Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani dzien dobry :********

kosmostrada, mirunia, dolaczam do Was z lękiem porannym:********* dzis mnie zlapal i trzymal na terapii pozniej w drodze na warsztaty i minal dopiero na nich . Za to teraz zas mi sie cos w glowie kreci i juz od nowa lęk zlapalam. Ujnia jak nie powiem co.

Pogoda tez do ujni sie zalicza. rano w miare , nawet slonce bylo , pozniej wiatr strasznie duzy , nastepnie chmurzyska i teraz kropi.

Raz mi bylo zimno , raz goraco , zaleznie od pogody.

 

Znalazlam w mojej szafce z odlewkami ,odlewke perfum Le Baiser Du Dragon ( pocalunek smoka) i pamietam jak te perfumy kochalam .Bede nimi pachniec w weekend majowy a idziemy na grilla do znajomego wiec okazja jest ;)

 

A po za tym to do dupy jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, T. S. Eliot? ;)

Zawsze.

 

Ostatnio jestem w świetnych relacjach z moimi wyimaginowanymi przyjaciółmi, żyjące sławne osoby chętnie odpisują mi, nieżyjące odwiedzają w snach :great:

 

Nie, nie przesadzacie, zmiany pogody są w tym miesiącu nie do wytrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :papa:

Jest takie ludowe przysłowie Pogody kwietniowe - słoty majowe. Do końca kwietnia już niedługo, przetrzymajmy ten najokrutniejszy miesiąc, a maj nam to wynagrodzi :smile:

 

platek rozy kolorowo i smacznie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Lusesita Dolores, nom :) a ja jem jak najmniej przetworzonego jedzenia i w zasadzie to jem fit ;) to tutaj jajo na odrobinie masla klarowanego usmazone :) a mialam taka ochote na obiad w tym stylu ze dzis go wyczarowalam :)

 

JERZY62, Witaj Jerzyku :papa::papa: a czemu netu nie miales????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani!!!

 

Ja wprawdzie nie jem tylko jedzenia fit, zdarza się również przetworzona żywność, ale staram się odżywiać zgodnie z intuicją, potrzebami mojego ciała i umysłu, uwzględniając cukrzycowe rygory i wyniki mam super, odebrałam wczoraj...

Okazuje się, że najważniejsze w odżywianiu są: częste, nieduże posiłki, warzywa, wcale nie musi być ich nie wiadomo ile /tak kiedyś myślałam/, owoców nie za wiele i najlepiej spożywanych do wczesnych godzin popołudniowych. Najważniejsza sprawa-ograniczyć węglowodany i tłuszcze. To się sprawdza!!!

Choć z wagą bywa u mnie różnie, bo choroba tarczycy i cukrzyca zaburzają poważnie metabolizm...trudno. Modelką już nie będę, niestety :mrgreen:

 

platek rozy, dowiedziałam się, że masło klarowane to też jednak tłuszcz zwierzęcy, więc zrezygnowałam z niego na rzecz oleju kokosowego.

 

Pozdrawiam serdecznie, także w nienajlepszym nastroju będąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, masło klarowane - może i tłuszcz, ale ponoć nie podnosi poziomu cholesterolu we krwi (tego niedobrego).

 

neon co do warzyw zgoda, ale nadmiar błonnika pewnie też dobry nie jest ;) Generalnie we wszystkim trzeba zachować zdrowy umiar :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces klarowania usuwa krowę z masła :mrgreen:

 

 

Może i dobrze, bo nigdy nie wiadomo czym ta krowa była karmiona ;) Większość nie widziała pewnie na oczy zielonej trawy i słoneczka, tylko stoją w szeregu w tych oborach, nieustannie dojone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie zawsze surowe warzywa i owoce są wskazane w ogóle. Staram się jak mogę ogarnąć ten problem od lat, dbam o zdrowe żywienie rodziny, więc tym bardziej czuję się w obowiązku./quote]

 

Chyba wtedy nie są wskazane, kiedy nasz układ pokarmowy jest już zdegradowany,nie radzi sobie z trawieniem,a wiadomo, warzywa jak sie nie trawią to gniją. A jak układ bułke nie przetrawi, pradopodobnie tego nie odczujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×