Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, to potem wygląda tak: wszystkie w lewej oprócz kciuka na krótko, mały palec prawej ręki na krótko, prawy kciuk długi ze skosem na lewo, trzy pozostałe na prawo. Przecież to idiotyczne :hide: Zresztą nie mam już dwóch strun.

 

Ale co to za odgórne kanony piękna, że kobieta musi mieć pomalowane, a mężczyzna ma nie mieć (takie są m.in. wytyczne business formal). Ja wszczynam bunt! Ja się chcę móc malować dla przyjemności, nie z przymusu! A facetom też pozwalam, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, prawy kciuk długi ze skosem na lewo, trzy pozostałe na prawo

 

Po co tak? :P

 

Ale co to za odgórne kanony piękna, że kobieta musi mieć pomalowane, a mężczyzna ma nie mieć (takie są m.in. wytyczne business formal). Ja wszczynam bunt! Ja się chcę móc malować dla przyjemności, nie z przymusu! A facetom też pozwalam, o!

 

Kobieta nie musi ale powinna a facet nie może! :P Kuźwa zobaczyłem szpaka jak śpiewał na tym meczu z pomalowanymi pazurami. :hide: Facet jak ma pomalowane to trzeba ręce obcinać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, no popacz, A ja żadnego kreskówkowego nie znalazłam.

 

mirunia, ]Ferdynand k, nauczona grami na konsolę Xbox wnioskuję, że czy to zombie, czy krajobraz po bombie atomowej, najlepiej inwestować w umiejętność posługiwania się bronią palną lekką.[/b]

 

platek rozy, zapomniałam się pochwalić, przecenili w Rossmannie moje upaczone perfumy, w sensie wodę. Taki prezent na otarcie łez.

 

Zadzwoniłam do pani dyrektor, w ogóle na mnie nie krzyczała, znaczy zależy jej, żeby mnie zaczymać. Tylko muszę sama znaleźć kogoś, kto mi podbije praktyki :zonk:

wolę AA12 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Spieszę donieśc, że jestem w telepawce kompletnej... W nocy prawie nie spałam, musiałam skoro świt wstac, bo już nie byłam w stanie leżec. Ja wiem, że podstawą naszego zdrowienia jest akceptacja, ale jakoś trudno mi zaakceptowac takie cyrki z powodu powrotu do znanej pracy po urlopie. :shock: Lęk tylko czyha na pożywkę...

Alleluja mam nowy objaw - nie mogę ruszac prawą ręką, wywaliło mi kostkę w nadgarstku... :hide:

 

Kochani jakoś przetrwam, ale trzymajcie za mnie kciuki! Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witjcie:**********

Ja cala noc na kiblu :shock: nie wiem czy to z nerwow czy sie czyms strulam albo jakas wirusowka. Poprosilam teraz sasiada zeby mi do apteki poszedl bo nie mamz adnego leku.

Juz w panice prawie jestem bo w nocy bylam chyba z 8 razy :hide::hide::hide:

 

kosmostrada, Kochana :*********** trzymam mocno , mocno kciukasy :great: Dasz rade ! Pomysl ze to wszytsko juz bylo i wracasz do miejsca ktore dobrze znasz.Daj znaka Sloneczko jak sie czujesz , jestem z Toba myslami!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :papa:

 

kosmostrada, platek rozy, to co przeżywacie to jakaś masakra

 

kosmostrada, no rzeczywiście żeby tak bardzo przeżywać to że wraca się do znanej pracy... no chyba że ta praca jest bardzo nie lubiana

 

A ja zostałem dziś sam w domu i tak teraz będzie co dzień bo córka i żona poszły do szkoły. Wolę jak są w domu czas jakoś milej leci i tak się nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wegiel i elektrolity , oby mi przeszlo. Masakra totalna.

Slaba jestem , rozpuscilam 4 tabletki wegla i je wypilam. Plus elektrolity wypije za jakas godzinke.

 

JERZY62, :******** Jerzyku ano samemu faktycznie tak dziwnie , ja niby przyzwyczajona ale czest bym wolala zeby ktos byl i moglabym z nim porozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag14, jutro już będzie chłodniej a po jutrze jeszcze chłodnij i całkiem znośnie. Wczoraj patrzyłem na termometr gdzieś o trzeciej to było 34 stopnie w cieniu od północy.

 

platek rozy, już dawno Ciebie chciałem zapytać... mieszkasz samotnie, sama w domu?

 

A ja dzisiaj wziołem prysznic i lepiej troszku mi. Ostatnio nie mogę spać, usnę ale po jakimś czasie się budzę i już do rana nie spie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ufff, jak gorąco, puff, jak gorąco! ..................................., a jeszcze palacz węgiel w nią sypie! :D

 

kosmostrada, Kosmuniu, odezwij się jak tam żyjesz na polu walki.

