Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

 

nefretis napiszę ale daj mi 3 dni bo tak antybiotyk się rozkręca. Może wiesz coś o TSH?

 

Pewnie nie masz jeszcze dzieci...masz 25 lat, TSH powinnas mieć około 1. Nie patrz na normy w lab. Mój profesor endokrynologii wcale nie patrzy na normy. Ja miałam 2,5 byłam szczesliwa a on powiedział, ze to niedoczynność Hashimoto i biorę hormon

ale bądź dobrej myśli, pewnie wyjdzie Ci dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłam moje TSH 1,47 to dobrze :?::?::?::roll:

 

 

angie1989, super że wytrzymałaś bez czytania. Cieszę się że jest trochę lepiej :D

 

 

malenstwo31, gratuluję awansu :brawo::brawo::brawo:

 

 

Jeżeli wszystkie wyniki są dobre czyli krwi ob crp , helicobacter, próby wątrobowe , próby trzustkowe, tsh , usg to na 100 % jest to nerwica jelita czyli jelito drażliwe SIBO ( tak się to nazywa) i może pokuwać te zagięcie przy wątrobie, które promieniuje aż do prawego boku. Na to nie zadziałają zadne espumisany ulgixy itp. Trzeba brać specjalistyczne leki na jelito drażliwe oraz antybiotyk na jelito XIFAXAN, który z tych wszystkich leków jest najlepszy. Poczytajcie sobie o IE.

Może ja tez to mam? :roll:

 

 

 

A ten lek to drogi kurde :roll: Debutir tańszy i bez recepty, ciekawe czy dobry? Brał ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę mieś kręcz szyi i coś z jej mięsniami od tego, że niemal 9 miesięcy przelezałam na lewym boku a 4 miesiące praktycznie non stop? :?

 

-- 09 gru 2014, 18:14 --

 

Wlazłam z głupi internet i znowu zaczełam czytac o uszkodzneiu nerwu trójdzielnego, przez który występuje neuralgia nerwu językowo-gardłowego, co niesie za sobąmoje objawy....eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D@ri@nk@, ja brałam ten lek. Mi bardzo pomógł. Naprawdę dla mnie rewelacja. Szybko minęły mi problemy z jelitami.

Dzięki chyba po nowym roku kupię, bo teraz święta to sie każdy grosz liczy, a poza tym przy mojej świątecznej diecie, to żaden lek nie zadziała :lol::lol::lol:

 

 

 

 

a ten Debutri bez recepty jest???moze sprobuje......

Bez recepty i w miare niedrogi, na miesiąc niecałe 30 zł http://www.doz.pl/apteka/p49673-Debutir_kapsulki_60_szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :papa:

bralam 7lat temu ten Xfaxan...i naprawde mi pomogl...serio...z 1.5roku klulo mnie w pr boku jak wyrostek,,,po tym leku przeszlo....

 

a ten Debutri bez recepty jest???moze sprobuje......

 

 

Ja brałam Debutir i jest bardzo skuteczny, ale trzeba brać regularnie - mnie po półtora miesiąca pomógł.

 

 

 

Chciałam też donieść, że jednak żyję i przeziębienie mnie nie zabiło, za to wczoraj w nocy miałam atak lękowy - wkręcałam się na tle gorączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mnie to zawsze atak lęku dopada jak jestem zupełnie spokojna nawet nie mam żadnych objawów :shock: no jak dopadnie to dopiero sie zaczyna jazda :!: nie wiem czy to dlatego właśnie ze pomyśle że właśnie NIC mi nie dolega .Masakra błędne koło. A może ja za tym tęsknie :?::?::?::?::?::?::?: Normalnie Brak mi słów na samą siebie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo31, przestań kochana miałaś tomografie nie ma takiej opcji. Pomysł ile razy już miało Ci coś być? I nigdy nie było tym razem też tak jest. Gwarantuje Ci to. Przestań czytać zajjij się czymś zrób plan na cały dzień a gwarantuje Ci ze poczujesz się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini trzymam kciuki na dzisiejszej gastro...napisz po powrocie

 

staram się unikać komputera - tylko zerkam na forum i czytałam jakieś strony o zywieniu, dietach. Owszem jest lepiej ale gdyby to było lekarstwem na nerwice byłabym przeszczęsliwa :o

niestety objawy jak były tak są. Lęki też, wiadomo mniejsze, bo nie czytając nie mysli sie non stop o tym ...

 

Angie jestem ciekawa czy dalej pobolewa Cie pod prawym żebrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, wiem,że czytanie nic nie daje. Dziś w ogóle podjęłam decyzje o zmianie psychologa. już chyba wypaliły sie nasze ralcacje.

ja boje się,ze moje bóle mięsni to SM i mam wrażenie jakbym gorzej chodziła.

kur..a zamiast cieszyć się zajebistym awansem to ja szukam głupot. Chociaz powiem ,że nie szukam o SM i Białaczce. czytam tylko forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od razu przepraszam za błędy bo pisze z tel jestem jedna z was kiedyś bardzo czesto wchodziłam na to forum moja hipochondria trwa juz trzy lata nieprzerwanie jednak teraz mam straszne objawy przerzutowych guzów mozgu objawy moje to zawroty glowy, zapominanie nawet rożnych nazw, uczucie ze zemdleje miałam trzy razy u najgorsze co wczoraj mi sie zdarzyło jechałam wczoraj wieczorem autem wracałam do domu i nagle ogarnęła mnie taka dezorientacja ze niewiedzialam gdzie jestem choć drogę ta dobrze znam byłam w panice myślałam ze pojechałam w jakieś nieznane miejsce po chwili mi to przeszło jestem załamana czy tez wam zdarzyło sie kiedyś takie cos. Cholernie sie boje, jutro idę na prywatny rezonans kregoslupa boje sie raka kosci. Chyba oszeje prosze napiszcie mi cos kończę bo pisze z t pózniej napisze całaoja długa historie czekam na wasze zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo nie pamietam czy to Ty pisałas o tym leku Debutir. Dzis idę sobie go kupić bo mam dość. Cztałam bardzo dobre opinie na ten temat. Zalezy mi na zniwelowaniu wzdęć i lekkich biegunek, mam nadzieje, ze pomoże

 

-- 10 gru 2014, 10:29 --

 

Witam od r

paula wydaje mi sie, ze miałas klasyczny napad paniki z lęku i derealizację. Powiedz sama, Twoj lęk osiągnął apogeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×