Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak wychowywać dzieci??


kokos7

Jaką uznajesz metodę wychowania  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką uznajesz metodę wychowania

    • Klaps jeszcze nikomu nie zaszkodził
      8
    • Niekiedy trzeba sięgnąć po pasek czy kabel
      6
    • Rozmowa z dzieckiem, nagrody i kary za dobre i złe zachowanie
      52
    • Wychowanie "bezstresowe"
      2


Rekomendowane odpowiedzi

No ale dlaczego to dziecko kradnie? Jakas przyczyna musi byc bo nikt nie rodzi sie zlodziejem. Moze slyszy od rodzicow ze 3wyniesc cos z pracy to nie kradziez? Jest mnostwo powodfow dla ktorych to robi. Rodzic gdzies popelnil blad. I absolutnie nie uwazam zeby kwalilikowalo sie to na wpierdol.

Candy... po pierwsze, ja trochę nie o tym. To dlaczego dziecko kradnie nie jest przedmiotem dyskusji. Mówimy o tym jak reagować kiedy do takich rzeczy dochodzi. Ty decydujesz się to rozstrzygać po swojemu, ktoś inaczej. Ja absolutnie wierzę w możliwość wychowania porządnego człowieka bez ani jednego "cielesnego upomnienia" - znałem taką osobę. OK. W jej przypadku się sprawdziło. W moim - nie sprawdziłoby się. U mnie się sprawdziło wychowywanie poparte czasem pasem - czemu próbujecie mi wmawiać co innego..?

 

A po drugie - to przypomniała mi się moja pierwsza i ostatnia kradzież. Było to w sklepiku koło szkoły, gdzie próbowałem ukraść gumę do żucia - i przysięgam że ta historia to nie fake - ale zostałem przyłapany: babka w sklepie kazała mi oddać gumę i chlasnęła mi "plaskacza" po wyciągniętej ręce. Czemu ją chciałem ukraść? To nie miało nic wspólnego z tym że moi starzy wynosili papier toaletowy z roboty, tylko zwyczajnie - ukraść gumę to był "szpan" w wieku 8 lat w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, napisała: Bicie dziecka, które na to ZASŁUGUJE, zasługuje na to, by nim gardzić.

 

Gardź swoimi dziećmi, jak podrosną jestem pewna, że będą gardzić Tobą :)

 

oby ich nie miał... z takim podejściem

 

-- 04 lis 2013, 22:29 --

 

Niktita, zacznij brać leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, pewnie, że kradzież w tym wieku to szpan, ale każdy człowiek ma w sobie pewną moralność, która podpowiada mu, że to złe. Prędzej czy później mały człowiek zrozumie, że było to idiotyczne zachowanie. Do tego nie potrzebne są klapsy.

 

-- 04 lis 2013, 22:30 --

 

:brawo:

Niktita, napisała: Bicie dziecka, które na to ZASŁUGUJE, zasługuje na to, by nim gardzić.

 

Gardź swoimi dziećmi, jak podrosną jestem pewna, że będą gardzić Tobą :)

 

oby ich nie miał... z takim podejściem

 

-- 04 lis 2013, 22:29 --

 

Niktita, zacznij brać leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, napisała: Bicie dziecka, które na to ZASŁUGUJE, zasługuje na to, by nim gardzić.

 

Gardź swoimi dziećmi, jak podrosną jestem pewna, że będą gardzić Tobą :)

 

oby ich nie miał... z takim podejściem

 

-- 04 lis 2013, 22:29 --

 

Niktita, zacznij brać leki

 

Dzieci nie mam zamiaru mieć z dwóch powodów - jestem aseksualny i uważam, że ludzkość powinna wymrzeć. Nie chodzi tutaj o zabijanie ludzi, ale o zaniechanie prokreacji. Tak uważam, bo my niczego dobrego nie osiągnęliśmy, wręcz przeciwnie. Nie ma na naszym globie zwierzęcia, które byłoby tak okrutne, jak człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, ta, proszę, kolejny przykład tego waszego bezstresowego wychowania.

