Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, biedronka napisał:

Haha ale zawsze masz takie czy tylko czasem?

Powiem Ci ze jak miałam czas kiedy mniej się stresowałam to miałam w MIARĘ normalne ale teraz mam ciagle albo papkę i to jasną albo biegunkę albo w miarę normalną ale żółtawa 😞 a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zestresowana1990 napisał:

Myślisz ze to zle???😳😳😳

Ja nic nie mysle, ja teraz biore zelazo, wiec mam stolce czarne :). Czytalam, ze jak czlowiek jest zestresowany to pasaz jest szybszy, np. od razu po sniadaniu lecisz do toalety i wtedy wlasnie sa biegunki, luzne stolce i kolor moze byc zolty albo zielony, ja zwykle jak mam biegunke to wlasnie zielona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, biedronka napisał:

Ja nic nie mysle, ja teraz biore zelazo, wiec mam stolce czarne :). Czytalam, ze jak czlowiek jest zestresowany to pasaz jest szybszy, np. od razu po sniadaniu lecisz do toalety i wtedy wlasnie sa biegunki, luzne stolce i kolor moze byc zolty albo zielony, ja zwykle jak mam biegunke to wlasnie zielona. 

A przed braniem żelaza miałaś takie dziwne kolory? Żelazo bierzesz bo lekarz Ci zapisał czy sama kupiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, biedronka napisał:

Tak, mialam rozne, serio. Zelazo dostalam od ginekologa, ciagle mam niedobor, bo mam bardzo obfite miesiaczki, przynajmniej tak sobie to tlumacze, bo i po glowie mi chodzi, ze moze to przez raka jelita :( 

No wlasnie ja chce iść na badania krwi i boje się ze jak mi wyjdzie anemia czy coś to waśnie przez jelita 😒 no ale nic, trzeba myśleć pozytywnie...nie przyglądać się tak kupię bo może za bardzo zwracamy na to uwagę sama juz nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, biedronka napisał:

No ja wiem, ze nikt "normalny" kupie sie nie przyglada, robi, splukuje i tyle 😛 

No wlasnie...połowa ludzi pewnie nawet nie wie czy ma zolty stolec czy jaki i przechodzi obok tego zupełnie obojętnie 😎

myslisz Biedronka ze u mnie to powoduje stres? Te anomalie kiblowe?😂

bo ja jestem pewna, że u Ciebie to stres i ze nie masz aż takich dziwnych kup jak ja 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, biedronka napisał:

Zestresowana jestem pewna, ze u Ciebie to stres, chcialabym miec taka sama pewnosc co do siebie 😂

Zakazana to zawsze tak jest, jak sie wkrecasz w kolejna chorobe to myslisz, ze ta poprzednia to pikus, uwierz, znam to dobrze ;)

Naprawde myslicie, ze to tylko i wylacznie stres? Caly dzien, codzienie boli glowa. ;( chociaz psyxholog twoerdzi, ze mam depresje i ze nie ma watpliwosci ze to od stresu ale mnie to ciezko pojac.

Bo kiedy to minie.

Edytowane przez zakazana88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania, ja też mam naprawdę różne kolory, kształty itp. Serio. Mój narzeczony też często ma biegunki i tak samo mówi, że czasem aż zielone, i się nie przejmuje. A on akurat w ogóle się zdrowiem nie interesuje, w sensie wyszukiwaniem chorób. Ja też się tym nie przejmuje. Chociaż jak nie miałam jasno sprecyzowanego raka, jak np teraz chłoniaka to nawet czasem poświęcam temu trochę uwagi, bo bałam się raka trzustki. I wtedy było jeszcze gorzej. Tyle, że trzustka przeszła mi po usg i badaniach krwi typu amylaza itp. 

znów zmoerzylam temperaturę i mam 37,1 i juz dostaje kolejnego ataku. Wiecie co, walczę, próbuję, ale ja tak sobie wkrecilam tego chłoniaka, że nie wiem jak mam wybrnąć z tego. Węzły i temperatura. Żyje z tym już prawie 7 miesięcy.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakazana88 napisał:

Najbardziej jest mi żal moich dzieci, ze maja nieszczesliwa mame. Zajmuje sie nimi jak najlepiej potrafie ale nie umiem sie śmiać, znaczna wiekszosc dnia jeatem smutna. I myslaca o jednym..

 

Zakazana mam dokladnie to samo, jak sobie mysle o dzieciach to plakac mi sie chce, nie moge sobie darowac, ze nie jestem taka matka jaka chcialabym byc przez to gowno :(

Roza sama wiesz, ze to nie odpusci po 2 sesjach z psychologiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża - terapia plus farmakologia. Inaczej nie dasz rady. Choć jak czytam Twoje posty, to naprawdę nie wiem, czy nie jesteś takim przypadkiem hipochondryczki, której przydałaby się hospitalizacja w psychiatryku, bo uderzasz w potężne tony szajby. Nie chcę abyś zrozumiała mnie źle, to nie jest żaden atak na Ciebie, zwykła troska. Bo tak silnych wkrętów, jakie masz Ty, u nikogo tu nie widziałem, a siedzę na tym forum, z przerwami, od 2011 roku. Jeszcze biorąc pod uwagę, że jesteś przebadana od stóp do głowy. Masz masę diagnoz, które potwierdzają, że jesteś zdrowa, mimo to wariujesz. Choć jestem nerwicowcem, to nie potrafię Cię zrozumieć. 

Edytowane przez Tukaszwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, biedronka napisał:

Zakazana mam dokladnie to samo, jak sobie mysle o dzieciach to plakac mi sie chce, nie moge sobie darowac, ze nie jestem taka matka jaka chcialabym byc przez to gowno :(

Roza sama wiesz, ze to nie odpusci po 2 sesjach z psychologiem :(

Ja najlepiej to w ogole bym calymi dnaimi lezala i nic nid robila. ;( mam takiego dola. Plakac tez ciagle minsie chce, nic mnie nie cieszy.

Edytowane przez zakazana88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zakazana88 napisał:

Naprawde myslicie, ze to tylko i wylacznie stres? Caly dzien, codzienie boli glowa. ;( chociaz psyxholog twoerdzi, ze mam depresje i ze nie ma watpliwosci ze to od stresu ale mnie to ciezko pojac.

Zakazana wiem jak ciężko jest pojąć, ze głowa może bolec od stresu. Ale uwierz, ze może. Przeglądam mnóstwo stron gdzie ludzie opisują objawy nerwicy i ból głowy, biegunki i wezly są jednymi z najczęściej opisywanych problemów. Ale wiem, ze mimo to i tak ciężko jest uwierzyć ze nas tez to dotyczy. Z jelitami tez miałaś problem i strasznie się przejmowałas ale minęło. Zobaczysz ze przyjdzie taki czas kiedy bol głowy tez minie. Nikt Ci nie odpowie na pytanie kiedy ale minie...nawet nie bedziesz wiedziała kiedy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, biedronka napisał:

Zestresowana jestem pewna, ze u Ciebie to stres, chcialabym miec taka sama pewnosc co do siebie 😂

Zakazana to zawsze tak jest, jak sie wkrecasz w kolejna chorobe to myslisz, ze ta poprzednia to pikus, uwierz, znam to dobrze ;)

Zgadzam się, z perspektywy czasu wydaje mi się, ze jak sobie wkręciłam raka piersi to był pikus przy tym co mam teraz 🙁 Te problemy trwają niestety najdłużej 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×