Skocz do zawartości
Nerwica.com

co dalej? rozwód?


Rekomendowane odpowiedzi

zazdroscć zazdrością! ja nie mówię zeby wokól mnie skakał! tylko chce się czuć dla niego wazna!

obierasz jego strone, mimo, że zdrowo myslacy człowiek nie zachowuje sie w taki sposob pakujac swoja rzeczy i przywazac mi klucze i dajac je demonstracyjnie przy ludziach czemu nie zachował sie z twarza? jak chcial odejsc to mogl to zrobic normalnie !

a poza tym to ze powiedzialam jedno zdanie na czyjs temat to nie jest powod do wyprowadzania !

no hellol

on na moja rodzine tez jedzie !

mnie nie szanował

i co ja mam miec wyrzuty ze powiedzialam pare zdan na czyjsc temat !

on mi mowil, że bede sie szmacic jak wyjdzie, ze nie mam pierdolic, ze jestem smieciem, do niczego sie nie nadaje,

zadna kobieta na to sobie by nie pozwolila !

zadna

a ja bylam za głupia

to jego jechanie na mnie mogłam wytrzymywac a ty piszesz ze to on nie wytrzymał!

no sory !

jakies chore to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obierasz jego strone

nie..staram sie zrozumiec dlaczego tak postepuje

a poza tym to ze powiedzialam jedno zdanie na czyjs temat to nie jest powod do wyprowadzania !

pewnie nie pierwsze na temat tej osoby i mial juz tego dosc..moze zrozumial ze to sie nigdy nie skonczy i bedzie musial zostawic swoja rodzine , odciac sie od niej zeby Cie zadowolic?

 

Gdybam bo nie znam go i on nie moze sie wypowiedziec... ale widze z tego co piszesz ze on ma problem owszem ale i Ty rowniez tylko go nie widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to on miał dość ale ja nie powinnam mieć dosyć !

nie mówię,żeby odciął się od nich kompletnie, ale jak był u nich codziennie plus wieczorem dochodziły telefony to on z żadną kobietą nie ułoży sobie życia bo nie po to zostawałam jego żoną żeby być dla niego kompletnie nie ważna ! i być stale na ostatnim miejscu !i do tego dochodziło to jak mnie wyzywał.

byłam z nim bo go nadal kocham .. dawałam mu szansę nie raz, i on doskonale to wiedział, e zawsze była to ostatnio i ostatnia szansa!

i tak w kółko, więc wiedział że on może juz wszystko

 

a poza tym jak pwoiedział , że to koniec (nie pakując wszystkich swoich rzeczy) to on chyba powinien doprowadzić sprawę do końca ! i złożyc pozew o rozwód!

a swoją drogą co on ma za argumenty - ze zdarzyło mi się powiedzieć cos tam na kogos

on tez mówił, i wiele gorsze rzeczy na mnie do tego dochodziły czyny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas ale jestes histeryczka. Nic dziwnego ze on z Toba nie wytrzymal. Prawda jest taka ze panicznie boisz sie go stracic bo wygodnie Ci w takim ukladzie - siedzenie w domu, latanie po fryzjerach i udawanue idealnej zony co to mu obiadek odstawiona przynuesie do pracy zeby inni zazdroscili a w domu robisz mu pieklo wpieprzajac sie miedzy jego a rodzine. Nic dziwnego ze Cie zostawil bo juz nie wytrzymywal a Ty teraz robisz z siebie ofiare bo Cie szturchnal - w koncu facetowi nerwy puscily jak ma takiego koszmarka za zone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×