Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, slow motion, sorry dziewczyny ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby kot się na mnie rzucił z zębami a pies i owszem. Nie znoszę psów, głupie jak but zwierzęta. Rzucasz patyk - biegnie za nim. Kot by się tylko popatrzył na ciebie jak na idiotę i poszedł dalej spać. Zwierzę z klasą. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monia*, my Ci przelew puścimy po 10tym za nas oboje. czy wolisz na miejscu w gotówce się rozliczyć? tzn. chodzi o to 2x150 za domki, z zaliczki jestesmy rozliczeni.

Wolałabym mieć gotówkę przy sobie jak przyjadę na miejsce bo będę od razu regulowała za pobyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, psy rozpoznają dobrych ludzi :P

Widać jestem złyyyyyy :twisted: A tak poważnie to sory, ale to bzdura wymyślona przez zwierzolubów, spróbuj to powiedzieć tym wszystkim matkom którym psy zagryzły dzieci. Co, to złe dzieci były..?

deader, już Cię nie lubię :P

to chyba nie miałeś bliższej styczności z tym zwierzęciem poza tym owym nieprzyjemnym incydentem. Ja miałam psa przez kilkanaście lat. Kundel, był najbliższy mi w całej rodzinie i uwierz, że głupi nie był.

Tylko jeden pies mnie nie wkurwiał, kumpel ma suczkę co ma już z dobre 15 lat, jest ślepa, głucha, nie szczeka, nie biega, nie wkurwia.

 

Ja zdecydowanie jestem "kociarzem".

 

BTW nie strzelam do psów z okna dla zabicia czasu. Ale jak idę przez las, widzę biegnącego na mnie szczekającego kundla a 50 metrów za nim właściciela machającego rękami i krzyczącego "spokooooojnie, on nie gryzie" to się nie zastanawiam tylko sprzedaję kopa od razu, bo te "nie gryzie" się kiedyś skończyło prawie odgryzieniem nosa jak byłem mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, :? w sumie to moje też latają po lesie, ale tam żywego ducha nie ma.

 

Koniec bo się off top robi.

 

Bawcie się dobrze i uważajcie z wiatrówką bo to jednak broń jest i można zrobić komuś kuku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA!

 

Monika i ja doszliśmy do wniosku, że ze względu na dużą liczbę osób (w szczytowym okresie nawet 30) dobrze było by wynająć salę na jakąś zorganizowaną imprezkę. Moglibyśmy się wtedy bezstresowo pobawić, potańczyć i popić nie przejmując się ograniczeniami związanymi z ciszą nocną i naszymi sąsiadami w postaci Straży Miejskiej. Wynajęcie sali kosztuje 30/zł za godzinę. Myśleliśmy o godzinach od 20.00 do 2.00. Czyli koszt imprezki wyniósł by 180 zeta. Bardzo niewiele zważywszy na taką liczbę uczestników zlotu.

 

Teraz pytanie do Was. Czy podoba się Wam ten pomysł i czy bylibyście skłonni się złożyć na ten cel w kwocie około 10 złotych od osoby? Jest te z taka opcja, żeby nadwyżkę z pieniędzy wpłaconych na kaucję (na razie jest 165 zł, gdy wpłacą God's Top 10 i monk.2000 będzie to 235 zł) przeznaczyć właśnie na wynajęcie sali na jedną imprezkę. Co Wy na to? Napiszcie czy jesteście chętnie wyłożyć tą kasę i czy w ogóle podoba się Wam pomysł wynajęcie tej sali? Pamiętajcie, że zawsze można wynająć salę na dwa wieczory, bo trzeciego już raczej nie będziemy tak mocno balować, zważywszy na niedzielne powroty do domu. Pytam Was teraz o to, bo decyzję trzeba podjąć jak najszybciej ze względu na to, że salę trzeba zaklepać przed przyjazdem.

Piszcie swoje opinie i deklaracje. Dopisywać się do listy chętnych na balety i na zrzutkę.

 

LISTA CHĘTNYCH DO WYNAJĘCIA SALI NA IMPREZĘ(Y):

1. *Monika*

2. rotten soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. *Monika*

2. rotten soul

3. deader

 

postuluję pożegnalną sobotnią noc, i raczej od 22 do 4 ale godziny to sprawa wtórna

 

ja psiara ale to nie przeszkadza mi lubic rowniez koty..zreszta mam jednego

Ja generalnie zwierząt nie lubię, jedynie koty wzbudzają moją sympatię. Reszta śmierdzi, wrzeszczy, sra, plącze się pod nogami, ehh nie lubię tego tałatajstwa :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×