Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Miałam iść na pocztę, ale to jest 2.5 km a czynna tylko do 12. więc nie zdążę. Buuuu... Mam fatalną fryzurę, nie umiem się umalować, nie mam się w co ubrać i pomimo tej samej wagi wyglądam coraz to grubiej. Nie nie idę nigdzie na sylwa, ale mnie dopadło od wczoraj.

Jedyne co mnie cieszy że dziś Pętelsia obudziła się w całkiem dobrej formie. W nocy się kręciła i Zgrywus warczał, także miałam pobudkę niemalże co godzinę, a do tego tele o 7.30 i nie jestem niedospana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie wszystkim wszystkiego nalepszego w Nowym Roku!

 

mirunia,hej kochana! Strasznie mnie wzrusza ten twój avek, bo mam takie zdjęcie z wakacji, jak nurkuje z moim jeszcze małym synem i właśnie tak wyglądamy pod wodą. Wróciły wspomnienia, jak kiedyś bywało fajnie... Jeden plus, że zdałam sobie sprawę, że jednak mam jakieś marzenie - chciałabym znów ponurkowac. Cisza, spokój i piękne okoliczności podwodnej przyrody - bajka.

 

W ogóle coś dziś jakaś taka melancholijna jestem, muszę się otrząsnąc, bo to nie ma sensu tak snuc się i jojczyc.

 

Idę do Lidla coś kupic na obiad noworoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani , ja dzis zlatalam wszytskie apteki na osiedlach naokolo zeby zdobyc moj lek bo w przychodni mojej ogolnej lekarki nie bylo dzis a inna mi wypisac nie chciala.

W koncu w jednej aptece udalo mi sie zalatwic tak ze dostalam propranolol bo byl pelnoplatny a spamilan mam odebrac w pon jak przyniose podbita recepte i uzupelniona , na szczescie w pon po swietach zapisalam sie d o innej pani psychiatry w tym samym osrodku co moja przyjmuje zeby mi recepte uzupelnila i podbila jeszcze raz tym razem swoja pieczatke.

tak mnie to latanie zdolowalo ze w biedrze wsrod tlumu ludzi wpadlam w czarna rozpacz i stalam w kolejce placzac :bezradny:

Mecza mnie tez takie zawirowania w glowie i sie balam ze wyglebie orla jak wracalam po kilku godzinach poszukiwan apteki ktora lek mi wyda .

Jestem zmeczona , zdolowana i mam dosc wszystkiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wróciłam, total, ludzie w amoku, kupują żarcie, szampany, cuda wianki. Ja zakupiłam piccolo :D i krewetki na jutrzejszy obiad. Dziś też mała uczta na kolację noworoczną, a co tam.

Teraz kawkę na pogodę strzelę, zrobię zupę na obiad (coby się nie przeżerac przed kolacją), ogarnę łazienkę (jak zwykle sryliard kurzu, a przecież nie wejdę w Nowy Rok z czymś takim, nie?) i będę gotowa do świętowania. Może nawet oko strzelę i perfuma zapodam.

 

Wielu z nas w domu siedzi... To w sumie jakbyśmy siedzieli razem (naciągane, ale fajnie tak myślec ;) )

 

mirunia, dzięki Kochana, dobrze jest w ogóle znów miec jakieś marzenie, to już postęp, a może w Nowym Roku jeszcze dojdzie wiara, że się zrealizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej Plateczku, grunt że masz lek na czarną godzinę, okupiony łzami, ale jest. To teraz zrób sobie dobrej herbatki, rozpieśc się jakoś, bo zasłużyłaś, jesteś mega dzielna!

 

-- 31 gru 2014, 16:15 --

 

Zalatana23, Kochana, ty to zrób się na bóstwo, w końcu masz pretekst - masz imprezkę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, kosmostrada, dziekuje Dziewczyny :**********

 

kosmostrada, jakie perfumki lubisz? :105: i jak te krewetki robisz? ja uwielbiam krewetki i chetnie bym wyprobowala jakis przepis nowy , bo ja robilam na maselku duszone i dodawalam czosnek oraz duzo natki pietruchy , a to wyrzucalam na makaron ryzowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×