Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

lubudubu, nie mierzyłam nigdy parówek moim kochankom ale chyba zacznę :twisted:

 

1234qwerty, jak najbardziej trumna to dobra inwestycja na całe życie :)

 

takkkkkkkk w moim avatarze jest moja skromna osoba :) a moja ksywka internetowa jest wymyślona od tak i póki co jej nie zmienię :D

 

ej przecież nie jesteśmy kosmitami , co prawda dosyć skomplikowane ale jednak ludzkie , chociaż ja jestem trochę jak facet do szczęścia mi dużo nie trzeba , domek z ogródkiem , dwie owce , mały strumyczek i pan gosposia niosący mi drinka z palemką nad basen :)

 

a idealna randka ? piwo w łóżku z ukochanym + dobry film a później dobre bzykanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idealna randka ? piwo w łóżku z ukochanym + dobry film a później dobre bzykanie

z doświadczenia wiem że nie ważne jak dobry film by nie był, bzykanie nigdy nie czeka aż się film skończy :P

 

-- 08 wrz 2013, 23:46 --

 

dobre , hiszpańskie kozy...

podobnie jak greckie owce :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Dokładnie tak , nie da się oglądać filmu z facetem u boku , gdyż ciągle myślisz o bzykaniu się z nim , tyle filmów niedokończonych :?

 

Powietrzny Kowal, stara ( tak , w środę stuknie przerażające 24 lat to prawie 30 ) wariatka ( z pewnością nie mam równo pod czaszeczką ) :) nie mieszajmy w to chomika , mój św.pamięci chomik "szoko5" dostał ataku padaczki i umarł , to przeżycie jest nadal bardzo bolesne :shock:

 

1234qwerty- ogórki oczywiście do jedzenia , gospoś (?) do celów erotycznych :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć gadania, wrzucać gołe dupy, damskie naturlich, żeby czasem jakiemuś chłopu nie przyszło do głowy, że go namawiam :> redtube, xvideos itd. mi się znudziły, wszystko widziałem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, z jakiego moda do Fify to screen? :> Świecą się jak psu jaja, żadna kobieta ze zdjęcia mi się nie podoba w erze fotoszopowania wszystkiego, w ciula nie lubię jak mnie robią ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna kobieta ze zdjęcia mi się nie podoba w erze fotoszopowania wszystkiego,

żadna z nich nie jest prawdziwa. całe ciało oprócz głowy wydaje się być skopiowane (cycki są identyczne) i tylko głowy wstawione

wszystko wygląda tak sztucznie że idzie rzygnąć

 

-- 09 wrz 2013, 21:18 --

 

zaczniecie teraz wrzucać zdjęcia różnych pedałków i lasek? idźcie se na redtuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×