Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, Hey :************* przykro mi ze Twoja coreczka taka zakaszlawiona ... moze to jakis kaszel poinfekcyjny? nie miala przed nim infekcji?

 

Ja dzis chcialam sie wybrac z kolezanka na maly spacerek , nie wiem czy pogoda dopisze . Czuje sie nijako.

Zjadlam sniadanie i sie ide wyplumkac.

 

Jakie macie plany na niedziele?

 

Milego dnia :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona ma mokry i wymiotuje... wlasnie nie byla zaziebiona... pojawil sie kaszel poszlam do lekarza wszystko ok osluchowo czysta w razie goraczki antybiotyk... pojawila sie goraczka ale zwracala mi antybiotykiem wiec na sor non stop i nadal czysto... rtg robione czysto... dopiero przy goraczce crp podwyzszone ale niewiele... kaszle glownie noca i nad ranem... ale dzis to juz masakra... caly czas... do tego narzeka ze ja bola nogi rece...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak samo dla mnie jutro zapowiada sie bardo dynamiczny dzien wieczorem, psychoterapia, pozjej spotkanie z lekarzem bo lek cloranksen mi sie konczy, spotkanie z kolega w hotelu i wyjazd na parking tak wiec sporo jutro bedzie sie dzialo, a dzisiaj to tylko czekac polnocy, kiedy to jest ruch na forum

i dobrze sie znaczy lepiej niz w dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilam do domku , bylam ze znajomymi na wystawie owadow , pajakow i wezy na Uniwesytecie rolniczym .Nawet zrobilam sobie zdjecie z pytonem na szyi i stiwerdzam ze ten waz mnie mniej przerazal niz kolejki w sklepach :shock:

Pozniej bylismy na Belgijskich frytach, spacerek i do domu.

I juz zaluje ze wrocilam bo jakos w domu znow mi zle i depresyjnie i lekowo.

Musze zamieszkac gdzie indziej chyba :mrgreen:

 

 

Ide na obiadek :papa:

 

-- 01 cze 2014, 15:31 --

 

wieslawpas, a moze nie spi tylko nie siedzi w domu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×