Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja kocham Angel Muglera od kiedy się pojawiły i po krótkich zdradach zawsze do nich wracam. Krewetki robię róznie. Tym razem będą też do makaronu,więc podobnie, na masełku pocytrynowane krewetki z czosnkiem ( tylko podgrzac bo kupiłam obgotowane), potem szybko wywar +słodka tłusta śmietanka+pietruszka. Mam je w skorupkach, więc skorupki ugotuję z odrobiną wody + przyprawy i będzie ten wywar do sosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Lubie Angela takze :105: Ostatnio tez mi sie Alien Muglera bardzxo spodobal , znasz ten zapach Slonce?

 

Mniami narobilas mi smaka na takie krewety :)

Ja dzis barszczyk gotuje taki jak na swieta , mam jeszcze troszke uszek bo mi ciotka dala zamrozone to bede miala .

 

-- 31 gru 2014, 16:38 --

 

cyklopka, jaki przekladaniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Alien też jest si, w ogóle jest masa zapachów, w których można się zakochac...

Lubię czasami wpaśc do perfumerii i nos trochę nasycic. ;) Taka drobniusieńka przyjemnośc, powąchac ładne perfumy, ale z tych przyjemności uskłada się czasami dobry nastrój...

No to też się trochę rozpieszczasz kulinarnie. Kolejna drobna składowa przepisu na dobry nastrój - pyszne jedzonko.

 

cyklopka, dawaj przepis na przekładaniec :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a ja takie cos kiedys robilam z mascarpone ---- na spod kruszylam pelnoziarniste herbatniki na to dawalam serek , pozniej brzoskwinie ze syropu i na to znow wartwas serka a na wierchu posypane starta gorzka czekolada :105:

 

kosmostrada, tak zjem cos smacznego , barszczyk juz nastawiony , i mam ksiazke doc zytania bardzo fajna :)

 

A zapaszki perfumowe to moj fetysz maly ---- kocham wprost i lubie miec duzo perfum.

 

Teraz nierealne ze wzgledu na brak kasy --- niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to wiem, czego ci życzyc tak w szczególe na Nowy Rok! - Kochana żebyś miała pełną szafeczkę różniastych zapachów! :105:

Ja mam też tylko mojego Angela i jakieś zachomikowane próbki, jakbym miała ochotę na jakiś inny zapach, ot tak dla przyjemności.

 

cyklopka, ty wiesz może na weekend po Nowym Roku też popuszczę wodzy fantazji, jakiegoś przekładańca złożę. Dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, i zdrowia psychicznego mi zycz :uklon::uklon::mrgreen:

 

Dziekuje :******** czytam teraz horoskop a tam pisze ze raki czerwcowe czyli ja odniosa sukces w zawodach artystycznych i bedzie to jedno ze zrodel ich utrzymania :D musze to uwierzyc i moze moja bizu bedzie na mnie wiecej zarabiala :D

 

 

A ja sobie placka upieke z kakaem ! o !

 

Mam skladniki to zrobie takiego na szybko.

 

kosmostrada, w jakie gry gracie cala rodzinka? masz cos z planszowek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zagramy pewnie w karciochy w tysiąca, w Uno, planszówy też mamy, zobaczymy na co nam starczy czasu. Pewnie coś obejrzymy, choc w tym roku wyjątkowo nie mamy planu filmowego, bo do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, czy młody nie pójdzie do kolegi, no i mu się jednak odechciało. Coś wymyślimy, byle na luzie i z przyjemnością dla wszystkich.

 

Idę zupę podawac, bo już cały dom pachnie.

A jacyś nadgorliwcy już strzelają petardami... Ciekawe, czy pies jeszcze nogę z domu wystawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, o takie zupki wychodza pyszniaste , masz racje ! czasami tez taka gotuje , zaleznie od moich finansow i checi....

A bitke bym zjadla z kopytkami :105:

 

Kochana co planuejsz na wieczor? poogladasz cos? , poczytasz????

 

Skopiowalam sobie ten przepis na krakersowca bo przyznam ze nigdy nie jadlam . Brzmi ciekawie .

 

kosmostrada, Kochana Wy chyba lubicie czas razem spedzac prawda? to naprawde rzadkosc w terazniejszych domach zeby dzieci a wlasciwie nastolatki chcialy z rodzicami w sylwka siedziec . Masz bardzo fajna rodzinke :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana to masz plany jako i ja . Takze przed snem lubie poczytac i zazwyczaj czytam w lozku z pol godziny , czasami dluzej .

 

Tez dawniej chodzilam na sylwka i sie dobrze bawilam a teraz ...... :bezradny: szkoda slow.

 

-- 31 gru 2014, 18:26 --

 

cyklopka, sprobuje nastepnym razem tak zrobic jak Ty robisz , mam dzem bo mi dali z Mops kilka sloiczkow.

Nie mam mascarpone ale moze bedzie na promocji to kupie jak juz dostane pieniazki za pilnowanie Madzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no jest ryzyko ze sie pobrudzi , musisz bardzo delikatni czytac .

ja wczoraj zaczelam "Magnolie" i bardzo mi sie podoba.

 

Zalatana23, Kochana robisz sylwka w domku?

 

Płatku tak, znajomi przychodzą :mrgreen: Już jestem gotowa i pachnąca ;)

 

Ściskam Was i jeszcze raz : HAPPY NEW YEAR!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, przepis zapisuję!!! Ale jedzonko masz przyszykowane, ja się oblizuje na twoje kopytka i bitki, mniam. Chciałabym, żeby mi ktoś coś takiego ugotował. :105:

 

platek rozy, Tak kochana, moja mała rodzinka to jest chyba to, co mi się w życiu naprawdę udało. Chciałabym móc bardziej się tym cieszyc i dawac im też więcej radości... A młody sam z siebie jeszcze lgnie, choc pępowina przez nas jest mądrze odcinana.

 

Idę się trochę pokąpac, bo teraz wcześniej padam i po obchodach już pewnie myc mi się nie będzie chciało całościowo.

 

-- 31 gru 2014, 18:40 --

 

Fizli, Fizlik zobacz, pół spamowej siedzi w domu ( a pewnie i pół forum). Będzie z kim pogadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana to masz plany jako i ja . Takze przed snem lubie poczytac i zazwyczaj czytam w lozku z pol godziny , czasami dluzej .

 

Tez dawniej chodzilam na sylwka i sie dobrze bawilam a teraz ...... :bezradny: szkoda slow.

 

-- 31 gru 2014, 18:26 --

 

cyklopka, sprobuje nastepnym razem tak zrobic jak Ty robisz , mam dzem bo mi dali z Mops kilka sloiczkow.

Tak, wolę dżem jako składnik różnych potraw np. do przełożenia ciasta albo naleśników, niż do chleba.

 

U mnie to z sylwestrami było różnie, najczęściej byłam zawiedziona tym, że nie było to warte tego wysiłku, żeby wszystkich zgromadzić w jednym miejscu i coś przygotować.

 

Tak że w tym roku na pytanie o plany na sylwestra powiedziałam, że nie obchodzę :lol: Naprawdę ludzie wierzą, że rytualne picie i strzelanie petardami w określonym czasie da im pomyślność? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×