Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już w domku do niedzieli :105:

 

mirunia, kosmostrada, profesor niby zadecydował, że czekamy do przyszłego czwartku, jeśli nie wystąpią żadne objawy - w czwartek wypis ;) ale moja pani doktor, jak z nią dzisiaj jeszcze rozmawiałam po wizycie, mówiła, że może ok. wtorku/środy pójdzie z ordynatorem do profesora, żeby mnie wypisać ten dzień/dwa wcześniej ;) dostanę wtedy te potrzebne zaświadczenie do pracy itp., bo wtedy rzeczywiście będą mogli zaznaczyć w wypisie, że jest poprawa :smile: gorzej jak coś się zacznie dziać :roll: to wtedy nie wiem co dalej :?

Oprócz tego profesor zmniejszył mi dawkę Ripoleptu do 0,5 mg ze względu na to, że kiepsko toleruję ten lek ;)

Nawet mi pani doktor wypisała dzisiaj zaświadczenie na uczelnie, że nie mogłam być obecna 2 tyg temu na zajęciach akademickich z powodu pobytu w szpitalu :yeah:

 

Ogólnie zanosi się ku lepszemu, ale w pewnym momencie zaczęło się robić tragicznie, bo zaproponowano mi oddział leczenia nerwic (co prawda była to luźna propozycja na razie) w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i pobyt tam miałby trwać 3 miesiące :shock: ale na razie profesor i lekarze z oddziału zadecydowali, że odkładamy ten pomysł, bo zaczyna być widać światełko w tunelu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,... Nie wiem co by tu napisać... Eh:/ coraz bardziej uświadamiam sobie, że ze mną nigdy nie będzie dobrze. Z początku myślałem, że będzie to takie proste, nerwica, którą wyleczę psychoterapią. Ale teraz wiem, że przecież ze mną zawsze było coś nie tak, stąd pewnie problemy z diagnozą. W sumie zawsze dostrzegałem, że jestem jakiś dziwny, inny. Teraz po prostu dostrzegam, że to coś o wiele poważniejszego.

 

Tak btw przydałby się tutaj jakiś czat, nie uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×