Skocz do zawartości
Nerwica.com

amputacja penisa...depresja z tego powodu


kali1995

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie dzisiaj byłem u urologa. Myślałem że zabieg potrwa godzine i zapłace tyle ile było mówione - tysiąc zł. Lekarz jednak mi powiedział, że choruje na raka i będę musiał mieć skomplikowaną operację a i tak nie wiadomo czy się powiedzie. W najgorszym przypadku moge miec amputacje penisa. Jestem przerazony pomóżcie mi nie wiem co robić. Lekarz mwoi ze choroba jest juz w bardzo zaawansowanym stopniu i bede prawdopodobnie amputują mi penisa. nie wiem co robić nie wychodze z domu i siedze zapłakany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co robić nie wychodze z domu i siedze zapłakany

 

niewiele możesz zrobić. Ludzie na wózkach podobnież maja udane życie seksualne.Jakby Ci obcięli ( nie daj Boże !) to w najgorszym przypadku masz jeszcze ręce i język , więc jak się jakaś dziewczyna w Tobie zakocha to dogodzisz jej niekoniecznie mieczem. Łatwo mi sie mówi , ale problem masz rzeczywiście soczysty. Współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie odtworzyć penisa ?

pewnie ,że da , na baterie , dmuchanego , z pompką , etc , opcji jest wiele . A jak sobie dziadki radzą przyrząd faktycznie w stanie rozkładu , chęci jeszcze spore. Zresztą sam jestem paroksetynowym kastratem i niewiele mi brakuje by osiągnąć w tej dziedzinie DNO. Jak sie domyslam Kali to rocznik 95 , młody człowiek a jak jeszcze prawiczek to już naprawde żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet tutaj sobie robicie ze mnie żarty co niektórzy

 

nie bede juz facetem, nie bede juz nigdy w pelni sprawny, nie bede nigdy mogl miec synka o ktorym zawsze marzylem....

ja jestem kilkanaście lat po amputacji nie penisa ale jąder i mniejwięcej wiem czego się obawiasz.u mnie jest tak że nie muszę sikać po kobiecemu albo przez cewnik jeśli chodzi o coś jeszcze to tak jak bym nie miał penisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kali1995, ja sobie żartów nie robię bo tu jest dramat. Nergal swoje nasienie przechowuje w lodówce może zrobisz to samo?

 

 

To samo miałam napisać, jeśli piszesz poważnie i grozi amputacja, albo inna poważna operacja , która może skutkować bezpłodnością, zawsze możesz zamrozić nasienie, .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kali1995, ja sobie żartów nie robię bo tu jest dramat. Nergal swoje nasienie przechowuje w lodówce może zrobisz to samo?

 

 

To samo miałam napisać, jeśli piszesz poważnie i grozi amputacja, albo inna poważna operacja , która może skutkować bezpłodnością, zawsze możesz zamrozić nasienie, .

wykluczone.po amputacji penisa czy jąder nie będzie możliwości ejakulacji i ani zbadać sobie nasienia a tym bardziej dać do przechowania w jakimś banku spermy bo nasienia poprostu nie będzie.no chyba że przed amputacją kiedy wytrysk jest normalny.trzeba tylko wiedzieć czy napewno i kiedy amputacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, w przypadku amputacji dwóch jąder na pewno. Ale mam kolegę, który w wieku 25 lat zachorował na raka jądra. Jedno zostało mu amputowane. Teraz jest szczęśliwym mężem i ojcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jeśli tylko jedno jądro jest amputowane to można bez przeszkód być mężem i ojcem.amputacja jednego jadra nie powoduje bezpłodności bo przecież jest jeszcze jedno jądro i nawet gospodarka testosteronowa w organizmie jest nienaruszona.inaczej jest po amputacji obu jąder.

 

-- 16 lip 2013, 17:26 --

 

nie wiem co robić nie wychodze z domu i siedze zapłakany

 

niewiele możesz zrobić. Ludzie na wózkach podobnież maja udane życie seksualne.Jakby Ci obcięli ( nie daj Boże !) to w najgorszym przypadku masz jeszcze ręce i język , więc jak się jakaś dziewczyna w Tobie zakocha to dogodzisz jej niekoniecznie mieczem. Łatwo mi sie mówi , ale problem masz rzeczywiście soczysty. Współczuję.

właśnie kiedy będziesz z jakąś kobietą po amputacji penisa i dojdzie do jakiegoś zbliżenia wtedy bedzie ci dokuczała największa frustracja a kiedy będziesz sam nie będzie to miało dla ciebie większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kali1995, ja sobie żartów nie robię bo tu jest dramat. Nergal swoje nasienie przechowuje w lodówce może zrobisz to samo?

 

 

To samo miałam napisać, jeśli piszesz poważnie i grozi amputacja, albo inna poważna operacja , która może skutkować bezpłodnością, zawsze możesz zamrozić nasienie, .

wykluczone.po amputacji penisa czy jąder nie będzie możliwości ejakulacji i ani zbadać sobie nasienia a tym bardziej dać do przechowania w jakimś banku spermy bo nasienia poprostu nie będzie.no chyba że przed amputacją kiedy wytrysk jest normalny.trzeba tylko wiedzieć czy napewno i kiedy amputacja.

 

 

Dlatego radzimy mu zamrozić teraz, to chyba oczywiste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, z tego co pamiętam to z trzema.będzie jakieś 16 lat jak leżałem na urologii.lekarze oznajmili zgodnie że będę mógł odbyć stosunek ale nie będę mógł miec dzieci,będe bezpłodny.jeden z lekarzy oznajmił mi że głos mi się zmieni a nawet zaczną rosnąc mi piersi.tak się jednak nie stało. tyle tylko że mam twarz bez zarostu i klate bez włosów.niedawno kiedy chciałem sobie z ciekawości zbadać nasienie okazało się że poprostu niema co badać i nigdy nie będzie.

 

-- 16 lip 2013, 21:22 --

 

nieboszczyk, no to chyba po to piszę o spermie w lodówce :yeah:

nie trzyma się spermy w lodówce tylko w bankach spermy przechowują w ciekłym azocie.tzw głębokie zamrażanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×