Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wykształcenie forumowiczów- ankieta


carlosbueno

Wykształcenie forumowiczów  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wykształcenie forumowiczów

    • podstawowe i niepełne podstawowe
      1
    • gimnazjalne
      1
    • zasadnicze zawodowe
      0
    • średnie ogólnokształcące
      10
    • średnie techniczne
      7
    • policealne
      5
    • wyższe- licencjat, inżynier
      14
    • wyższe- magister
      12
    • wyższe- doktorat i wyższe
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie mamy 48% z wyższym a pewnie parę osób jest na drodze do jego uzyskania i zostania wykształconym bezrobotnym lub wykształconym pracownikiem biedronki. ;) Moje żądania aby przywrócić masowe kształcenie zawodowe zamiast masowego ogólnego i studiów widać nie są bezpodstawne bo ludzi po zawodówce wciąż brak bo widać nie mają problemów psychicznych bądź są tak zawaleni robotą że nie mają czasu na takie bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie mamy 48% z wyższym a pewnie parę osób jest na drodze do jego uzyskania i zostania wykształconym bezrobotnym lub wykształconym pracownikiem biedronki. ;) Moje żądania aby przywrócić masowe kształcenie zawodowe zamiast masowego ogólnego i studiów widać nie są bezpodstawne bo ludzi po zawodówce wciąż brak bo widać nie mają problemów psychicznych bądź są tak zawaleni robotą że nie mają czasu na takie bzdury.

Miło by było gdyby były specjalne zawodówki dla ludzi na poziomie. Z barem serwującym latte i jakimiś dodatkowymi zajęciami kulturalnymi typu rysunek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby były specjalne zawodówki dla ludzi na poziomie. Z barem serwującym latte i jakimiś dodatkowymi zajęciami kulturalnymi typu rysunek itp.

Jest coś takiego, nazywa się ASP :P

 

No ale mimo mojego zgryźliwego komentarza, to ba, pewnie że byłoby miło gdyby było coś takiego. Tak samo miło by było gdyby były jednostki wojskowe zbierające osoby o ilorazie inteligencji powyżej 80 z instruktorami nie w stylu "Full Metal Jacket". Bo choć wojo mnie szczęśliwie ominęło, to nie powiem, jakieś podstawy obrony na wypadek wojny to bym chętnie poznał. Tylko że po wielu zasłyszanych historiach o "fali" i podobnych "przyjemnościach" to myślało się tylko nad tym jak wykombinować zwolnienie/odroczenie służby wojskowej. Dziś może temat mniej aktualny bo z tego co kojarzę armia jest ochotnicza. Nadal jednak - znam dwóch wojaków, obaj prezentują kulturę osobistą godną cegły. Pustaka wręcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby były specjalne zawodówki dla ludzi na poziomie. Z barem serwującym latte i jakimiś dodatkowymi zajęciami kulturalnymi typu rysunek itp.

Jest coś takiego, nazywa się ASP :P

 

No ale mimo mojego zgryźliwego komentarza, to ba, pewnie że byłoby miło gdyby było coś takiego. Tak samo miło by było gdyby były jednostki wojskowe zbierające osoby o ilorazie inteligencji powyżej 80 z instruktorami nie w stylu "Full Metal Jacket". Bo choć wojo mnie szczęśliwie ominęło, to nie powiem, jakieś podstawy obrony na wypadek wojny to bym chętnie poznał. Tylko że po wielu zasłyszanych historiach o "fali" i podobnych "przyjemnościach" to myślało się tylko nad tym jak wykombinować zwolnienie/odroczenie służby wojskowej. Dziś może temat mniej aktualny bo z tego co kojarzę armia jest ochotnicza. Nadal jednak - znam dwóch wojaków, obaj prezentują kulturę osobistą godną cegły. Pustaka wręcz.

Teraz z tego co wiem to wojacy to jedni z najlepiej wykształconych osobników, większość porobiła studia zaoczne, często nawet kilka rodzai czy podyplomówki, no ale oni za to kasę dostają czy liczy się to przy awansach a nie dla potrzeb wiedzy. Oczywiście to były kierunki typu resocjalizacja, socjologia i pokrewne czyli takie który każdy głupek potrafi skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to chyba raczej ci co karierę wojskową robią, jak byłem na komisji wojskowej to z oczu zgromadzonych tam osobników nie wyciekała inteligencja.

Ja nie pisałem o inteligencji tylko formalnym wyższym wykształceniu które żeby dziś zdobyć nie trzeba wiele intelektu ani wiedzy posiadać. Oni (wojacy) nawet kasy żeby zdać nie potrzebują, bo wojsko im funduje. Mojego ojca znajomy mówił że w jego jednostce są kolesie co po 3- 4 kierunki ukończyli a wyższe wykształcenie to ma tam właściwie każdy bo można kształcić się za darmo i są z tego jakieś profity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×