Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


LittleRaven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 20 lat, mam na imię Aneta. w tym roku skończyłam technikum ekonomiczne. Mimo że nawet przyzwoicie napisałam maturę to nie odstałam się na studia. Z tym już zdążyłam się pogodzić, ale czasem naprawdę jest mi się ciężko pogodzić z innymi rzeczami. Mianowicie, kiedy myślę że w moim życiu nareszcie będzie dobrze , przychodzą różne niemiłe rzeczy które to wszystko niszczą. Mianowicie mam problemy rodzinne (czasami jest ok a czasami w ogóle nie chce z nikim rozmawiać), kiedyś byłam prześladowana w szkole za nazwisko. Dodatkowo nie akceptuje swojego ciała, jestem po prostu za chuda i nie mogę przytyć, jak mi się uda przytyć te dwa kilo to zazwyczaj zaraz je tracę bo się czymś denerwuje albo choruje i nie mogę jeść. Dodatkowo na twarzy mam masę zaskórników, z którymi kosmetyczka sobie nawet nie radzi. Czasami mam coś w rodzaju stanów depresyjnych , miesiącami nic mnie nie obchodzi, cały czas mam łzy w oczach najlepiej w ogóle nie wychodziłabym z domu.

Czasami pomaga mi rozmowa z kimś o czymś innym jak moje problemy, czy świat w jakim się obracam, mam nadzieję że tutaj to właśnie znajdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Mianowicie mam problemy rodzinne (czasami jest ok a czasami w ogóle nie chce z nikim rozmawiać), kiedyś byłam prześladowana w szkole za nazwisko

Coś o tym wiem, bo mi w szkole też nie dawają spokoju ze względu na imię mojego ojca oraz po części jego zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×