Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, trzymaj się !!! :papa::papa: i tak byłaś dzielna będąc w tylu sklepach i robiąc tak pyszny obiadek :105:

pomalutku i do przodu...

ja też niedawno wróciłam z miasta, nałaziłam się sporo, wróciłam padnięta i zdechła, odsapnę teraz trochę, bo nie mam sił i zjem dopiero obiad.

 

wieslawpas, pochwal się jak było wczoraj u lekarza i co Ci przepisał na nerwicę i spanie? zadowolony jesteś z wizyty? fest pospałeś! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :*********** niby zalatwilam ale mnie trzeslo w kazdym sklepie i nie lubie tego , zaraz mi sie wtedy leki wlaczaja ze ludzie mnie biora za narkomanke :hide::hide:

 

Co fajnego kupowalas na miescie? :mrgreen:

 

Anna Maria, :****************** Mialas mi pokazac bluzeczke :P

 

-- 31 maja 2014, 15:18 --

 

wieslawpas, ja to mialam zapisane kiedys , nie polubilam sie z tym lekarstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzięki ok tylko mnie nogi bolą po wczorajszej imprezie, ale sobie przynajmniej potańczylam :mrgreen:

Czytam, że u Ciebie nie za dobrze z samopoczuciem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie myśl nigdy "co pomyślą ludzie", ważna jesteś Ty dla siebie... ludzie i tak myślą, co chcą i nie mamy na to wpływu.

W sklepach oglądałam sandałki i klapki, byłam w galerii tam jest kilka sklepów z butami, pomierzyłam kilka par i nic nie kupiłam. Szukam takich fajnych tekstylnych sandałów na niewysokim koturnie, najchętniej w granatowo-białe paseczki... i ni ma! Klapki są różne, ale zbyt zabudowane i też nie kupiłam. Mam z tamtego roku, prawie nie chodzone, to będę w nich latać.

 

wiesławpas, wejdź na forum do "działu z lekami" i tam znajdziesz sulpiryd, poczytaj, popytaj... podobno dobry lek, uspokaja, pomaga usnąć, tylko trzeba brać regularnie, codziennie i nie zniechęcać się szybko. Nie brałam tego :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, o to super ze bylas na tancach :) uwielbiam tanczyc :105:

 

Ja nieza ciekawie sie czuje ... Jakos te komisje sie na mnie odbijaja i znow jestem w punkcie wyjscia . Mam depresje , leki ..Chyba juz tak zawsze bedzie ze co sie polepszy to sie popieprzy :bezradny::bezradny:

 

-- 31 maja 2014, 15:35 --

 

mirunia, o tez chodzialm niedawno za sandalkami ale tez nie wybralam nic dla siebie , jakies takie wszytskie sa na jednakowe we wzorach , marza mi sie takie kolorowe jakies z czyms blyszczacym , kamyczkami ale nie ma tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda :105: mam szare legginsy i do tego tą błękitną koszulkę, myślicie że będzie dobrze :/ trochę mam opory by w tych legginsach gdzieś wychodzić poza dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×