Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, raczej marne szanse na ochłonięcie, bo postać w grze wygląda jak on :oops: Kończę cienkie czeskie piwo i w sumie nie wiem, jaką następną przyjemność sobie zapodać :bezradny:

 

A propos filmów, to tłumacz automatyczny przerobił mi niemieckie Aktionfilm na polski jako Acetylocholina. Padłam i nie powstałam. Myślałam, że filmy akcji to bardziej adrenalina niż acetylocholina, jeśli idziemy w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No to już coś, że wiesz, że niepotrzebnie się wkręcasz.

 

cyklopka, Ja kiedyś zrobiłam sobie tłumaczenie strony sklepu z artykułami plastycznymi z Niemiec i mniej zrozumiałam niż w oryginale...

 

A ja chyba pójdę skończyć stroniczkę, którą wczoraj zaczęłam dłubać. To już świadczy o mojej sezonowej rozlazłości, że nawet do przyjemnych czynności trudno mi się zmobilizować.

A i absolutnie nie wiem, co mam jutro ubrać na siebie, bo wszystkie ciuchy już mi się makabrycznie znudziły. Dziś rzutem na taśmę wymyśliłam fajną kombinację, ale przecież nie mogę iść w tym samym jutro do pracy.No jak tak? ;) No więc standardowy obrazek - pełniutka szafa i ryk a la ranny łoś - nie mam się w co ubrać! :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, romamtycznie :105:

 

kosmostrada, Kochana ja nie wiem czy podolam , juz dzis mam zawroty z nerwow :hide: i sobie ciagle mysle ze tyle godzin nie dam rady , nie ma bata!

A jaki to mialas stroj w pracy bo sie nnachwalilas a nie napisalas w co poszlas odziana :105::nono:

 

mirunia, Kochana , ciesze sie ze mialas na tyle zajec i przebywana z ludzmi ze leki nie dokuczaly za bardzo :)

 

 

misty-eyed Aniu ciekawe czy u mnie praca sie sprawdzi na lęki czy moze je pogorszy? Jak bedzie w stresie to na pewno wyladuje w czarnej dupie za przeproszeniem....

 

 

Wczoraj wlosy zafarbowalam , wyszedl mi cudny cieply braz.I zapomnialam na noc zakleic mojego strupa i blizny i sobie go kawalek naderwalam 8) a przy okazji to jednak musze jakas masc nabyc na blizne bo nie wyglada ona za pieknie , mimo kosmetycznego szycia.

 

 

O to , to ! Czemu do mnie taka sowa nie przyleci?:D

11214283_920011828076319_4310735286451887178_n.jpg?oh=3f51e9726f60740979cf95dc90b59212&oe=56ECA0BB&__gda__=1458252969_479f05647266392655ffc30695282ecf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzepę można zaliczyć do używek? Bo mam.

 

platek rozy, czyli też mówisz, że dobrze wypadło? :o

 

Niby rozważałam wszystkie warianty, ale takie szczere przytaknięcie to spłynęło na mnie jak [chwilowy brak plastycznego porównania dla tego uczucia] i przynajmniej potwierdziło, że warto było zapytać :shock:

 

Ja nie doczekawszy listu z Hogwartu sama poszłam do szkoły zielarstwa i eliksirów :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu 2013r wpierdzieliłem garść tabletek i nie czułem absolutnie żadnych emocji. I to było piękne uczucie.

 

Jakby dało radę to bym Ci oddał to "piękne uczucie".

Dzięki. Szkoda że nie ma możliwości uzyskania tego stanu bez żadnych konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×