Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam a co cwiczysz? ja zasuwałam rok z cwiczeniami;) od 2 miesiecy brak weny

 

kosmostrada hym...glownie tak do godizny 14. Pozniej czuje sie lepiej. Ale to jest tak cholernie ciezkie wyczerpanie ze ciezko ogarnac, a musze;) dom,dziecko na glowie;)

Tez wczoraj nie ubralam nic pod spodnie:P a godzine bylam:P wypizdziło ze hej:P

 

Zrobiłam 2 pizze ktos chce?:P

 

 

kosmostrada jak robisz ta kawke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ takie tam, ja chyba już ostatnią taką głupią noc mam, bo w poniedziałek do pracy.

Ciężko mi z tym brakiem żarcia w nocy :mhm:

U mnie praca dopiero w piątek się zacznie. Może jakieś zlecenie jeszcze wpadnie (sądzę, że miło by było)?

Jeżeli o jedzenie chodzi, cóż... Rozumiem Cię, brzuch mi chyba urósł i czuję się z tym... nieciekawie. Na szczęście chęć ćwiczeń mnie nie opuszcza ;)

A teraz idę pokrzyczeć :smile:

 

Ja nie umiem sama ćwiczyć w domu , jakoś mi się to głupio wydaje no i często mam jakąś wymowkę, bo albo się źle czuję, albo sobie przypominam o złej porze np. po jedzeniu albo bardzo późno. Tak że nawet 10 minut dziennie nie jestem w stanie upilnować.

 

Natomiast jak prosiłam, żeby mi słodyczy nie podrzucać, no to nie ma. Żadnego jedzenia po 1:00 w nocy :great:

 

Cieszę się, że jest zimno. Jeszcze parę stopni i wyjmuję futro z wilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia Kochane wrocilam i niestety stanika nie kupilam , zjezdzilam jedn a galerie z wyprzedazami i bylam w Outlecie w Modlniczce i na moj rozmiar nie bylo nic w rozsadnej cenie - W Dalii byl jeden sliczny czarny ale nie na wyprzedazy wiec 170 nie dam za stank .. Coz jak tak dalej pojdzie czeka mnie chodzenie bez stanika :roll::evil: Nabylam za to w Outlecie calzedoni cieplutkie rajstopy z caszmirem po 10,90 za pare , przecenione z 48 zl. Wrzuce Wam pozniej fotke bo teraz sie grzeje przy cieplej kawie. No mroz siarczysty.

 

Byly jeszcze pieekne ponczochy w calzedoni ale nie bylo na mnie rozmiaru bo ja mam dlugie nogi i musze miec wersje 3/4 a zostala wersja 1/2...

Byly czarne i mialy piekna czerwona manszete .. a cena ---- 6.90 :shock::shock: wzielabym z miejsca ze dwie pary no ale coz.... Pokaralo mnie duzymi cyckami przy szczuplej figurze i dluuugimi nogami przy moim wzroscie :P to mam a raczej nie mam ! :P:P:P:lol:

 

kosmostrada kawa primo!!! Takie uwielbiam! :105::105:

 

mirunia grochowka w sam raz na rozgrzanie :great::great:

 

Powiem Wam ze nawet w Galeriach dzis bylo tak sobie z ludzmi , chyba przez te mrozy im sie nie chce wychodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saszka, Taka kawka to żadna filozofia, ubijam ubijaczką mleko na puch, podstawiam pod mój ekspres ( na kapsułki), posypuję wybranym cukrem do kawy ( dziś czekolada plus cynamon) et voila.

Jak kiedyś coś więcej o sobie napiszesz, będzie nam łatwiej Ciebie wesprzeć. A większość z nas ma marne poranki, taki typowy objaw naszych dolegliwości.

 

takie tam, ja robię słabiutką kawę, co by mnie też nie rozniosło, więc mógłbyś się załapać. ;) Bardziej dla smaku, niż dla kopa.

Jaką babeczkę, poopowiadaj :105: , bo ja detoksie cukrowym jestem i pozwoliłam sobie tylko na jednego domowego pierniczka do kawy, to chociaż posłucham.

 

cyklopka, Też mi słabo idzie mobilizacja do ćwiczeń w domu... A trzeba.

Uważam, że kobiety wyglądają zjawiskowo w pięknym futrze ( w tym i ja ;) ), ciepło jest, ale nie jestem w stanie się przemóc, żeby trupki na siebie narzucić... :bezradny: A w lumpkach cuda bywają.

 

platek rozy, uwielbiam przeceny w calzedonii. Czekam na fotę. :105: Mówisz tłumów nie ma, to może się wybrać?

 

JERZY62, Ciepełko masz, nagrzałeś w piecu?

 

Purpurowy, pewnie zależy jaka placówka.

 

Wiecie, że wciąż siedzę z brudnym łbem... Dlaczego ja tak nie lubię mycia głowy? :shock: W swetrzysku, zawinięta szalem, bez makijażu, z głową jakby mnie piorun trzasnął, no obraz nędzy i rozpaczy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że wciąż siedzę z brudnym łbem... Dlaczego ja tak nie lubię mycia głowy? :shock: W swetrzysku, zawinięta szalem, bez makijażu, z głową jakby mnie piorun trzasnął, no obraz nędzy i rozpaczy. :P

 

Kosmuniu do łazienki marsz!!! :D:D:D Im wcześniej umyjesz, tym lepiej, bo przecież chcesz wyjść... a tu mróz. Trzeba trochę odsiedzieć w cieple.

Też nie lubię mycia głowy i się ociągam. Za to lubię jak mi fryzjerka myje i cudny masaż robi. :P:P

 

Grochówka się gotuje, pachnie już w całej chałupie wędzonymi żeberkami, wkroiłam ziemniaki i tylko doprawić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak tlumow nie bylo , nie wiem jak teraz ale tak do obiadu bylo calkiem znosnie jesli idzie o ludzi.

Loo ja mam to samo z myciem wlosow :shock: nienawidze a dawniej calkiem lubilam ... od czasu chorej glowy tak mam :?:?

 

 

JERZY62, Si ;) Szekspir :D

 

cyklopka, ale jak trudno mi cos kupic ,w iec czy ja wiem czy to takie szczescie z tymi gabarytami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, na żery Ci się zbiera z tym oddziałem dziecięcym :smile:

Oj nie. Mam 21 lat a nie miałem mutacji głosu i mam głos jak 10-cio latek. A jak kiedyś zadzwoniłem po pizzę, to się zapytali "czy może pani jeszcze raz podać adres?" I to przelało czarę goryczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×