Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wykształcenie forumowiczów- ankieta


carlosbueno

Wykształcenie forumowiczów  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wykształcenie forumowiczów

    • podstawowe i niepełne podstawowe
      1
    • gimnazjalne
      1
    • zasadnicze zawodowe
      0
    • średnie ogólnokształcące
      10
    • średnie techniczne
      7
    • policealne
      5
    • wyższe- licencjat, inżynier
      14
    • wyższe- magister
      12
    • wyższe- doktorat i wyższe
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Temat wykształcenia to moja bolączka, zawsze marzyłem o karierze w świecie wiedzy, ale życie pokrzyżowało plany. Dzisiaj się na siebie wkurzałem, że wiedza nie wchodzi mi do głowy, także ambicje są, nawet w nadmiarze, niestety brak możliwości. Tzn. gdzieś ta moc intelektu się ukrywa, kory mózgowej nie straciłem w wypadku, ale podejrzewam, że bajzel w głowie skutecznie uniemożliwia intelektualne poznanie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak może być niepełne podstawowe w ogóle jak nawet gimnazjum i podstawówka sa obowiązkowe? :lol:carlosbueno, 8)

Przecież teoretycznie na forum moga być 70 latkowie a wtedy nie rzadko ludzie nie mieli żadnego wykształcenia, znam tez około 30 latków co mają tylko podstawówkę bo zawodówki nie zdali, rzucili albo siedzieli w pace w wieku 17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, ale wtedy to jest gimnazjalne nie ma takiego wykształcenia nikt jak niepełne podstawowe chyba, że to ktoś kto przezył 2 wojnę światową ale bardzo wątpliwe by tutaj byli tacy :lol:

Mnie uczono na studiach że w takich ankietach również niepełne podstawowe się umieszcza, a gimnazjalnego wtedy jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, z tego co sie orientuje, to wyksztalcenie podstawowe, to dzis podstawowka +gimnazjum, jesli ktos gima nie skonczyl, ma niepelne podstawowe, jesli skonczyl tylko gima, podstawowe. Poza tym, jaka wojna? Az do rocznika 85', czy 86 konczylo sie 8klasowa podstawowke, a pozniej zawodowka/liceum/technikum, a wiec mozna miec 28 lat i juz zupelnie pewne wyksztalcenie podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociaz ostatnio przyjelo sie mowic "wyksztalcenie gimnazjalne" chyba? ale nawet po tej refomie jeszcze sie mowilo "wyksztalcenie podstawowe" na skonczony gim tylko.

 

-- 10 paź 2013, 19:50 --

 

khaleesi, NIEEE, to Ty nie rozumiesz, kiedys podstawowe wyksztalcenie bylo po podstawowce (8lat), dzis jest po podstawowce + gimnazjum (9 lat), Kalesiuuu, nie zamulaj :zzz:

 

-- 10 paź 2013, 19:54 --

 

poza tym byli i tacy, co podstawowki nie konczyli ( w systemie 8klasowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja skończyłam bardzo cenione i "pożądane" przez pracodawców studia, które pozwoliły mi oczywiście na realizowanie marzeń i celów, wzbogaciły mnie nie tylko intelektualne ale również pogłębiły mą wrażliwość - co bardzo przydaje się w sytuacjach, kiedy Panu żulowi brakuje 20 groszy do żubra w promocji.

Pracuję w monopolowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardzo przydaje się w sytuacjach, kiedy Panu żulowi brakuje 20 groszy do żubra w promocji.

czasem człowiek zabierze na zakupy o te 20 groszy za mało i już go żulem nazywają ... a tańszego nie kupię , bo jestem rozrzutny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, bardziej skojarzyło mi się z South Parkiem :P

A widzisz :D

Ja automatycznie kojarzę "czypiędziesiąt" z działem Action Redaction (chyba tak to się nazywało) :D

 

 

Tomcio Nerwica,

anna.anakaia, Tak to ja :mrgreen: i zawsze zastanawiam się po rzuceniu tego tekstu , czy bierze moje rady do serca :P

Jasne, taka kasa starcza mi na 3 dni (po jednym żuberku z promocji na dzień :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×