Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Spamoludki!!!

 

Przyjemna pogoda u mnie, nawet dziś trochę cieplej. Znów jestem niewyspana, ale cóż...

Przed pracą wyskoczyłam po zakupy, kupiłam indyczą pierś na kotleciki i zapisałam się do fryzjera, niestety dopiero na środę i tylko na strzyżenie, bo strasznie zawalona jest robotą. :bezradny: Muszę sobie kłaść farbę sama, jeden plus, że zaoszczędzę.

Jeszcze nie wiem, co będę robić po obiedzie, może pójdę spać, bo strasznie padnięta jestem. Mam nadzieję, że macie dzisiaj więcej energii niż ja.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

kosmostrada, witaj Ludu pracujący! Już niedużo masz do weekendu i jakoś przetrzymasz ten dzionek. A w domku już inaczej, można się zdrzemnąć lub tylko poleżeć nie myśląc o pracy. :D

U mnie też dzisiaj pogoda lepsza, słoneczko, ale dość chłodno. Przyszłam do roboty w samej marynarce i trochę mi było rano brrrr... ale grzeją w biurze, więc cieplutko.

Ja dopiero po pracy machnę jakieś zakupy. :bezradny:

Mnie też czeka wizyta u fryzjera, bom już nieco zarosła, muszę na szczotkę włosy układać, żeby wyglądały przyzwoicie. :D

 

Ściskam mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Kochana! Nie no u mnie na samą marynarkę to jeszcze za zimno, zwłaszcza takiemu zmarźlakowi jak ja, choć dziewczyny biegają już z gołymi nogami, no ale to może fashion victim. ;) U mnie w biurze chłodno, siedzę w kufajce.

No ja też już za mopa robię, mój pies wygląda teraz lepiej ode mnie. :D

Jak się czujesz? Oczy dziś lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też już za mopa robię, mój pies wygląda teraz lepiej ode mnie. :D

:mrgreen: No nie, rozbawiłaś mnie tym dokumentnie Kosmuniu! :mrgreen:

Ale liczy się chęć zmiany. :D

Pewnie masz dyżurną kufajkę, bo ja też mam coś takiego w pracy. Przydaje się.

 

Tak, oczy dziś są lepsze. Rano w domu zakropliłam i mrugają bez zastrzeżeń. Czuję się również lepiej, spokojniej... dzięki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzien dobry :********

Ja w nocy oczywiscie ze spadkami cukru wiec niewyspana wstalam jeszcze d o tego z bolem glowy. :? Ide w poniedzialek do lekarki zbadac moj cukier bo mnie juz trafi.

 

Po pracy wpadlam na zakupy i wlasnie pichce krupnik na korpusie kaczki .

Kupilam sobie w ciuszkach po 3 zl takie sweterki.Jeden jest szaro niebieski a drugi taki liliowy. Proste i mile w dotyku . Ten szary z dodatkiem angory.

Beda baza do mojej efektownej bizu. :105:

 

kosmostrada, mirunia, u mnie chlodno tez chociaz slonecznie. Ponoc rano w Zakopanem byla sniezyca :shock: .To jak sie ma czlowiek czuc dobrze ja sie pytam????!!!

Co Kochane porabiacie?Jak samopoczucie po poludniem?

 

ja to mam ochote sobie pochlipac...

 

HoyaBella, no niestety jesli sie nie wyeliminuje stresogennego czynnika to sie czlowiek bedzie czul do dupy po wsze czasy :bezradny::x

 

rolosz, :papa::papa: a jakos stwierdzam ze lubie czytac Twoje posty .Rzadko mi sie to zdarza jesli idzie o mezczyzn :angel::angel::mhm:

 

Purpurowy, :papa::papa: witaj , jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rolosz, :papa::papa: a jakos stwierdzam ze lubie czytac Twoje posty .Rzadko mi sie to zdarza jesli idzie o mezczyzn :angel::angel::mhm:

 

 

Dziękuję ;) Moja zaniżona dotychczas samoocena właśnie wywindowała w górę i przebiła głową sufit :mrgreen: Ja też bardzo lubię Ciebie czytać :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :papa: drzemałam po południu z godzinkę, odsapnęłam. Teraz herbatka z cytryną na dobudzenie się i chyba ogarnę trochę sypialnię, poskładam co nieco.

 

Fajne sweterki wynalazłaś, bardzo lubię takie gładkie, cienkie... do wszystkiego. I kolorki są przyjemne. :105: To masz radochę i nie chlipaj!!!

A śnieg w górach zapowiadali wczoraj, kwiecień... ponoć w od środy ma być cieplej.

 

Purpurowy, rolosz, hej! :papa:

 

rolosz, miło Cię czytać, że po esci zaczynasz czuć się lepiej. :great: Ja już schodzę z tego powoli, ale brałam 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, ale Ty calkiem rzeczowy facet jestes. Nie masz powodu miec niskiej samooceny chociaz wiem jak z nia bywa bo mnie sie stale wydaje ze nic nie potrafie. :bezradny:

 

Stracona100, super ! :yeah: jakich firm kupilas kosmetyki? Wyberam sie po linery jak beda na promocji.

 

mirunia, O tez sobie herbatke zrobie! Mnie ta pogoda dobija , nie nadazam za nia i nie wiem czy to starosc juz? Chyba tak bo wczesniej nie reagowalam tak zle na zmiany .

Mam caly czas przeczucie ze nie dam rady w tej pracy...., Tez sie na to sklada moje samopoczuce fizyczne -- migreny , ten cukier.

 

 

Lusesita Dolores, bardzo mi przykro z powodu wujka.

Nie ogladaj takich martwych ludzi , bo pozniej to tylko lękow mozna dostac. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×