Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie poskładałam sobie do kupy wszelkie dobre wiadomości dzisiejszego dnia na polepszenie nastroju:

-młody nie idzie do szkoły jutro, co za tym idzie, nie obudzi mnie skoro świt okropny dźwięk jego budzika, może pośpię dłużej - większe prawdopodobieństwo mniejszej telepawki

- ustaliłam z menszem minimalistyczne menu na święta i plan działania, trochę się napracujemy, ale nie urobimy

-mam jutro duuużo pracy w robocie, oderwę myśli od telepawki, młody psem się zajmie, więc może zostanę dłużej i będę miała czwartek wolny

Jak widac, coś udało mi się uzbierac. Takie desperackie starania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja też nie przepadam za wodą, ale z sokiem z cytryny bardzo lubię...

Podobno najlepsza rano na detoks :mhm: Ale dziwnie bym się z tym czuła zamiast kawusi :P

 

-- 31 mar 2015, 20:01 --

 

jasaw, :( lekarz mi też tak mówi, ze to przez to, że ostatnie miesiące żyłam w dużym lęku i zolafren na noc który biorę i chyba mi zmniejszą dawkę zolafrenu

 

polećcie jakąś psychologiczną książkę? :mhm::uklon:

Masz emocje, tylko jesteś trochę tym wszystkim zmęczona i nie masz siły ich uzewnętrznić.

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/192453/serce-historia-kultury-i-symbolu

 

Książka o tym jak definiujemy serce, duszę, ciało, człowieka, psychikę :uklon:

 

-- 31 mar 2015, 20:06 --

 

amelia83, Kochana, ja też mam problem z wyrażaniem emocji, nazywaniem ich, nad tym też pracuję na terapii.

Moja terapeutka chyba też bym wolała, żebym wszystko u niej od razu wyrażała i nazywała. A ja chcę być na terapii rozsądna, jasno patrząca i poukładana :P

Ale ostatnio ją chyba trochę rozśmieszyłam jak opisywałam, co ostatnio mama wymyśliła, albo dlaczego interesujący kolega jest interesujący :P

 

-- 31 mar 2015, 20:16 --

 

kosmostrada, nie radze sobie, po prostu sie nie myje , nie wychodze z domu :(

 

-- 31 mar 2015, 19:13 --

 

czekam na ta kabine

A nalać sobie w kuchni wody do miski? Jakieś super wygodne to nie jest, ale się da.

 

U nas jest głupia, mała wanna z siedzeniem i nie mam tak na prawdę gdzie wymoczyć całej powierzchni ciała. Czuję, że mam zaniedbaną skórę, a nic nie poradzę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, też właśnie błysnęło za oknem. Może niedaleko jesteśmy :D

 

-- 31 mar 2015, 20:21 --

 

kosmostrada, a ja na razie przy tym avku zostanę, bo nawet nie myślałam, że taki znajdę. Przemawia do mnie na kilku płaszczyznach. Estetycznie, symbolicznie i postać jest dla mnie ważna :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili czy jutro nie pójdę postatystować. Hmmm, chyba mam parę pilniejszych spraw do zrobienia :mhm:

Muszę sobie jeszcze dzisiaj przygotować materiały dla klienta, co sobie jutro skseruję, a potem będę grać w grę i jeść jogurt.

 

-- 31 mar 2015, 20:39 --

 

No wczoraj Tesz wialo jak niewiem a jak tylko lubisz latac :-)

Chciałabym, ale na ulicy niebezpiecznie, można pod auto polecieć, to się trochę bałam :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :papa: mój pies, ten mniejszy, waży 4 kg, to wyobraźcie sobie jak ona wyglada na spacerze :mrgreen: jeszcze jest długowłosa :lol: ale walczy!

Cieżka noc, mocno wiało, a ja bardzo zle spie jak tak wieje. Do tego uciska mnie ciagle na płucach, kołacze serce..Kiedy to przejdzie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Ale szalona pogoda dzisiaj - świeci słońce, a za chwilę leje. I tak w kółko.

Dziś pospałam i wstałam w zupełnie innym stanie, chemia w mózgu działa poprawnie u mnie o określonych porach. Pozostałe lepiej przespac... ;)

Złachałam się w pracy, zasuwałam jak mróweczka tylko z przerwą na chińską herbatkę i na fajkę. Posiedziałam też dłużej. Ale dzięki temu jutro mam wolne i mogę wpaśc w amok świąteczny.

 

Pusto tu dzisiaj, co porabiacie?

 

Idę na spacer i może wskoczę jakieś słodycze dla dzieciaków kupic na Zająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×