Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jezdza za mna samochody


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie wypisywać takie głupoty w wątku chorej na schizofrenię i cierpiącej osoby! Jesteście niepoważni! Mam już powoli dość tego forum jak widzę jak inni ludzie niszczą już i tak chore osoby.

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z kamerkami to naprawdę prawda :!: Mogą zaglądać kiedy chcą, a my o tym nic nie wiemy, nawet nie mamy jak tego sprawdzić :roll:

 

Załóż sobie dział w którym będziesz pisać o swoich urojeniach a nie w wątku Ahmy, która jest bardzo chorą osoba.

Czy Ty rozumiesz jak w strasznym stanie ona jest? Twoje gadanie może pogłębić jej obsesje, strach? Czy sama jesteś chora lub może zwyczajnie głupia?

 

-- 21 sty 2014, 14:49 --

 

Kalebx3, Ciebie nawet nie skomentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie w wątku Ahmy, która jest bardzo chorą osoba.

ja też jestem bardzo chory, w dodatku chory psychicznie, alkoholik , narkoman , Nerwicowiec , ADHD-owiec , zaburzenia osobowości ,adaptacyjne i schizotypizdyczne i wiele , wiele innych przez 25 lat kuracji najprzeróżniejszymi lekami . I co , chociaż w tym wszystkim zachowałem poczucie humoru i cos tam jeszcze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wypisywać takie głupoty w wątku chorej na schizofrenię i cierpiącej osoby! Jesteście niepoważni! Mam już powoli dość tego forum jak widzę jak inni ludzie niszczą już i tak chore osoby.

 

Luktar, dokladnie. Nie ma to jak utwierdzac kogos w urojeniach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie w wątku Ahmy, która jest bardzo chorą osoba.

ja też jestem bardzo chory, w dodatku chory psychicznie, alkoholik , narkoman , Nerwicowiec , ADHD-owiec , zaburzenia osobowości ,adaptacyjne i schizotypizdyczne i wiele , wiele innych przez 25 lat kuracji najprzeróżniejszymi lekami . I co , chociaż w tym wszystkim zachowałem poczucie humoru i cos tam jeszcze .

 

To nie poczucie humoru tylko brak empatii. I głupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z kamerkami to naprawdę prawda :!: Mogą zaglądać kiedy chcą, a my o tym nic nie wiemy, nawet nie mamy jak tego sprawdzić :roll:

 

Załóż sobie dział w którym będziesz pisać o swoich urojeniach a nie w wątku Ahmy, która jest bardzo chorą osoba.

Czy Ty rozumiesz jak w strasznym stanie ona jest? Twoje gadanie może pogłębić jej obsesje, strach? Czy sama jesteś chora lub może zwyczajnie głupia?

 

-- 21 sty 2014, 14:49 --

 

Kalebx3, Ciebie nawet nie skomentuje.

 

 

 

To nie są urojenia, tylko prawda. Jak chcesz być podglądana, bez Twojej wiedzy, to już Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma problem z powstrzymaniem się od prześmiewczych, złośliwych komentarzy to jest na to prosta rada= omijać dział schizofrenia szerokim łukiem. Takie posty w wątku osoby chorej na schizofrenię paranoidalną są nie na miejscu. Czy Wy naprawdę nie potraficie zrozumieć, że nieważne czy chorujecie na depresję, nerwicę czy coś innego- jesteście przynajmniej o tyle w lepszym położeniu od osoby chorej na schizofrenię, że posiadacie wgląd i krytycyzm wobec własnego zaburzenia/choroby-czyli tłumacząc na ludzki język zdajecie sobie sprawę z jego/jej istnienia. Osoba w zaostrzeniu psychozy takiego wglądu/krytycyzmu nie posiada= czyli wszystkie objawy pozytywne/wytwórcze wynikające z niewłaściwej aktywności układu dopaminergicznego na szlaku mezolimbicznym(wg. wiodącej teorii), tj. halucynacje i urojenia traktuje jako PRAWDĘ. Jakbyście się czuli gdybyście byli chorzy na chorobę psychiczną, z której istnienia w ogóle byście nie zdawali sobie sprawy, nie rozumielibyście ludzi wokół Was, a ludzie wokół nie rozumieli by Was i przysparzało by to Wam mnóstwo cierpienia i ciągłego poczucia strachu/zagrożenia? Na pewno "cudownie". Tak samo gdyby jakiś cymbał wlazł w Wasz wątek o depresji i napisał, że to nie zaburzenie psychiczne tylko zwykła fanaberia i lenistwo, albo nerwica to sztuczne doszukiwanie się problemów i macie wypier.dalać do roboty.

 

zaczarowana, Upominam Cię, żebyś zaprzestała tego typu szkodliwych komentarzy. Są tu osoby, które znają Ahmę w realu, choruje ona na F20(zdiagnozowane) i to jak najbardziej SĄ urojenia. A swoje prywatne opinie na temat "stanu polskiej psychiatrii" i zasadności diagnozy:schizofrenia zachowaj dla siebie, albo wyrażaj je w innych wątkach, a nie w temacie osoby naprawdę CHOREJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo gdyby jakiś cymbał wlazł w Wasz wątek o depresji i napisał, że to nie zaburzenie psychiczne tylko zwykła fanaberia i lenistwo, albo nerwica to sztuczne doszukiwanie się problemów i macie wypier.dalać do roboty.

 

Eh, tego nie trzeba czytać w wątku o depresji, to się słyszy od 'życzliwych' na codzień... Ale okay, ja ze swojej strony przepraszam za swój idiotyczny komentarz, to faktycznie nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja tez powaznie pisalam o tych kamerach :o zadnych jaj nie robie :nono: a zaczarowana podpisala sie pod moim postem i nie wiem po co te jazdy na nia , nikt tu sie z nikogo nie nasmiewa , tylko uswiadamiam , ze to co sie niektorym wydaje moze okazac sie zwykla norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja tez powaznie pisalam o tych kamerach :o zadnych jaj nie robie :nono: a zaczarowana podpisala sie pod moim postem i nie wiem po co te jazdy na nia , nikt tu sie z nikogo nie nasmiewa , tylko uswiadamiam , ze to co sie niektorym wydaje moze okazac sie zwykla norma.

 

 

Geez, no po prostu chodzi TYLKO o to już abstrahując od tego, czy to prawda, czy nie, żeby nie pisać tego tutaj, bo osoba cierpiąca na urojenia dołoży sobie na dokładkę nowych, bo przeczyta i to kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżdzą za mna samochody

w środku same łyse głowy

-łysy ojciec , łysa matka

łysy sąsiad i sąsiadka

na dokładkę babki babka-

 

jeżdzą , marząc o czuprynie ,

bujnej ,hucznej mandolinie

co by mogła wiatrem smagać

do fryzjera co dzień gadać

 

jeżdzą za mną samochody

i strzelają z kapiszonów ,

tylko łysych oszczędzając

milosierdzie dla nich mając

 

- łysy ojciec , łysa matka

łysy sąsiad i sasiadka ,

a na dachu babki babka ---

 

- tylko to( napisanie tego ) mogło mi dzis poprawić chociaż troche humor (resztą wisielczy ).

Pozdrawiam, może to nie ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×