mam borowki i brokula bo chce zrobic salatke na kolacje wlasnie z brokulem .

 

 

kosmostrada kieca pewnie Ci sie ta moja spodobalaby bo w naszym stylu jest :105::105:

Poddaj mi pomysl na bezmiesnym obiados :uklon::uklon::uklon:

 

 

Stanik taki :105:

 

e9fbcd92c5c38d31b7bef631b10b90fb.jpg

 

I tyle z mojego dnia. Chociaz dobry taki dzien , grunt ze cos porobilam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jak kilka tysięcy lat się przeniosłeś, to chyba starożytność. Ewentualnie neolit :mrgreen: .

Nie, ja się przeniosłem, stąd gdzie teraz urzęduję, kilka tysięcy lat w przyszłość. bo teraz urzęduję w zapomnianej przez wszystkich epoce jabola łupanego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×