Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, trzese majtami na sama mysl zabiegu ... jak ja to przezyje to nie wiem :hide:

Zreszta jak ja staz przezyje to tez pytanie :shock:

 

filip133, sie staram i wkurza mnie tylko ze jak szlam dzis z zalepionym paskudem to kazdy sasiad ktorego napotkalam sie pyutal co mi sie stalo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, przezyjesz przezyjesz. Nie takie rzeczy ludzie przezywaja i daja rade :) A jak jyz pusalam silna kobieta z Ciebie. A staz... Na poczatku na pewno bedzie stresior... Bo ja pi powrocie do pracy tez tak mialam. Ale na pewno szybko wpadniesz w rytm i bedzie dobrze ;)

 

To co... Widzimy sie na poczatku pazdziernika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, jakby kto chciał się ze mną spotkać, to może będę miała trochę wolnego, jak mnie wyrzucą ze szkoły.

 

platek rozy, a tłumacz sobie, że z troski pytają, a nie z tępej ciekawości.

 

filip133, są takie dni, że się człowiek nie uspokoi, bo chce powyszywać, to się nici supłają, chce pośpiewać, to struny się rwą. Ale po kilkunastu latach się nowe należą, chociaż stare mi się podobały - 3 owijane srebrnym drucikiem, 3 żyłki ciemno różowe :( Może znajdę coś równie ładnego.

 

Przez to, że straciłam kolegę i nie mam z kim się przerzucać żartami około muzycznymi, zagaduję znanego redaktora z radia na fb, ale odpisuje, dobry jest w tę klocki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja tylko wiedziała, jak będzie wyglądała moja sytuacja za tydzień, za dwa, za miesiąc. Bo ja sobie nie zasłużyłam na stres. Już miałam w życiu stres (dom, szkoła, studia, związki), teraz mi się należy spokój i komfortowe warunki pracy :cry:

 

Oglądam podręczniki szkolne, nawet niezłe są, ale nie kumam nauczania zintegrowanego, a od śpiewania piosenek z dziećmi na pewno zwariuję jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Ostatni dzień urlopu... :why:

Nie czuję się najlepiej...Nie wiem sama dlaczego, czy taka fala akurat nadeszła, czy do pracy nie chce mi się wracac. :bezradny: No nic, trzeba przetrwac.

Idę głowę umyc, pazurki u nóg zrobic, choc nawet tego mi się nie chce. Mam parę spraw do załatwienia, może wieczorem zobaczę się z przyjaciółką i jakoś ten dzień minie.

 

Życzę Wam miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×