Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne zachowanie koleżanki


renegatt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiedziałem do jakiego działu uderzyć bo nie wiem w czym problem, więc umieszczam post tutaj.

 

Moja znajoma (ok 40 lat) jest inteligentną osobą na kierowniczym stanowisku. Miła sympatyczna, mąż dwójka dorosłych dzieci.

5 lat temu przez kilka dni dziwnie się zachowywała, po prostu jakby była dobrze naćpana, gadała głupoty, nie odróżniała co jest real a co nie, straszyła mnie, że stanie się coś jak w jakimś filmie na którym była w kinie, że to prawda itd. zmartwiłem sie wtedy ale było minęło po 2 tyg chyba wróciła do formy i pracy oczywiscie ona i cała rodzina sprawę zbagatelizowali co mi się bardzo nie spodobało ale przecież "każdy ma gorsze dni" i tyle, ona nie bedzie sie leczyc bo nie ma na co. Od Poniedziałku znowu ma jakies jazdy. Z pracy nawet dzwonili że "coś się dzieje", z relacji jej asystentki wynika, że jest nienaturalnie wesoła, gada głupio, zachowuje się jak dziecko. Później koleżanka dzwoniła do jej siostry, że nie wie gdzie jest i gdzie ma jechać... więc szybko pojechałem do jej pracy ale okazło się że ta już pojechała na szczęście do domu. Z tego co słyszałem miewała już kiedys jakies dziwne fazy za młodu jak miała ok 20 lat po porodzie czy cos, tez jej to przeszło.

 

Wiem, że na podstawie tak krótkiej relacji nic nie można wywnioskowac ale macie może jakiś pomysł??? Jest możliwe aby taki stan mógł wyniknąć z powodów nie związanych z psychiką? Mam na myśli niedobory hormonów czy jakichś minerałów itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×