Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

@zestresowana1990 tak zgadzam się z tobą w 100 procentach, ja na przykład ciągle mysle o tym raku jelita i o tym że brzuch mnie ciągle boli i przez to tak mam a przynajmniej taką mam nadzieje....Bo teraz ciągle czytam różne fanfiction jak to wiadomo w moim wieku i jak się wciągne to nie myślę o tym wszystkim tylko skupiam się na książce i przez to nie czuje żadnego bólu, a chyba raczej jakbym faktycznie miała tego raka to ból miałabym ciągle....ehh no ale co z tego że na chwilę będę szczęśliwa że jestem zdrowa, skoro zaraz znow coś mnie zaboli czy coś i znowu wszystko na nowo...😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh co ta nerwica robi z Nami nie?? @biedronka ja gdzieś tam w głębi serca tez wierze ze to przez stres bo to czuje. Jak mam lepsze dni to odrazu jest poprawa, nie mam tego dziwnego parcia na stolec i załatwiam się normalniej ( nie zupełnie normalnie ale w miarę lepiej) a dzis np od rana czuje mega stres, wlasnie wali mi serce jestem jakaś słaba, rece mi się trzęsą no i automatycznie w wc rewolucje a jeszcze przez okres dwa razy gorsze :( 

a Ty się jeszcze do gina nie umówiłas i na Usg? Faktycznie w tydzień możesz się nie wyrobić ale może się uda 🙂 ja myśle ze ten gastrolog odrazu mi zrobi Usg ale nawet nie chce myśleć o tej wizycie...juz widze jego minę jak robi Usg i mówi „fatalnie...musimy pogłębić diagnostykę bo coś tam widze...” albo w morfologii ze jest zle ehh :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, patisson134 napisał:

@zestresowana1990 tak zgadzam się z tobą w 100 procentach, ja na przykład ciągle mysle o tym raku jelita i o tym że brzuch mnie ciągle boli i przez to tak mam a przynajmniej taką mam nadzieje....Bo teraz ciągle czytam różne fanfiction jak to wiadomo w moim wieku i jak się wciągne to nie myślę o tym wszystkim tylko skupiam się na książce i przez to nie czuje żadnego bólu, a chyba raczej jakbym faktycznie miała tego raka to ból miałabym ciągle....ehh no ale co z tego że na chwilę będę szczęśliwa że jestem zdrowa, skoro zaraz znow coś mnie zaboli czy coś i znowu wszystko na nowo...😞

Kochana w Twoim wieku NIE MA SZANS na raka jelita. Na prawde nie musisz się tego obawiać. To stres tylko i aż. Powiedz,...u psychologa nie byłaś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zestresowana1990 momentami sama sobie to uświadamiam ale wydaje mi się że ta glupia hipochondria nie chce odpuścić...gdy tylko jest lepiej i załatwię się tak jak dawniej to jestem szczęśliwa bo uświadamiam sobie że jestem zdrowa, ale po chwili czy nawet po jednym dniu albo dostane znów biegunki albo to brzuch mnie dziwnie zacznie boleć i potem wiadomo jak jest...wizytę mam dopiero 26 września więc niestety ale jeszcze nie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, patisson134 napisał:

@zestresowana1990 momentami sama sobie to uświadamiam ale wydaje mi się że ta glupia hipochondria nie chce odpuścić...gdy tylko jest lepiej i załatwię się tak jak dawniej to jestem szczęśliwa bo uświadamiam sobie że jestem zdrowa, ale po chwili czy nawet po jednym dniu albo dostane znów biegunki albo to brzuch mnie dziwnie zacznie boleć i potem wiadomo jak jest...wizytę mam dopiero 26 września więc niestety ale jeszcze nie:/

Kochana zaden rak, a w tym wieku to juz w ogole! Ten internet to samo zlo, jakbysmy tyle nie czytaly to bysmy sie nie martwily 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, biedronka napisał:

Kochana zaden rak, a w tym wieku to juz w ogole! Ten internet to samo zlo, jakbysmy tyle nie czytaly to bysmy sie nie martwily 🙂 

ehh pewnie masz rację, ja staram się nie czytać o niczym takim i często mowie sama do siebie żebym w końcu się ogarnęła bo nic mi nie jest ale to silniejsze ode mnie😩naprawdę ta hipochondria potrafi zniszczyć człowieka psychicznie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, patisson134 napisał:

@zestresowana1990 momentami sama sobie to uświadamiam ale wydaje mi się że ta glupia hipochondria nie chce odpuścić...gdy tylko jest lepiej i załatwię się tak jak dawniej to jestem szczęśliwa bo uświadamiam sobie że jestem zdrowa, ale po chwili czy nawet po jednym dniu albo dostane znów biegunki albo to brzuch mnie dziwnie zacznie boleć i potem wiadomo jak jest...wizytę mam dopiero 26 września więc niestety ale jeszcze nie:/

Ale ja mam dokładnie to samo...teraz kilka dni załatwiałam się powiedzmy w miarę normalnie. No wiec odzyskałam wiarę w to ze juz jest i bedzie tylko lepiej. A dzis rano biegunki i wszystko wrocilo. Lek i obawa przed najgorszym. Tylko nasłuchuje czy mi nie burczy w brzuchu czy nic nie boli. Paranoja :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, biedronka napisał:

Haha Zestresowana, na pewno tak nie bedzie. Ja mam swoich lekarzy w Pl, usg zawsze u jednego robie, gina mam tego samego od 15 lat wiec jesli tylko nie beda na urlopie to nie bede miala problemu, zeby isc na wizyte 🙂

