Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

JERZY62, ja również nie leciałam i nie polecę, bo się boję po prostu. Zresztą wystarczy mi urlop gdzieś w kraju, który, z różnych względów, też jest mało realny... ;)

 

kosmostrada, wesele było naprawdę udane. przyjemna, kameralna restauracja, ok. 50 gości, którzy dogadywali się ze sobą bez problemów. Jedzonko smaczne, może nie bardzo wyszukane, ale było wszystko co lubię :D

Najgorsze było to, że nie mogłam potańczyć, co zawsze było dla mnie ogromną przyjemnością, ale jak można nawet marzyć o tym, gdy siedząc odczuwa się zawroty głowy :?: No trudno, już swoje wytańczyłam :lol: Ogólnie czułam się dobrze.

 

Wczoraj i dzisiaj pogoda nie sprzyja. Wszystkie dolegliwości spotęgowane, a to nie jest miłe ;)

Jestem po długim dyżurze, tym bardziej jestem w gorszej formie. Czasem przerażają mnie te wszystkie ograniczenia...

 

mirunia, mamy podobny gust muzyczny :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie sekretarka dzisiaj zdenerwowała. Powiedziała, że nie wie, co to potwierdzone kopie dokumentów, że chyba trzeba do notariusza. Jutro jest rada pedagogiczna, w czwartek dyżur do 17:00, w piątek egzamin. Mało się nie pobeczałam. Dopiero się wyjaśniło, że potwierdzone przez szkołę, pani Gienia przybija pieczątkę i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, a to ma dla Ciebie tak duże znaczenie, że wszędzie podkreślasz ten wiek? Bo na przykład dla mnie nie ma. Może być kobieta czterdziestoparoletnia, która wygląda młodo i jest zadbana i wcale się nie poznasz nawet ile ma w rzeczywistości lat

 

Ula wygląda młodo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan od gimnastyki został wypisany z oddziału, szkoda, że odchodzi, dobrze prowadził gimnastykę, chodziłam tam głównie ze względu na niego, komunikatywny facet, żegnał się ze wszystkimi i podał mi rękę, przystojny brunet, bardzo dobry człowiek, o dobrym sercu, nigdy go nie zapomnę, będę go zawsze pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,:********* Kochana zyje , ale jestem tak zmeczona ze nawet nie siadam do kompa w domu. Dzis ledwo wstalam tak mnie@ sponiewierala , bol brzucha , slabosci ... esh . A mialam jeszcze po pracy rozmowe o prace ale szkoda nawet pisac na ten temat... Dziadostwo i tyle.

Bola mnie stopy , kregoslup i brzuch . W pracy multum rozliczen kwartalnych , ledwo zyje .

Jak Ty sie czujesz Slonce?>???

 

Witajcie Wszyscy :********** :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Jak nie urok to...przemarsz wojsk :roll:

 

O 3.30 kulturnie obudził mnie ból, czego? Całej lewej strony twarzy, zaczynając od dziąsła a na migdałku kończąc. Powstałam, poszłam sprawdzić do łazienki co jest grane a tam dziąsło przy dolnej 8 całe opuchnięte od wewnętrznej strony :evil: w pracy sobie trochę z tego powodu pochodziłam po ścianach, bo tabletki p/bólowe pomagały na chwile [serio serio rozważałam już podanie sobie morfiny - w końcu kod do sejfu z narkotykami znam :twisted: ] a po pracy biegiem marsz do dentysty na gwałt. I co? stan zapalny jak ta lala bo 8 próbuje wyjść a nie może bo ją właśnie dziąsło ogranicza i nic się za bardzo z tym nie da zrobić. Skończyło się na antybiotyku, a za tydzień w piątek marsz do chirurga szczękowego usunąć tego zęba w cholerę. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oj Kochana, czytam, ale nie mam siły pisać. Mam ciężki miesiąc w pracy i obowiązki szkolne związane z zakończeniem roku i atrakcje zwiążane z @... :hide:

Wczoraj byłam na wernisażu, ale bardziej w ramach pracy, bo ledwo się zebrałam. Wróciłam o 10tej, a do pierwszej nie mogłam zasnąć. Dziś nie poszłam na spotkanie z przyjaciółką, bo po prostu leżę od powrotu do domu. Czuję się strasznie fizycznie, a i głowa jazdy funduje. Już trzeci rok z rzędu czerwiec jest dla mnie najgorszym miesiącem. A jeszcze muszę upiec ciasto na jutro na bal dla młodego i iść jutro pomagać przy przygotowaniach i po imprezie. W piątek idę do pracy... :bezradny:

Trzyma mnie tylko to, że za 2 tygodnie urlop. Może będzie lepiej, może nabiorę sił, bo na razie to nie nadążam za życiem.

 

Wszystkich Was ściskam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×