Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, hej :D

 

platek rozy, pewnie dlatego ;) ja jak tu przyjechałam to bylam mega zdziwiona... jaka kultura... np. podchodzisz do przejscia dla pieszych a tam juz sie samochody zatrzymuja... w krakowie to by Cie jeszcze rozjechali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wierze.... ja raz na mogilskiej sie zatrzymalam zeby puscic na pasy matke z dzieckiem... a w lewym lusterku widze ze lewym pasem jedzie jakis rozpedzony aut.... chwała wszystkim bogom ze ta pani miala leb na karku bo wychodzac zza mojego auta luknela czy nic nie jedzie drugim pasem.... samochod tylko smignął... gdyby weszla zdecydowanie to by ja zmiótł...

Nistety wielu kierowców jezdzi bez wyobrazni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, bardzo wielu , mniet oz awsze zastanawia jak ludzie moga myslec ze sa niesmiertleni , bo czesc to pedzi jak wariaty a czesc jezdzi jakby nie zdawali sobie sprawy ze nie tylko oni sa na drodze... :bezradny:

 

-- 30 mar 2015, 20:45 --

 

Kochani wlasnie sobie przypomnialamz e mialam umyc glowe :D jutro mam na rano na terapie to nie zdaze , poza tym jak tak wieje to olera wie czy bym jakiegos zapalenia ucha nie dostala jakbym taka swiezo po myciu glowy wyjszla.

 

Do za chwil pare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no wlasnie... to jest najgorsze... ze Ty mozesz dobrze jechac... a jakis kretyn bedzie świrował i Ty na tym ucierpisz. Kiedys czytałam jakis raport na ten temat... tak na prawde od Ciebie jako kierowcy zalezy tylko 30%... reszta to inni uzytkownicy drogi i warunki atmosferyczne... troche przerazajace .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wisior chcesz? B ostatnio robilam z pieknego czerwonego korala.

Ooo, tak :105:

Ja koraliki nawlekać umiem całkiem nieźle, ale ty jesteś lepsza w kupowaniu materiałów, ja lubię tylko stare przerabiać, straszny ze mnie złomiarz koralikowy. Dam ci uczynić honory, co by, wiesz, wisiorek pasował do kolczyków i ewentualnie bransoletka może nawet :mhm:

 

-- 30 mar 2015, 20:00 --

 

cyklopka, jest Alma na Pilotów :D

Ale zanim była Alma to była Krakchemia i przez pierwsze 10 lat istnienia na osiedlu twardo używano starej nazwy. Teraz się już marka wyrobiła ;)

 

-- 30 mar 2015, 20:04 --

 

cyklopka, a ta sukienka to na jakąś okazję? :P

A w zależności od dodatków może być do pracy/szkoły, albo na randkę, ale na randkę to mnie nikt w tym sezonie nie zaprosił :mhm:

 

Lepiej mi powiedzcie, gdzie ja założę czerwone szpilki :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale popisaliście, miałam co czytac, jak wróciłam.

Dziś poczułam się jak w szkole, bo najpierw przyjaciółka odprowadziła mnie do domu, ale przechodziła nasza koleżanka, więc ją razem odprowadziłyśmy pod jej drzwi, a potem ja odprowadziłam z powrotem psiapsiółę do samochodu... :mrgreen: Wszystko w deszczu i wichurze ( nie dało się miec parasola...).

Jestem zadowolona, że się zmobilizowałam i wyszłam.

 

cyklopka, Tak naprawdę do czerwonych szpilek nie musi byc specjalnej okazji. Zależy co do nich ubierzesz. I jeśli dajesz radę w nich chodzic na dłuższe dystanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Tak naprawdę do czerwonych szpilek nie musi byc specjalnej okazji. Zależy co do nich ubierzesz. I jeśli dajesz radę w nich chodzic na dłuższe dystanse...

Od kiedy tańczę (stanie na palcach, wzmocnienie mięśni łydek) to dużo lepiej się czuję w szpilkach. Ale martwię się o innych ludzi, bo te szpilki, hm, takie onieśmielające mogą być 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:*******

Pedze zaraz na terapie.

Podsumowujac wczorajsza dyskusje o pozwalaniu sobie na slabosci, zycie pedzi do przodu i nie moge sobie odpuszczac bo np mam lęk to nie pojde do sklepu , nie pojde ---- nie bede jadla.

W zyciu nie mozna byc slabym , jestes slaby ---giniesz. I nie mozna liczyc ze przez reszte zycia bedzie nas ktos za reke prowadzil , maz , mama czy inny krewny.Przezylam juz niemalo , musialam byc calkiem samodzielna w wieku 19 lat i wiem jedno jesli samodzielny nie jestes to predzej czy pozniej zostajesz na lodzie.Samodzielnosc to jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu czlowieka. W kazdym razie powinna byc.

 

Chyba sobie musze odpoczac.

Milego dnia WAm zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, :*******Ale taka prawda , a co bedzie jak osoba ktora sie nami "opiekuje " sama bedzie potrzebowala opieki , pomocy? a jak sie ktos przyzwyczai ze ona jest i zeo ma sam samodzielnosci to nic tylko zabierac sie do grobu zostaje bo wszytsko przeraza i egzystowac samodzielnie sie nie da.

To jest moj wybor , ja wybieram samodzielnosc , dazenie do niej mimo lękow , depresji.

Zycie sie z ludzmi nie cacka.I trzeba byc na to przygotowanym.

mirunia, Witaj Slonce:********Tak dzis omawialysmy troche spraw na terapii i wiem ze to ja wybieram nie chowanie glowy w piasek , nie wyreczanie sie ludzmi innymi tylko samodzielnosc mimo ze jest w chorobie tak ciezko samodzielnym byc.

I nie moge sobie pozwolic na cos innego bo nie mam nikogo ktoby sie mna zajmowal a nie chce sobie pozwolic z wyzej wymienionych powodow.( odpowiedz dla Jerzyka)

 

Chyba musze z forum odejsc :) bo podcinam Wam skrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, :******** ano jakas wredna jestem czy cus ale ta gadka o samodzielnosci to moj punkt widzenia. I dzis mam lepszy nastroj bo wdze z e to moje wybory sa , ja chce stac w kolejce mimo lękow , ja chce isc do pracy itd , itp:)Lepszy m masz nastroj jak wczoraj?

 

cyklopka, ale TY sobie spokojnie poradzisz na swoim :******** ja to wiem.

Jestes silna osoba , sama wszytsko zalatwisz , dasz rade! nie migasz sie od tego.:) takze jak tylko zechcesz to zrobisz wszytsko zeby miec wlasne mieszkanko :******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×