To super jak bedziesz w Pl to idź przebadaj się może trochę Cię to uspokoi? Wiadomo ze jestes ZDROWA. Tyle czasu zmagasz się z różnymi dolegliwościami ze gdyby to byli coś strasznego to juz dawno by Ci się pogorszyło 🙂 jesteś zdrowa ale porób te podstawowe badania żebyś mogła cieszyć się wakacjami 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zestresowana1990 napisał:

To super jak bedziesz w Pl to idź przebadaj się może trochę Cię to uspokoi? Wiadomo ze jestes ZDROWA. Tyle czasu zmagasz się z różnymi dolegliwościami ze gdyby to byli coś strasznego to juz dawno by Ci się pogorszyło 🙂 jesteś zdrowa ale porób te podstawowe badania żebyś mogła cieszyć się wakacjami 🙂 

Juz sie umowilam do mojego gina na poniedzialek  wieczorem i pewnie rano pojde na jakies badania, ale nie moge o tym nawet myslec, bo dostaje ataku paniki 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zestresowana1990 cześć kochana, u mnie jak na razie nic się chyba nie dzieje, być może też ten brzuch mógł mnie boleć bo dzis dostałam okresu jak na razie to mnie nie boli i mam nadzieje że będzie tak przez dłuższy czas😁no a ty trzymaj się jakoś, wiem jak to jest ale mam nadzieje że będzie dużo lepiej trzymam kciuki za ciebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zestresowana1990 cześć kochana, u mnie jak na razie nic się chyba nie dzieje, być może też ten brzuch mógł mnie boleć bo dzis dostałam okresu jak na razie to mnie nie boli i mam nadzieje że będzie tak przez dłuższy czas😁no a ty trzymaj się jakoś, wiem jak to jest ale mam nadzieje że będzie dużo lepiej trzymam kciuki za ciebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zakazana88 napisał:

wszyscy chyba wakacjuja :D nikt sie nie udziela.

objawy ustapily?

 

No coś Ty...ja wczoraj pisałam ale nikt oprócz pattison się nie odezwał 🙂 u mnie bez zmian, rano dwa razy w wc, uczucie stresu, jeszcze weszłam na wagę i kilo w dół...nie wiem czy to przez te upały czy co :( a jeszcze do tego na języku mi coś wyskoczyło i juz mnie to martwi :(

a co u Ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez bez zmian. Pacha dalej boli, kulka tez wyczuwalna tam jest :( nie podoba mi sie i ciagle mysli, ze lekarz tam nie dojechal usg ... Do tego ta temperatura dziwna, w nocy sie poce, ale teraz to z tych upalow nawet w ciagu dnia jestem cala mokra. Mam dosc takiej pogody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane😩u mnie znowu przez myśl przeszło mi to najgorsze....byłam w toalecie i jak już się wyprozniłam to zauważyłam krew na nim...właściwie na tych dwóch kawałkach bo nie był on cały ale ta krew nie była na calej jego długości tylko w jakimś tam miejscu i oczywiscie przeszło mi przez myśl że to może być krew miesiączkowa bo była w sumie takiego samego koloru chociaż nie wiem czy ta krew się czymś różni...ale oczywiście musiałam sobie wmówić znów to najgorsze...a już było lepiej bo nic mi nie było a teraz ta nieszczęsna krew ugh😞😞mam nadzieje że u was jest przynajmniej ciut lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, patisson134 napisał:

Hej kochane😩u mnie znowu przez myśl przeszło mi to najgorsze....byłam w toalecie i jak już się wyprozniłam to zauważyłam krew na nim...właściwie na tych dwóch kawałkach bo nie był on cały ale ta krew nie była na calej jego długości tylko w jakimś tam miejscu i oczywiscie przeszło mi przez myśl że to może być krew miesiączkowa bo była w sumie takiego samego koloru chociaż nie wiem czy ta krew się czymś różni...ale oczywiście musiałam sobie wmówić znów to najgorsze...a już było lepiej bo nic mi nie było a teraz ta nieszczęsna krew ugh😞😞mam nadzieje że u was jest przynajmniej ciut lepiej 🙂

Kochana to na pewno spowodowane było miesiączka 🙂 spokojnie ja tez ostatnio miałam okres i wtedy zauważyłam krew na stolcu ale nawet sie nie przejęłam bo wiadomo ze to od okresu. Poczekaj aż Ci się skończy i wtedy obserwuj ale jestem pewna ze juz zasnej krwi nie bedzie 🙂

Mnie znów dopadł strach, od rana boli mnie brzuch z nerwow bo strasznie się boje ze dostanę biegunki i ze to bedzie wskazywało na coś złego...maskara. Kilka dni miałam lepszych a teraz znów od nowa 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zestresowana1990 no to mnie przynajmniej uspokoiłaś😪tak właściwie to czasami ją zauważam ale to raczej bardziej w śluzie a tak to teraz pierwszy raz na stolcu, ale właśnie jak miesiączki nie mam to nigdy nie ma tej krwi więc napewno to przez miesiączke ale najwyżej potem jak mi się skończy to zaobserwuje 🙂

spokojnie wiem dobrze co czujesz teraz, ale jedynie jakbyś dostała biegunki to byłaby ona spowodowana tylko i wyłącznie tymi nerwami wszystkimi, ja ostatnio miałam to samo dokładnie tylko że było mi jeszcze niedobrze i przez to bałam się że zwymiotuje albo nie wiem co i oczywiście nie obyło się bez biegunki tylko że to było w nocy i nie za bardzo miałam czym myśli zająć ale jak poszłam czytać to zauważyłam po pewnym czasie że cały ten ból brzucha mi minął co oznaczało że to wszystko przez ten głupi stres. Więc ty napewno masz tak samo mam nadzieje że chociaż troche jakoś cie pocieszylam lub uspokoiłam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×