Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co wezmę na następny zlot?


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzątając w domu wpadłem na ciekawy dla mnie pomysł.

Mam parę rzeczy w domu i z niektórymi nie mam co zrobić. Znajomych nie mam wiele, a jak są to zajęci ( :evil: )

Dlatego pomyślałem, że można by się powymieniać bezwalutowo niektórymi przedmiotami. Taka giełda, wydam/wymienie się/wezmę.

 

Oddam:

-Puzzle 1500 elementów

-Encyklopedie multimedialne (sporo mam, zależy mi tylko na obrazach CD i oryginałach bardziej bieżących wydań)

-Powtórki plakatów z CDA (kilka sztuk)

-Stare monety, jak ktoś zbiera to mam kilka z lat 50,60.

-2 x Krzyżówki 500 (w sumie na razie tyle, resztę nie potrzebnych rzeczy wyrzuciłem, a nic nie przychodzi mi do głowy teraz)

Pudełko z zabawkami

 

Wymienię:

-Płyty kompaktowe (23 szt.)

-Książki (interesują mnie książki naukowe i popularno-naukowe, beletrystyki nie potrzebuje bo takie rzeczy będę ewentualnie czytał na czytniku)

-Znaczki, nie zbieram, ale lubię dokańczać zaczęte sprawy. :pirate:

 

Przyjmę:

-Egzemplarze Cd-Action (na razie mam około połowy) lub inne bardziej "kultowe" czasopisma komputerowe. Jakieś PC-Magazine to by była gratka.

-Stare książki, dla ciebie do makulatura, a dla mnie źródło wiedzy o historii. :)

-Wszelkie stare płyty (interesuję się od niedawna emulacją starych systemów)

 

Sprzedam:

-Słuchawki Denon, na Allegro chodzą po 150zł. Jak nie masz kasy a obiecasz że nie będziesz słuchać muzyki w 64 kbps to cenę mogę spokojnie opuścić.

-Sprawny router TP-Link, wszelkie współczesne standardy

-Klawiaturę i mysz bezprzewodową z odbiornikiem Unify.

-Klocki lego, jak wyślesz mi zdjęcie jak twoje dziecko buduje z nich coś ciekawego to będzie rabat. Świat potrzebuje inżynierów.

 

 

Reasumując, interesuje mnie świat audio-wideo. Treści naukowe, komputery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, no niestety. Takie dla mniej wiedzących "o co chodzi". Czy postęp musi na prawdę dotykać każdej dziedziny życia? Już ręka/ partner nie wystarczy? :D

 

Z resztą ja nawet historię w przeglądarce miałem wyłączoną, bo nie chcę gorszyć korzystających z mojego komputera. Takie zabawki w moim pokoju na bank by ktoś odkrył. :P

 

Poza tym wkurzają mnie ci, którzy gadają o seksie, bo ja w tym jestem nie-teges. Większą przyjemność daje mi muzyka, niż patrzenie na nagie panie w akcji.

 

 

 

 

Po tym małym offtopie, zachęcam do dalszych postów i dalszych pytań. Jak widać na każde odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z resztą Większą przyjemność daje mi muzyka, niż patrzenie na nagie panie w akcji.

 

 

a fuu , też nie widzę w tym przyjemności :hide:

 

w offtopie nie da się robić offtopu :mrgreen:;)

 

-- 31 maja 2013, 23:12 --

 

*Monika*, Ty zboczuchu , tylko Ci myszki w głowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, fakt :mrgreen:

 

wykończony, no to trzeba jeszcze piesków, wtedy będzie zabawa w ganianego :twisted:

 

*Wiola*, no jasne, że mam i innego nie chcę 8) Jestem monogamistką ;) Ale nie ja jedna po zlotach jeżdżę, więc jako Admin dbam o interesy innych ewentualnych zainteresowanych :twisted::mrgreen:

piesków?

co to będzie :hide::oops::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×