Skocz do zawartości
Nerwica.com

jakie leki bierzecie i jakie dawki?


dominika22

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że tak tutaj się wpycham, ale niebardzo wiem gdzie, a nie chcę zakładać tematu i śmiecić.

Czy skoro mam "sobie" brać chlorprothixen, jeśli nie będę mogła spać, że tak powiem doraźnie, to mogę go zamienić na ketrel? Chlorprothixen nie działa, a teoretycznie leki z tej samej grupy bodajże...

(+ bioxetin, xanax, tegretol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek77, ja brałam Prozac 100mg i... apetyt trochę mi siadł, trzęsłam się jak galareta. Docelowo miało być właśnie 150, ale wtedy nie dałam rady, chociaż podobno bardzo potrzebowałam. Ale ja taka trzęsąca z natury.

Sam sobie leki dobierasz, że tak skromnie zapytam?

 

zagubiony83, u mnie esci napędzało lęki, ale ja to jakiś wykręt chyba jestem zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

afobam ( doraźnie )

hydroksyzyna

Rexetin, muszę skontaktować się z lekarzem względem tego leku ponieważ występują u mnie po nim objawy niepożądane, które jeszcze bardziej nasilają moją depresję i wściekłość

Propranolol

 

Niestety, dawkowania aktualnie nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ok 10 kg w 3-4 miechy,brrr:( tragedia :( i zalamka,przy moich problemach z anoreksja,zwlaszcza,ze ostatnio niejedzenie mi wraca,zrzucilam troche kg i b.mnie sie to podoba,a tu moze byc lipa ,jak zaczne tyc.Wielkie dzieki za szczegolowo odpowiedz i szczerosc z przyrostem wagi,zawsze lepiej wiedziec niz nie wiedziec ,mozna sie przygotowac,moze jakos zapobiec tyciu,slodyczy nie jem,mam25 tylko na spanie,wszystko zniose,ale nie wzrost wagi,no trudno,pozyjemy zobaczymy

Zapisany mialam miesiac temu ketrel ,wzielam tylko 6 tabl i potem juz niebralam,balam sie utyc,choc rzecz jasna przez kilka dni nie przybylo mi ani grama,ale tak wyglada anoreksja,jeszcze nie tyjesz ,a juz sie boisz

Dr.jak mowilam o tym to nic nie odpowiedzial,wiec chyba cos jest na rzeczy z tym tyciem

Jestes na samym citalu teraz,tak? Sulpirydu tez nie bierzesz? Moze przytyles bardziej po sulpirydzie,a moze po jednym i drugim neurolept.

Wiem,ze to glupie, ta rozprawa moja o wadze,sorrki za zanudzanie,marudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kolejny odzew Niemadry:) Tezmam sklonnosci niestety do uzalania sie i do dowalania sobie czytalam watek o ketrelu i chyba faktycznie przyrost wagi to po duzo wyzszych dawkach,chyba nie bedzie tak zle,ogolnie ma raczej dobre opinie,dobrze usypia,a o to mi tylko chodzi i raczej nie ma wiekszych ubokow,ulzylo mi troche,zobacze jak sie sprawdzi,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, ja też brałam ketrel i jako (eks?)anorektyczka nie przytyłam ani grama. Apetyt nie ma nic do rzeczy, skoro w głowie masz zakodowane co innego - chorobowo co prawda, ale zawsze.

Mój facet jadł kiedyś ketrel - powiedział, że apetyt miał dużo większy, aczkolwiek tam sytuacja była inna, bo nie działał tak jak powinien i mimo wszystko on chudł ze stresu/nerwów etc

Widzisz na każdego działa inaczej, ale po samym leku nie przytyjesz żabko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja biorę na depresje z lękiem i fobie społeczną ; Anafranil 225 mg/dobe i na wieczór Tisercin 25 mg na spanie i jest dużo lepiej , jestem bardziej pewny siebie depresja zniknęła , dlatego tak duża dawka Anafranilu żebym się super czuł no i cena 0 zł też się liczy , przy takiej dawce Anafr. serotonina i noradrenalina muszą dać znać polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×