Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciło mi normalne samopoczucie. Chodzę teraz na oddział dzienny, ale nie znam tam nikogo. Po raz pierwszy od dawien dawna zetknąłem się ze ścianą obcych ludzi. Na całodobowym znałem wszystkich. Na całodobowym ogólnie było lepiej niż na dziennym. Mój stan psychiczny jest dobry i w zasadzie nie potrzebuje szpitala, ale nie chce siedzieć cały czas w mieszkaniu.

Męczy mnie samotność. W nocy zasypiam sam bez żadnych leków nasennych, a w zeszłym roku brałem 4 stilnoxy i 4 clorankseny na raz. Teraz na noc nie biorę nic. Martwi mnie, że książki nie sprzedają się w dużych ilościach. Przez to siada mi motywacja do pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, DarkMaster, Ḍryāgan, zrzućcie mi drabinę, będę Wam bardzo wdzięczna :) niestety nie mam skrzydeł by latać :mhm:

 

a czy na tej imprezie będzie coś pysznego do jedzenia?

 

Dark się za Ciebie zabierze to zaczniesz i latać. Co do żarcia to jak my tam będziemy to jakie może być jak nie pyszne. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:*******

Ja zaraz do Mops bo musze karte miejska wyrobic a mam doplate od nich , pozniej do pracy . Jestem bardzo nijaka , wylekniona i zestresowana i zas mnie odrealnia. Nosz gdyby nie ta derala przekleta byloby niezle.

 

mirunia pozszywana kolezanko :******** na pewno Ci sie ladnie wygoi , moja rana juz zaczyna blednac .Jak sie dzis czujesz Kochana?

 

kosmostrada a TY jak Slonce???? :******** lepiej dzis? sily wrocily?

 

Powiem Wam ze nie mam kiedy porobic cokolwiek w domu :bezradny: do samych Swiat chodze do pracy i na warsztaty. Zostaje mi tylko weekend.

Po pracy to jestem tak zmeczona ze nie mam sil na nic. Nie wiem czy to od psychiki taka jestem llicha?

 

PannaNatalia, trzymaj s ie , ja dzis tez taka ale ja taka od jakiegos czasu.

 

Spokojnego dnia Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×