Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Moje koty ostatnio są bardzo wylewne uczuciowo, od wczoraj czarnej nie poznaję, pakuje mi się ciągle na kolana

Koty lubią się tak pakować na kolana, a dlaczego? Nie wiem :bezradny: Chyba mają z tego coś dla siebie.

Ona lubi być w centrum zainteresowania, lubi być klepana i lubi mój zapach :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siarlek, Piękny dzionek! :105: ( choć jakiś taki bez ekstazy jesteś... ;) )

 

Karolina66, Chyba szykuje Ci się rundka po sklepach... :bezradny: Ale rozumiem, ciężko z ładnym butem z klasą, w dodatku nie na obcasie. Pamiętam, ile się nalatałam za w miarę wygodnymi nie za wysokimi szpilkami ( dziewczyny mi tu dzielnie kibicowały, kupiłam wreszcie w Clarksie).

Moja koleżanka kupuje buty na jakiś portalach zagranicznych, może poszukasz, jest jeszcze czas, żeby przyszły.

 

Monster6, :papa: Jak poszłam ostatnio do lekarki, to pomachałam jej niewykupioną receptą na olanzapinę - "chciała mnie Pani upaść?" A ona na to - "Tak i zjeść" ... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, one są bardzo ładne w swej prostocie. Balerinki w ogóle są fajne, ja też nosze buty na płaskim obcasie, ale mam brzydką stopę, dlatego ich unikam. Jeśli pasują Ci do całości kreacji - ja kupiłabym, zwłaszcza, że są zamszowe-kocham zamsz!

 

Sprawdziłam, to welur, ale bardzo ładny!

 

W zalando są bezpłatne zwroty, w razie czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, Dla mnie też to jest traumatyczne przeżycie, ale muszę buty tego typu przymierzyć... Przez neta to kupowałam tylko skórzane trampki, kalosze i miękkie kapciowate baleriny.

Ładne wybrałaś te balerinki. Ale nie ukrywam, że bez porównania do tamtych, jeśli chodzi o elegancję.

 

Monster6, No jest koopa, wiem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, ja też planuję, a nawet kupuję znacznie wcześniej. Już wiem, co mam kupić Wnuczkom pod choinkę, czekam na grudniowe pieniądze... /wiadomo, rencista musi dobrze wszystko przemyśleć, zaplanować, nie ma innego wyjścia/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, w informacji podanej przez Karolinę, jest napisane : Welur/Zamsz to skóry charakteryzujące się efektem dłuższych włosków meszku. Zamsz i welur to skóry o wyjątkowej elastyczności co w znacznym stopniu ułatwia dopasowanie się materiału do stopy. To tzw. "skóry oddychające". Ten rodzaj skór cechuje łatwość wchłaniania wilgoci a co za tym idzie jest wyjątkowo podatny na zabrudzenia i zniszczenia. Oczywiście można temu zapobiec, żeby użytkowanie takiego rodzaju obuwia było przyjemne dla stóp i dla oczu.

 

Widocznie jest welur obuwniczy i tkanina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×