 

Po raz kolejny powtarzam: zapoznaj się ze zwrotem, zanim go użyjesz... Nikt tu nie pisze o bezstresowym wychowaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, do Twoich poglądów sie nie odniosę bo najnormalniej mi sie nie chce ;)

a co do dzieci... chwała wszystkim bogom!

 

Kokojoko, nie ma co... są osoby do których nic nie dociera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci nie mam zamiaru mieć z dwóch powodów - jestem aseksualny i uważam, że ludzkość powinna wymrzeć. Nie chodzi tutaj o zabijanie ludzi, ale o zaniechanie prokreacji. Tak uważam, bo my niczego dobrego nie osiągnęliśmy, wręcz przeciwnie. Nie ma na naszym globie zwierzęcia, które byłoby tak okrutne, jak człowiek.

 

Okrutne jest to co piszesz i to jaką nienawiścią pałasz do ludzi. Poczytaj jakich słów używasz...

Nikita, dobrze, że nie chcesz mieć dzieci, bo swoim postrzeganiem świata raczej nic dobrego byś im nie przekazał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po drugie - to przypomniała mi się moja pierwsza i ostatnia kradzież. Było to w sklepiku koło szkoły, gdzie próbowałem ukraść gumę do żucia - i przysięgam że ta historia to nie fake - ale zostałem przyłapany: babka w sklepie kazała mi oddać gumę i chlasnęła mi "plaskacza" po wyciągniętej ręce. Czemu ją chciałem ukraść? To nie miało nic wspólnego z tym że moi starzy wynosili papier toaletowy z roboty, tylko zwyczajnie - ukraść gumę to był "szpan" w wieku 8 lat w szkole.

Tak sobie mysle, ze gdyby rodzice Ci wpoili od malego, ze nie rusza sie cudzego, nie mozna krasc to szpanowalbys w inny sposob. Zreszta samo to ze musiales szpanowac zeby zdobyc akceptacje grupy swiadczy o tym ze nie czules sie pewnie ze soba . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, napisała: Bicie dziecka, które na to ZASŁUGUJE, zasługuje na to, by nim gardzić.

 

Gardź swoimi dziećmi, jak podrosną jestem pewna, że będą gardzić Tobą :)

 

oby ich nie miał... z takim podejściem

 

-- 04 lis 2013, 22:29 --

 

Niktita, zacznij brać leki

 

Dzieci nie mam zamiaru mieć z dwóch powodów - jestem aseksualny i uważam, że ludzkość powinna wymrzeć. Nie chodzi tutaj o zabijanie ludzi, ale o zaniechanie prokreacji. Tak uważam, bo my niczego dobrego nie osiągnęliśmy, wręcz przeciwnie. Nie ma na naszym globie zwierzęcia, które byłoby tak okrutne, jak człowiek.

 

Człowieku, przecież Ty sobie przeczysz. Leczysz się, chodzisz na terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, pewnie, że kradzież w tym wieku to szpan, ale każdy człowiek ma w sobie pewną moralność, która podpowiada mu, że to złe. Prędzej czy później mały człowiek zrozumie, że było to idiotyczne zachowanie. Do tego nie potrzebne są klapsy.

Ale przyspieszają proces nauki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKITA LOL...Historia o babci i bananie rządzi...Swoją drogą takie prostackie bicie i przemoc jest moim zdaniem 100 razy lepsza niż przemoc psychiczna...Ja rozumiem klapsy, czasem człowieka poniesie...ale jeśli ktoś na poważnie uważa że dzieci powinno sie lać kablem to sry, ale coś ma z garkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokos84, bo ma ostrą paranoję i najebane pod kopułą. :great:

 

piękne podsumowanie :mrgreen:

 

To jest szczyt impertynencji! Właśnie dlatego uważam, że ludzkość powinna naturalnie wymrzeć! Jesteście podłymi ludźmi przez to wasze bezstresowe wychowanie. "Prawdziwa kara zwiastuje pokorę". Wy nigdy tego nie zaznaliście, więc tak się zachowujecie, ale wszystko uchwycę w mojej książce, która już ma pokaźną ilość stron. Mimo tego jadu, który wylewacie to dziękuję wam za inspirację. Kończę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×