Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, nie martw się, syn wyzdrowieje, młody jest, szybko wróci do zdrowia... czy to coś poważnego, czy przeziębienie?

 

hania , leki bardzo osłabiają, ja też po tisercinie szybko się męczę, jestem słaba, chociaż biorę tylko 25mg na noc, żeby spać :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, tak usypia dobrze, miałam wielkie kłopoty ze spaniem, nie spałam nawet po mirtazapinie (mirzaten) i dostałam od lekarza tisercin, to silny lek nieuzależniający, ale na drugi dzień bywam po nim kołowata :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, hello,a ja posłusznie wzięłam dziś tabletkę paro,skończyło się odstawianie,będę je żarła do końca życia,i do trumny poproszę też o pudełko.w nocy mnie wytelepało,oka nie zmrużyłam.pier.....na nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wybrać na rtg bo dalej kolano mnie boli już tydzień minął odkąd boli

 

-- 31 maja 2014, 09:35 --

 

Nie wiem co się dzieje. Nic nie przechodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa: Wrocilam wlasnie z zakupow . Bylam i w biedrze i w jarzyniaku i w pepco i w rossku i w kazdym sklepie mnie tyrpalo :hide: no kocham ten stan. :evil:

Teraz nastawilam miesko i beda dzis bitki w sosie z kasza gryczana i ogorkami w zalewie musztardowej.

 

Chmurzy sie u mnie i chyba popada jednak.

 

Zla jestem bo bylo juz tak niezle a znow jestem w czarnej dupie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, hej. Jak spaliłaś ładowarkę? :shock: Popsułam w swojej krótkiej historii z lapkiem matrycę, klawiaturę itd. ale ładowarki się nie udało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×