Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, oooo.... :uklon: ojciec założyciel... :105:

 

salirka, Wpadaj, wpadaj, fajnie jak jest tu ruch.

 

Nie chcę kląć, ale kurna jak zimno. Wersja na boginię dziś odpada, wkładam rajtki pod spodnie i wio się odchamiać. ;)

Powiem Wam i tylko Wam ;) , że czuję się koopiaście, ale nie daruję sobie takiej okazji. W poprzednim życiu chyba byłam marszandem, a może Artystą... :105:;)

 

Kim byliście w poprzednich życiach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, koniecznie musze ci udowodnic ze jestem lepsza :105:

:mrgreen::great: Tosiu, dobra jesteś!

 

platek rozy, też jestem z herbatką z imbirem, chyba za dużo go wkroiłam :hide: parzy w gębę...

Pralka nastawiona, chwilę odsapnę i dalej nosa wsadzam do kątów.

 

neon, ano tak było, Ojcze Założycielu :D a gdzie się podziewa drugi Ojciec nerwosol?

 

salirka, wpadaj, pisz, tylko nie kabluj w Oberży, o czym tu piszemy... :mrgreen:

 

kosmostrada, ogać się porządnie i miłych artystycznych wrażeń życzę... dasz radę i jeszcze nam poopowiadasz jak było!

Kosmo, ja chyba też byłam jakąś natchnioną malarką w fajnym kitlu z szerokaśnymi rękawami i paletą w łapce. :105::105::angel:

 

Purpurowy, tak Ci się tylko zdaje, że dusza Cię nie dotyczy. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zachowania nalesnika to coz ,... chyba sam zapomnial jak byl na obczyznie i tu wchodzil pisac bo wtedy Wrony juz byly martwym watkiem a teraz to spamowa dla niego jak i dla innych jest beee...I jesli to mial byc zart to coz mnie zarty tego typu nie bawia a jako admin nie powinien dzielic watkow na lepsze i gorsze.

Zreszta na tamtym watku nie tylko on po Spamowej jedzie.... Zalosne to jednak.

 

Tak czytam i czytam ten wątek i szczerze powiem, że nie przyszło mi do łepetyny że ktoś tak może zinterpretować moje słowa.

 

To co napisałem nie miało na celu żadnego "dzielenia wątków na lepsze i gorsze", sam przecież tu pisałem nie raz i często nadal tu zaglądam.

Intencja była mniej więcej taka jak zgadła salirka: wiedząc jak iiwaa reaguje na klimat w tym wątku, chciałem jej nieco dowalić, bo jej poranno-śniadaniowa wypowiedź idealnie mi pasowała do tego jej dziwnego wyobrażenia o spamowej. Miał być prześmiewcza zaczepka, wyszło inaczej :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

A co do zachowania nalesnika to coz ,... chyba sam zapomnial jak byl na obczyznie i tu wchodzil pisac bo wtedy Wrony juz byly martwym watkiem a teraz to spamowa dla niego jak i dla innych jest beee...I jesli to mial byc zart to coz mnie zarty tego typu nie bawia a jako admin nie powinien dzielic watkow na lepsze i gorsze.

Zreszta na tamtym watku nie tylko on po Spamowej jedzie.... Zalosne to jednak.

 

zooostttawccie Paannaa geennneerałla w sspppokkoju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dokładnie odebrałem słowa naleśnika tak jak napisała sailorka i sam naleśnik - nie był to żaden przytyk w kierunku spamowej z jego strony.

 

jak ktoś bardzo nie lubi jabłek i powiecie takiej osobie "a może jabłuszko"? to znaczy, że wyśmiewacie jabłka czy czyjeś podejście do jabłek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, świąteczne porządki? Właśnie niedawno słyszałam, jak ktoś na dzielni trzepał dywan.

"Na dzielni"... też powoli przesiąkasz lokalnym językiem? :mrgreen:

 

Jakoś tate tak się zabierał za ten dywan że w końcu się nie zabrał, więc ja chwyciłem za pałkę i zrobiłem co trzeba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki ja dokładnie odebrałem słowa naleśnika tak jak napisała sailorka i sam naleśnik - nie był to żaden przytyk w kierunku spamowej z jego strony.

 

Prawdziwy fan nie popełniłby takiego błędu :why::why::why::why:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×