Do tej pory już chyba zeszło powietrze z Ciebie i spokojnie siedzisz za biureczkiem... mocno trzymałam kciuki!

 

platek rozy, A u Ciebie Płatuś jak tam po węglu, lepiej? Pij dużo płynów i po każdej wizycie w wc popijaj elektrolity, po łyczku. Mam nadzieję, że to "tylko" nerwowe, a nie zatrucie lub wirusówka. Zrób sobie kleik ryżowy i popijaj rzadki kisielek, kisiel jest super na te sprawy!

 

Nigdzie już zza biurka nie wychodzę, bo każdy ruch to zaraz siódme poty. Rano pozałatwiałam sprawy wyjściowe i ledwo wróciłam do pokoju, a chodzenie po schodach to.... lepiej nie mówić! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Mag14, Hey Chlopacy :P:papa::papa::papa:

mam dosc tego upalu a dziekuje za tulasy:)

 

JERZY62, tak sama, no nie mam innej opcji poki co :bezradny::bezradny: Tez mam klopoty ze snem , ale sadze ze to nerwowe , tyle wydarzen przede mna.

 

mirunia, Kochana:********** u mnie tez upal straszny , wlaczylam wiatrak , wzielam jeszcze dwie tablety wegla bo poki co marnie , ten wiegiel ktory wzielam rano to juz pooolecial do toalety :bezradny::bezradny::bezradny: chyba jednak to nie nerwowe bo az tak bym miala? Wypilam elektrolity jedna szklaneczke i dalej slaba jestem , nijaka. Zrobilam kleik z siemienia lnianego i to zjadlam tez.

 

Kochana tez tak sie poce , nie wiem jak wyjde z domu a powinnam odebrac hormony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

Miłego dnia!

 

kosmostrada, trzymaj się!!! Mam nadzieję że dasz sobie radę, pierwszy dzień będzie trudny (no bo pierwszy) ale zobaczysz, wszystko będzie jak było... i potem będzie łatwiej :) Daj znać jak się czujesz, wszyscy tu przeżywamy ;-)

 

platek rozy, też trzymam kciuki żeby było lepiej!

A z perfum aktualnie używam Coco Mademoiselle Chanel - wiem, mało oryginalnie, ale zakochałam się w tym zapachu a inne Chanel mi nie podchodzą wcale. Ale i ten zapach mi się już nudzi więc na razie kupuję sobie tanie wody toaletowe w Rossmanie, no bo latem jest za gorąco na perfumy ;)

(piszę perfumy ale prawdziwych perfum i tak nie używam, bo to za drogie).

 

filip133, dobrze że paczka od byłej przyszła, no ale z tymi zdjęciami to już sobie mogła darować, faktycznie zachowuje się strasznie niedojrzale.

 

Sigrun, czerwone pazurki, no nieźle :pirate: i ja też wierzę, np. mój chłopak coś ma do pomalowanych paznokci że jemu się nie podobają (?) więc sobie raczej rzadko maluję na czerwono.

 

W ogóle dziwi mnie ta rozmowa że kobieta powinna mieć pomalowane :0 Ja nie maluję ze względu na pracę, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło, ale mogę trafić na dzieciaka który się zafiksuje na moich różowych palcach a wtedy sesja stracona. Chociaż, moja kumpela, druga terapeutka, maluje zawsze.

 

Przełożyłam sobie dzieci z dzisiaj na piątek (bo upaaał) więc mam jeszcze jeden wolny dzień, ale co to za wolne, skoro zdycham w upale!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

 

Widzę że wszystkich męczy upał. Ja na szczęście jeszcze go nie odczułem ale już niedługo będzie ze mnie leciało bo muszę wyjść. :mrgreen: Tak sobie pomyślałem że chyba wykorzystam ten upał i zabiorę zołze nad jeziorko żeby popływać ostatni raz w tym sezonie. ;)

 

Aurora88, bo pomalowane są fajne! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, jaki nastroj masz dzis? lepszy?

 

Aurora88, Hey :******** o widzisz tez lubie ten zapach Chanelki , mam gdzies w szafce koncowke a drugi ktory lube i mam to Chance eau fraiche . Uzywalam namietnie na podyplomowce drugiej . Mam fajne wspomnienia ziwazane z nim :105: wtedy jeszcze bylam zdrowa umyslowo , chociaz to tak niedawno w sumie bo skonczylam 2 kierunek w 1012 roku....A jakie tansze rossmanowki kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×