Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słuchaj Jetodika, bo on nie odróżnia oka od odbytu :mhm:

 

Ci ludzie z zakładu produkcyjnego nie chcieli nas trzymać cały dzień, zrobili nam dwugodzinne zwiedzanie. Niestety jak wychodziłam z domu już było mi słabo, odpoczęłam w samochodzie. Jak nas oprowadzali, to nie chciałam robić sceny, tylko myślałam, że trudno, będzie przerwa, to się pójdę wyrzygać albo coś. Ale przerwy nie było, ta druga babka zauważyła, że się źle czuję i reszty wykładu wysłuchałam na siedząco, że szklaneczką wody. Gdyby mi nie było słabo, to by mnie nie zemdliło od zapachów, a w sumie maliny, lawenda i propolis na propsie. Jak posiedziałam, to problemu nie było, powiedziałam, że mam zapalenie naczyń limfatycznych. W busie powrotnym zaś facet za mną rzygał.

 

Teraz zjadłam obiad, selerzę i dżemię :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana żadna z Ciebie niedorajda, po prostu z tego lękowego nieogaru czasami sobie człowiek krzywdę zrobi... Rzucam się do tulania ponownie! Wiem , jak piecze, bom jako "szef kuchni" z nieogarem wprawiona w boju. ;) Już wieczorem będzie dużo lepiej.

 

platek rozy, No to jeszcze pochodzisz do tego dentysty, ech...

Widzę , że dziś Ty żelazo wątróbkowe sobie aplikujesz. ;)

 

Carica Milica, Jak dziś po lekach? Oczy szeroko zamknięte? ;) Tydzień szybko zleci i zaraz z domeczku będziesz tu nam pisać.

 

Stracona100, Witaj na Spamowej! Czasami jest ruch, czasami mniej, ale większość z nas czyta wszystkie posty, więc nie stresuj się, że od razu nie ma lawiny odpowiedzi i small talków... ;)

 

Purpurowy, Marcin2013, Heloł!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, mnie często filmy nudzą. Myślę, że to nie ma nic wspólnego z wiekiem ani nawet poziomem filmu :bezradny:

 

kosmostrada, nom, limfa jakby rozprowadziła truciznę, dlatego zaczerwienienie się rozeszło po przedramieniu. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że mam naczynia limfatyczne, na lekcjach anatomii zawsze ten układ pomijano. Musiałam teraz sama doczytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100[/color][/b], Witaj na Spamowej! Czasami jest ruch, czasami mniej, ale większość z nas czyta wszystkie posty, więc nie stresuj się, że od razu nie ma lawiny odpowiedzi i small talków... ;)

 

Ok. Postaram się, choć obecnie lekko nadwrażliwa jestem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos produkcji klasy B - mój pies dzisiaj na ogródku ( wyszłam z nim, żeby se pohasał po śniegu) trenował na statystę w horrorze o wielkich podziemnych robalach, tylko rył korytarze w śniegu. :D

 

Purpurowy, Nie nie starzejesz się, raczej dorastasz... ;)

 

Stracona100, Tu się możesz wyluzować, wygładź sierść na karku, opuść tarczę i poopowiadaj nam o sobie. ;) Co dziś porabiałaś?

 

cyklopka, Rozumiem, że kocia trucizna buzuje w Tobie? Może zamieniasz się w cat-women? :105::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja robiłam dzisiaj? Raczej niewiele. Wzięłam kąpiel, coś tam poczytałam, wyniosłam ptaszkom ziarka i to tyle chyba. Generalnie se-lerze w fotelu z kompem na kolanach i gadającym, odmóżdżającym TV w pobliżu.

W sumie to teraz czekam a wróci mój M-ałż, bo ma mnie zabrać na wieś.

A tak poza ty, to choruję na depresję i właśnie od kilku dni jest mi gorzej niż źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, :papa::papa: No żem się trochę martwiła... Dobrze, że jesteś cały i zdrowy (powiedzmy ;) )! Nic nie narozrabiałeś?

Będziesz znów pichcił w weekend? :smile:

 

Stracona100, O to na Spamowej możesz sobie trochę posmutać, a może tulasa dostaniesz... ;) Jest u Ciebie piękna okoliczność przyrody, co byś na wsi trochę się ponapawała? Będziesz miała neta na wsi, żeby do nas pisać?

Ostatnio wielu z nas się licho czuję. Wiesz, byle do wiosny... :bezradny:

 

tosia_j, Hej!!!

 

Marcin2013, A kto robi za "szefczyka"? ;)

 

Obiad wydany, teraz pichcę ten pudding ryżowy. Troszkę mi lepiej na wieczór, nie buja tak, może gości nie będę w łóżku przyjmować. ;) No i czas wypić pindzisiontom kawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×